Damatlık

Son moda damatlık modelleri, şehrindeki en iyi damatlık firmaları, en son damatlık trendleri için Düğün.com'a gel, firmalarla iletişime geç, damatlık fiyatlarını öğren!

Şehrini Seç, Damatlık Firmalarını Gör


Damatlık İndirimleri

Damatlık Modelleri

Bunları Okumadan Evlenmeyin

Planlama Araçları

Düğününe hazırlanırken hayatını kolaylaştıracak araçlar burada!


Bu Kategoride Öne Çıkan Çift YorumlarıDamatlık Modeli Seçmek ya da Diktirmek, Hangisini Tercih Etmeli?

Damat adaylarını kimse düşünmüyor diyorsanız, yanıldınız! Damatlık alışverişi için galerilerimizde gezip, beğendiğiniz modellerin firmalarından fiyat teklifi isteyebilir, Düğün.com sayfalarında birbirinden farklı damatlık modelleri arasından tercihinizi kolayca yapabilirsiniz.

Damatlık seçmek günlük bir elbise almak kadar kolay görünmüyorsa; hem gelininizi mutlu etmek hem de o gece şıklığınız ile misafirlerinizi etkilemek için önerilerimize kulak verin. Damatlık modeliniz iki detaya uyumlu olmalı; düğün mekanınız ve vücut tipiniz. Tabii damatlığınızın tarzınıza ve eşinizin gelinlik modeline uygun olmasına da özen göstermelisiniz.

Öncelikle damatlık markaları içinde hangisinin tarzınıza uygun modellere sahip olduğuna bakabilirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza uyan markalara karar verdikten sonra, düğün mekanı ve vücut tipinizi göz önünde bulundurarak modele kolayca karar verebilirsiniz.

Eğer bir kır düğünü yapacaksanız eşiniz sade bir gelinlik modeli seçecektir. Sizde hem ona hem mekana uygun olarak tercihinizi rahat bir keten takımdan yana yapabilirsiniz. Vücut tipinizi de düşünüp biraz daha yapılı bir damatsanız dikine çizgili estetik bir damat takım elbise modeliyle şıklığı yakalayabilirsiniz. Damat takım elbise fiyatları size yüksek gelirse, gömleğinizi ve aksesuarlarınızı daha uygun bir yerden satın alarak bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Otel veya balo düğünlerinde ise asil duruşu ve klasik şıklığıyla smokinleri tercih edebilirsiniz. Eşiniz prenses gelinlik modelini seçtiyse siyah ve şal yaka bir smokinle onu tamamlayabilir, tek veya çift düğme ve kuşak gibi tercihlerle vücut formunuzaa göre düzenlemeler yapabilirsiniz. 2016 damatlık modelleri arasında geçen sene olduğu gibi bu sene de beyaz smokinler öne çıkıyor!

Bu arada bütçenizi kontrol altında tutmanız gerektiğini unutmamalı. Bütçe oluşturmak için firmalarımızdan size özel aldığımız indirimli damatlık fiyatları fikir edinmenizi sağlayacaktır.

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları