Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

En güzel düğün davetiyeleri için doğru adres Düğün.com! Şehrindeki tüm düğün davetiyesi firmaları, ilham alacağın düğün davetiyesi galerileri ve en son trendler burada!

Düğün.com’da Aradığın Davetiye Firmasını Nasıl Bulabilirsin?

Tarzını en iyi yansıtan düğün davetiyesini yapacak firmayı bulmak sandığından çok daha kolay!

Davetiye Modellerini İncele!

Düğün konseptine uygun davetiye modellerine göz at.

Firmalardan Fiyat Teklifi Al!

Hazır veya özel tasarım davetiye modelleri için firmalardan fiyat tekl

Sana Uygun Davetiye Firmaları ile Eşleş!

Çalışmalarını ve fiyatlarını uygun bulduğun firmayla anlaş.

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğününün ilk izlenimi olan davetiyelerin için davetiye firmalarını ve modelleri incele! Fiyat teklifi iste!

Düğün Davetiyesi Modelleri

Aradığın davetiye modelini yüzlerce alternatif davetiye galerisi arasından mutlaka bulacaksın! Düğün davetiye örneklerini kolayca incele ve ilham al!

DAVETİYE MODELLERİ →

Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi İndirimleri

En çok tercih edilen düğün davetiyeleri için, en uygun düğün davetiyesi fiyatları Düğün.com'da! Hem bütçeni sarmasın hem de en güzel davetiye senin olsun istiyorsan sana özel indirimli düğün davetiye fiyatları için hemen tıkla!

Davetiye Rengim
%10 İNDİRİM
69 3 30
Davetiye Rengim

Davetiye Rengim'den Şubat Ayına Özel %10 İndirim!...

Lola Wedding Stationery
HEDİYE
18 4
Lola Wedding Stationery

Lola Wedding Stationery'den Gold Mühür Hediye!...

Kişiye Özel Davetiye
HEDİYE
208 1 170
Kişiye Özel Davetiye

Davetiyeniz İle Uyumlu Kına Kartınız Bizden Hediye!...

Radika Davetiye
%10 İNDİRİM
109 31
Radika Davetiye

Düğün.com Çiftlerine Özel Radika Davetiye'de %10 İndirim!...

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Düğün Davetiyesi İçerikleri

Hayalindeki düğünü planlamak için ilham al!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Deniz

Düğün Tarihi: 20/04/2019

Daveitiye için düşünmeden iletişime geçin derim. Eren Bey çok kibar biri bizimle çok ilgilendi ve çok kısa bir zaman içerisinde davetiyelerimizin tesl...

DEVAMINI OKU

İrem & Mehmet

Düğün Tarihi: 29/09/2019

Instagram vasıtasıyla görüp, çok beğendiğim Lola Wedding Stationery ile nişan davetiyem için çalışmaya karar verdim ve Burcu’yla iletişime geçtim. Eğe...

DEVAMINI OKU

esma & ahmet

Düğün Tarihi: 05/01/2019

Boutique.D'lara

İstanbul

Dilara Hanım, herşey için çok tsk ediyorum. Işinizi özenle yapiyorsunuz çok tebrik ederim. Ben şimdiden arkadaşlarıma önermeye başladim bile;) Kocama...

DEVAMINI OKU

Düğün Davetiye Modelleri Arasından Kolayca Seçim Yapabilmenin İpuçları

Evlilik hazırlıklarının zor görünen aşamalarından olan davetiye seçiminizi kolaylaştırmak için düğün davetiye modelleri galerimizde gezinebilir, en yeni davetiye modellerini görebilirsiniz. Düğün davetiye örneklerini inceledikçe, trendlerin de etkisiyle, farklı zevklere hitap eden, farklı modellerin olduğunu göreceksiniz. Seçiminizi yaparken tarzınızı, düğün konseptiniz, düğün mekanınızı ve düğünün olacağı mevsimi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Binlerce model arasından kolayca seçim yapabilmek için kriterlerinizi belirleyip; birinci adımda nasıl bir düğün davetiyesi istediğinize, ikinci adımda da sözlere karar verin.

Davetiye modeli seçerken birçok farklı fikir size yol gösterebilir. Mesela; davetiye modelinizi düğün konseptinize uygun seçebilirsiniz. Bir diğer fikir çocukluğunuzdan beri sevdiğiniz şeylerden ilham alarak yeni bir tasarım üretmektir. Eğer farklı bir alternatif arıyorsanız çift olarak anlamlı bulduğunuz aksesuarları birleştirerek yalnız size özel bir davetiye yaptırabilirsiniz.

Küçük bir tören düzenleyecekseniz sade ve şık bir nikah davetiyesi, deli dolu bir parti içinse ilginç düğün davetiyeleri arasından kalıcı ve marjinal bir seçim yapın. Her halükarda unutmamanız gereken bu detayı ömür boyu gülümseyerek hatırlayacağınız ve tamamen size özel olacağıdır.

Model seçiminden sonra sıra düğün davetiyesi metinlerini belirlemeye geldi. Sizi ve nişanlınızı en iyi yansıtanı seçmek aşkınızı davetlilere anlatmanın güzel bir yolu olacaktır. Kararsızlığınıza çözüm olması için derlediğimiz düğün davetiye sözleri arasından uygun alternatifler bulabilirsiniz.

Davetiyenizle işimiz henüz bitmedi! Zarf nasıl yazılır ve düğün davetiyesi ne zaman dağıtılır sorularının önemini de biliyoruz. Düğünden en az altı hafta önce davetiyelerinizin düğün davetlilerine ulaşmış olmaları gerekir. Böylece sizde en az üç hafta önceden misafir sayınızı kesinleştirip düğün mekanınıza bildirebilirsiniz.

Düğün bütçenizde bu detaya daha küçük bir bölüm ayırarak diğer kalemler için rahatlama sağlayabilirsiniz. Bu noktada firmalardan Düğün.com çiftlerine özel aldığımız davetiye fiyatları en büyük yardımcınız olacaktır.


Tüm Kategoriler

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları