Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

En güzel düğün davetiyeleri için doğru adres Düğün.com! Şehrindeki tüm düğün davetiyesi firmaları, ilham alacağın düğün davetiyesi galerileri ve en son trendler burada!

Düğün.com’da Aradığın Davetiye Firmasını Nasıl Bulabilirsin?

Tarzını en iyi yansıtan düğün davetiyesini yapacak firmayı bulmak sandığından çok daha kolay!

Davetiye Modellerini İncele!

Düğün konseptine uygun davetiye modellerine göz at.

Firmalardan Fiyat Teklifi Al!

Hazır veya özel tasarım davetiye modelleri için firmalardan fiyat tekl

Sana Uygun Davetiye Firmaları ile Eşleş!

Çalışmalarını ve fiyatlarını uygun bulduğun firmayla anlaş.

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğününün ilk izlenimi olan davetiyelerin için davetiye firmalarını ve modelleri incele! Fiyat teklifi iste!

Düğün Davetiyesi Modelleri

Aradığın davetiye modelini yüzlerce alternatif davetiye galerisi arasından mutlaka bulacaksın! Düğün davetiye örneklerini kolayca incele ve ilham al!

DAVETİYE MODELLERİ

Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi İndirimleri

En çok tercih edilen düğün davetiyeleri için, en uygun düğün davetiyesi fiyatları Düğün.com'da! Hem bütçeni sarmasın hem de en güzel davetiye senin olsun istiyorsan sana özel indirimli düğün davetiye fiyatları için hemen tıkla!

Türkiye Davetiye
%27 İNDİRİM
29 3
Türkiye Davetiye

Özel Zarflı Davetiyeler 1000 Adet 400 TL!...

Boutique.D'lara
HEDİYE
60 14
Boutique.D'lara

450 Adet Ve Üzeri Davetiye Siparişlerde %15 İndirim, Dilek Kartları Ve 50x7...

Paprika Design
%15 İNDİRİM
55 18
Paprika Design

Tasarım Davetiyelerde %15 İndirim!...

Kayra Davetiye
%15 İNDİRİM
50 10
Kayra Davetiye

Düğün.com Çiftlerine Özel Tüm Modellerimizde %15 İndirim İçin Son Tarih 30 ...

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Düğün Davetiyesi İçerikleri

Hayalindeki düğünü planlamak için ilham al!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Merve & Halit

Düğün Tarihi: 20/07/2019

Boutique.D'lara

İstanbul

Dilara Hanım tecrübesi ve tatlı diliyle bu süreci çok güzel atlatmamıza yardımcı oldu. Tavsiyeleriyle tasarımlar daha da güzelleşti. Davetiyelerimizde...

DEVAMINI OKU

Ahsen & Onurhan

Düğün Tarihi: 30/08/2019

Paprika Design

İstanbul

Merve Hanım'ın pozitif enerjisi ve doğru yönlendirmesiyle davetiyeye evet dedim! :) Ne istediğimizi, bizi nasıl bir davetiyenin temsil edeceğini adım ...

DEVAMINI OKU

Okyanus & Ara

Düğün Tarihi: 15/09/2019

Türkiye Davetiye

İstanbul

Çok ilgililer kesinlikle, istediğim logo tasarımını dahi davetiye üzeirne yapabileceklerini söylediler. Kesinlikle tercihim olacak, oldu bile...

DEVAMINI OKU

Düğün Davetiye Modelleri Arasından Kolayca Seçim Yapabilmenin İpuçları

Evlilik hazırlıklarının zor görünen aşamalarından olan davetiye seçiminizi kolaylaştırmak için düğün davetiye modelleri galerimizde gezinebilir, en yeni davetiye modellerini görebilirsiniz. Düğün davetiye örneklerini inceledikçe, trendlerin de etkisiyle, farklı zevklere hitap eden, farklı modellerin olduğunu göreceksiniz. Seçiminizi yaparken tarzınızı, düğün konseptiniz, düğün mekanınızı ve düğünün olacağı mevsimi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Binlerce model arasından kolayca seçim yapabilmek için kriterlerinizi belirleyip; birinci adımda nasıl bir düğün davetiyesi istediğinize, ikinci adımda da sözlere karar verin.

Davetiye modeli seçerken birçok farklı fikir size yol gösterebilir. Mesela; davetiye modelinizi düğün konseptinize uygun seçebilirsiniz. Bir diğer fikir çocukluğunuzdan beri sevdiğiniz şeylerden ilham alarak yeni bir tasarım üretmektir. Eğer farklı bir alternatif arıyorsanız çift olarak anlamlı bulduğunuz aksesuarları birleştirerek yalnız size özel bir davetiye yaptırabilirsiniz.

Küçük bir tören düzenleyecekseniz sade ve şık bir nikah davetiyesi, deli dolu bir parti içinse ilginç düğün davetiyeleri arasından kalıcı ve marjinal bir seçim yapın. Her halükarda unutmamanız gereken bu detayı ömür boyu gülümseyerek hatırlayacağınız ve tamamen size özel olacağıdır.

Model seçiminden sonra sıra düğün davetiyesi metinlerini belirlemeye geldi. Sizi ve nişanlınızı en iyi yansıtanı seçmek aşkınızı davetlilere anlatmanın güzel bir yolu olacaktır. Kararsızlığınıza çözüm olması için derlediğimiz düğün davetiye sözleri arasından uygun alternatifler bulabilirsiniz.

Davetiyenizle işimiz henüz bitmedi! Zarf nasıl yazılır ve düğün davetiyesi ne zaman dağıtılır sorularının önemini de biliyoruz. Düğünden en az altı hafta önce davetiyelerinizin düğün davetlilerine ulaşmış olmaları gerekir. Böylece sizde en az üç hafta önceden misafir sayınızı kesinleştirip düğün mekanınıza bildirebilirsiniz.

Düğün bütçenizde bu detaya daha küçük bir bölüm ayırarak diğer kalemler için rahatlama sağlayabilirsiniz. Bu noktada firmalardan Düğün.com çiftlerine özel aldığımız davetiye fiyatları en büyük yardımcınız olacaktır.


Tüm Kategoriler

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları