Kayseri Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Düğünün ilk habercisi davetiye için doğru adres Düğün.com! Kayseri davetiye firmalarını ve modellerini incele, tek tıkla beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Hira Davetiye

Melikgazi

Hira Davetiye

Hayatınızın en özel anları arasında yer alan düğün, kına gecesi ve nişan kutlamalarınızı elbette sevdiklerinizle bir arada yapmayı istiyorsunuz. Peki tüm yakınlarınıza düğün yerinizi, tarihini ve...

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

3 yorum

50
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Davetiye Firmaları

Davetiye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kına, düğün ya da nişan davetiyesi fiyatları pek çok kritere göre değişir. Davetiyenin özel tasarım olması da bu kriterlerden biridir. Sadece size ve müstakbel eşinize özel hazırlanmış bir davetiye, seri üretim şekilde basılamayacağından dolayı fiyatı da ona göre artacaktır. Bu nedenle size özel tasarım davetiyeler hazırlayan butik davetiyeciler ile davetiye firmaları arasında fiyat farkı bulunabilir. Davetiye firmalarını araştırmadan önce dilerseniz bütçe aracı sayesinde, bütçe planlamanızı kolayca yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra davetiyenin basılacağı kağıdın malzemesi de fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır. Davetiyeler, gömme, dokulu, transparan kağıda basılabileceği gibi ahşap, pleksi, cam gibi farklı materyaller üzerine de hazırlanabilir. Bu durumda davetiyenin fiyatını, kullanılan malzeme de etkileyecektir. Ayrıca basım yapılan kağıdın kalınlığı da kalite ve dolayısıyla fiyat ile doğrudan ilişkilidir. Düğün kartı, düğün ya da kına davetiyesi bastırılırken, uygun kalınlıkta bir kağıt seçilmelidir. Aksi takdirde çok ince bir kağıda bastırılan bir davetiyenin etkisi azalacak ve bu durum da beklentilerinizi karşılamayacaktır.

Davetiyede Baskı Çeşitleri

Davetiye fiyatlarını etkileyen faktörlerden bir diğeri de baskı çeşididir. Altın ya da gümüş varağın yoğun şekilde kullanıldığı davetiyeler için bütçenizde daha fazla pay ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız. Davetiyede romantik bir etki yaratan ve kabartma şeklinde görüntü sunan gömme baskı çeşidi de fazla işçilik gerektirdiği için, davetiyenin fiyatını arttıran bir unsur olarak karşımıza çıkar.

Kayseri’de hizmet veren davetiye firmalarını listeleyerek, kolayca iletişime geçmek için bulunduğunuz sayfadan faydalanabilir, dilediğiniz firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.