Damatlık

Son moda damatlık modelleri, şehrindeki en iyi damatlık firmaları, en son damatlık trendleri için Düğün.com'a gel, firmalarla iletişime geç, damatlık fiyatlarını öğren!

261 Damatlık Firması arasından hayalindeki firmayı seç:

Bunları Okumadan Evlenmeyin

Tüm Yazılar
Çeyiz Nedir, Çeyizde Olması Gerekenler Nelerdir?

Çeyiz Hazırlığında Nelere İhtiyacın Olduğunu Tek Tek Açıkladık! Hemen Oku!

Oku
Damatlık Alışverişi Faciası

Bir Damadın Gizli Saklı Hisleri: Damatlık Alışverişi Faciası!

Oku
Damatlığınızı Düğün Mekanınıza Göre Seçin

Damatlığınızı Mekana Göre Seçmeniz Gerektiğini İspatlayan 4 Düğün Mekanı

Oku
Damatlar Düğüne Nasıl Hazırlanır?

Kendi ile İlgilenmekten Sizi Unutan Müstakbel Eşinize İhtiyacınız Olmadan da Hazırlık Sürecinizi Tamamlayabilirsiniz.

Oku

Tüm Damatlık İndirimleri

Tailord Kişiye Özel Dikim
Her şey dahil damatlık paketi 5.500 TL yerine 3.950 TL!
Hatemoğlu
Ayakkabılarda Ekstra %20 + Parfümde %50 İndirim!
Cemden
Düğün.com damatlarına özel tüm damatlık modelleri 1.300 TL yerine sadece 900 TL!

Tüm Damatlık
İndirimleri

25
İndirim

Damatlık Modeli Seçmek ya da Diktirmek, Hangisini Tercih Etmeli?

Damat adaylarını kimse düşünmüyor diyorsanız, yanıldınız! Damatlık alışverişi için galerilerimizde gezip, beğendiğiniz modellerin firmalarından fiyat teklifi isteyebilir, Düğün.com sayfalarında birbirinden farklı damatlık modelleri arasından tercihinizi kolayca yapabilirsiniz.

Damatlık seçmek günlük bir elbise almak kadar kolay görünmüyorsa; hem gelininizi mutlu etmek hem de o gece şıklığınız ile misafirlerinizi etkilemek için önerilerimize kulak verin. Damatlık modeliniz iki detaya uyumlu olmalı; düğün mekanınız ve vücut tipiniz. Tabii damatlığınızın tarzınıza ve eşinizin gelinlik modeline uygun olmasına da özen göstermelisiniz.

Öncelikle damatlık markaları içinde hangisinin tarzınıza uygun modellere sahip olduğuna bakabilirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza uyan markalara karar verdikten sonra, düğün mekanı ve vücut tipinizi göz önünde bulundurarak modele kolayca karar verebilirsiniz.

Eğer bir kır düğünü yapacaksanız eşiniz sade bir gelinlik modeli seçecektir. Sizde hem ona hem mekana uygun olarak tercihinizi rahat bir keten takımdan yana yapabilirsiniz. Vücut tipinizi de düşünüp biraz daha yapılı bir damatsanız dikine çizgili estetik bir damat takım elbise modeliyle şıklığı yakalayabilirsiniz. Damat takım elbise fiyatları size yüksek gelirse, gömleğinizi ve aksesuarlarınızı daha uygun bir yerden satın alarak bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Otel veya balo düğünlerinde ise asil duruşu ve klasik şıklığıyla smokinleri tercih edebilirsiniz. Eşiniz prenses gelinlik modelini seçtiyse siyah ve şal yaka bir smokinle onu tamamlayabilir, tek veya çift düğme ve kuşak gibi tercihlerle vücut formunuzaa göre düzenlemeler yapabilirsiniz. 2016 damatlık modelleri arasında geçen sene olduğu gibi bu sene de beyaz smokinler öne çıkıyor!

Bu arada bütçenizi kontrol altında tutmanız gerektiğini unutmamalı. Bütçe oluşturmak için firmalarımızdan size özel aldığımız indirimli damatlık fiyatları fikir edinmenizi sağlayacaktır.

İncelediklerim
TÜMÜ