Düğün Davetiyesi

Erzurum Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Davetiyesi Fikirleri

Düğün davetiyesi, düğününüz hakkında misafirlerinize ilk ipuçlarını verdiğiniz yerdir. Bu yüzden davetiyenizin, düğün temanız ve mekanınızla uyumlu olması hoş olabilir. Örneğin düğününüzde altın rengi şamdanlar, bordo masa örtüleri, zümrüt taş detaylarla görkemli bir dekorasyon yapacaksanız kadife kaplı kitap şeklinde lüks düğün davetiyesi tam size göre olabilir. Eğer bunun tam tersi oldukça sade dekorasyonlu minimal bir düğün yapacaksanız davetiyenizin de aynı şekilde sade olmasını öneririz. Aksi halde davetiyeniz misafirlerinizin kafasında farklı bir algı yaratabilir. Şık kaligrafi kullanılmış siyah ve beyaz tonlarda zarif bir davetiyeyle minimal düğününüzü yansıtabilirsiniz. Geçmişin büyüleyici etkisinde nostaljik bir düğün yapacaksanız davetiyenizde danteller, inciler ve sarı parşömen kağıtları kullanılan vintage düğün davetiyesi seçebilirsiniz. Böyle bir davetiye düğününüze çok yakışacaktır. Daha fazla düğün davetiyesi örnekleri görmek için düğün davetiyesi modelleri galerilerimizi incelemenizi öneririz.

Düğün Davetiyesine Ne Yazılır?

Düğün davetiyelerine çiftin istediği sözler, çift ile ailelerin isimleri ve düğün detayları yazılır. Çiftler genellikle davetiyelerin üzerine “Evleniyoruz!” gibi kısa cümleler ya da romantik sözler veya maniler yazdırıyor. Davetiyenizde kullanacağınız düğün davetiyesi mesajları için alternatif arayışındaysanız “En Güzel Davetiye Sözleri” isimli makalemiz size yardımcı olabilir.

Erzurum’da Düğün Davetiyesi Nereden Alınır?

Erzurum’daki en güzel davetiyeler için bu sayfadaki firmaları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün davetiyesi fiyatları hakkında zahmetsizce bilgi edinebilirsiniz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları