Kulüpler / Davet Alanları

Kulüp veya davet alanında bir düğün organize etmek istiyorsan doğru adres Düğün.com! Şehrindeki düğün davet mekanları, Düğün.com'a özel indirimler, kulüp ve davet alanları ile ilgili bilmen gerekenler ve en son trendler burada! Sana düşen tek şey firmaları inceleyerek fiyat teklifi istemek!

Vitrindeki Kulüpler/Davet Alanları Firmaları

Düğün organizasyonları için kulüp ve davet alanları listesi

Kulüp Davet Alanında Düğün İndirimleri

Kulüp ya da davet mekanı fiyatlarında kaçırılmayacak indirimler Düğün.com'da! Fırsatları incele, fiyat teklifi iste! Düğününü uygun fiyata planla!

Kaddeh Fulya
Üyelere
Özel Fiyat
39 3 20
Kaddeh Fulya

Üyelere Özel

Hafta İçi, Yemekli, Kişi Başı

450 TL Fiyat Al

Svadba Golden Way
Üyelere
Özel Fiyat
Svadba Golden Way

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

44.000 TL Fiyat Al

Wedding Palace Gold Salon
Üyelere
Özel Fiyat
29 1 1
Wedding Palace Gold Salon

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

37.500 TL Fiyat Al

Uçar Garden Bosphorus
Üyelere
Özel Fiyat
14 2
Uçar Garden Bosphorus

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Yemekli, Kişi Başı

400 TL Fiyat Al

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Kulüp ve Davet Alanlarını Keşfet

Hayalindeki düğünü planlamak için ilham al!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Simem & Kadir

Düğün Tarihi: 30.01.2023

Kına gecem gayet güzeldi özellik dj narin çok iligiliydi teşekkür ediyorum 🌸...

DEVAMI

Tuğçe & Mehmet

Düğün Tarihi: 22.10.2022

Svadba Çamlıca

İstanbul

Düğün mekanı bakmaya başladığımız gün ilk girip tamam diyerek çıktığımız mekan... Anıl Bey ve ekibi ...

DEVAMI

Mine & Ahmet

Düğün Tarihi: 15.01.2023

İlgi alakanın üst düzey olduğu, kalitenin yansıtıldığı ve de yaşatıldığı, tasarım ve sistemli çalışm...

DEVAMI

Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular


Düğünler İçin Alternatif Mekanlar Kulüp Davet Alanları

Hem şık hem de büyük bir düğün töreni düşünüyorsanız düğün mekanı olarak şehrinizin kulüp ve davet alanlarını tercih edebilirsiniz. Kulüp ve davet alanları büyük davetlere ev sahipliği yaptığından kokteyl organizasyonlarından yemekli düğünlere kadar birçok düğün davet şeklini kusursuz biçimde ve çok uygun fiyatlara sunabiliyor.

Mekan konseptleri istediğiniz düğün organizasyonu için elverişli olduğundan eğer sade değil biraz daha gösterişli bir düğün daveti istiyorsanız da size yardımcı olacaklardır. Son yıllarda çok tercih edildiklerinden konsept alternatiflerini arttırmış olmaları da büyük avantajlar arasında. Size sunacakları geniş ve şık salonlar veya düğün mevsiminize göre bahçeler; hem kış düğünleri için hem kır düğünleri için ideal olacaktır.

Bizim tavsiyemiz; bu kadar büyük bir düğün planlıyorsanız bütün misafirlerinizi memnun edebilmek için bir kokteyl düzenlemeli, kokteyl prolonge ile davet sürenizi biraz daha uzun tutup istediğiniz kutlamayı yapmanız. Büyük düğün davetlerinin yemekli olması yerine kokteyl şeklinde veya açık büfe olarak yapılması bütçenizi yormamak açısından çok yerinde bir karar olacaktır. Düğün.com’un kokteyl organizasyonu yapan firmaları size ekstra indirimlerde sunacaktır.

Kulüp ve davet alanları düğün kokteyl mekanları arasında sunduğu tüm alternatifler ile elbette ilk sırada yer alan mekanlardan. Çünkü davet alanında gerçekleştirilen düğünlerin uygun fiyatlara yapılıyor olması biraz sönük olacağını düşündürse de sürekli ağırladıkları misafirleri ve her mevsim şartlarına uygun şekilde hizmet veriyor oluşları işlerini daimi olarak iyi yaptıklarının bir garantisi niteliğinde. Şehir sayfalarımızda bulabileceğiniz düğün kokteyl mekanlarını inceleyerek daha önce yaptıkları düğünlerdeki performansları görebilirsiniz.

Eğer sizde düğün mekanı tercihinizi davet alanlarından yana kullanacaksanız yorulmayın diye Düğün.com’un şehrinizin kulüp davet alanlarını bir araya getirdiği şehir sayfalarını inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Örneğin; İstanbul davet mekanları arasından boğazda bir davet mekanı veya yemyeşil bahçeleri olan bir kulüpte Düğün.com’un özel indirimleri ile istediğiniz düğün davetini gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Kategoriler


Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları