Düğün Davetiyesi

Kayseri Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Melikgazi
Hira Davetiye
5 TL'den az
Akkışla
Medya Ruka
Akkışla
Önder Ofset
5 TL'den az
5 TL'den az
Akkışla
enes davetiye
5-10 TL
5 TL'den az
5 TL'den az
Akkışla
Dumlu Ofset
5-10 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Davetiye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kına, düğün ya da nişan davetiyesi fiyatları pek çok kritere göre değişir. Davetiyenin özel tasarım olması da bu kriterlerden biridir. Sadece size ve müstakbel eşinize özel hazırlanmış bir davetiye, seri üretim şekilde basılamayacağından dolayı fiyatı da ona göre artacaktır. Bu nedenle size özel tasarım davetiyeler hazırlayan butik davetiyeciler ile davetiye firmaları arasında fiyat farkı bulunabilir. Davetiye firmalarını araştırmadan önce dilerseniz bütçe aracı sayesinde, bütçe planlamanızı kolayca yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra davetiyenin basılacağı kağıdın malzemesi de fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır. Davetiyeler, gömme, dokulu, transparan kağıda basılabileceği gibi ahşap, pleksi, cam gibi farklı materyaller üzerine de hazırlanabilir. Bu durumda davetiyenin fiyatını, kullanılan malzeme de etkileyecektir. Ayrıca basım yapılan kağıdın kalınlığı da kalite ve dolayısıyla fiyat ile doğrudan ilişkilidir. Düğün kartı, düğün ya da kına davetiyesi bastırılırken, uygun kalınlıkta bir kağıt seçilmelidir. Aksi takdirde çok ince bir kağıda bastırılan bir davetiyenin etkisi azalacak ve bu durum da beklentilerinizi karşılamayacaktır.

Davetiyede Baskı Çeşitleri

Davetiye fiyatlarını etkileyen faktörlerden bir diğeri de baskı çeşididir. Altın ya da gümüş varağın yoğun şekilde kullanıldığı davetiyeler için bütçenizde daha fazla pay ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız. Davetiyede romantik bir etki yaratan ve kabartma şeklinde görüntü sunan gömme baskı çeşidi de fazla işçilik gerektirdiği için, davetiyenin fiyatını arttıran bir unsur olarak karşımıza çıkar.

Kayseri’de hizmet veren davetiye firmalarını listeleyerek, kolayca iletişime geçmek için bulunduğunuz sayfadan faydalanabilir, dilediğiniz firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları