Manisa Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Davetiye seçmek düşündüğünüz kadar yorucu olmasın! Manisa’nın en güzel davetiye örneklerine sahip firmaları bu sayfada kolayca inceleyebilir, günlerce dolaşıp ayağınıza kara sular inmeden düğün davetiyenizi seçebilirsiniz. Üstelik Düğün. com’a özel indirimli fiyat avantajı ise işin en eğlenceli kısmı olacak!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Davetiye Firmaları
Tüm Şehirler Davetiye Firmaları

Düğün Davetiyesi Seçmenin Püf Noktaları

Düğün davetiyesi seçerken bazı püf noktalarına dikkat ederseniz düğününüzü yansıtan çok şık bir davetiyeniz olabilir. Bu püf noktalarının başında düğün mekanınıza ve temanıza uygun bir model seçmek geliyor. Kış temalı bir düğün yapmayı düşünüyorsanız tasarımınızda simli, kabartmalı kar tanesi motifleri kullanabilirsiniz. Faklı materyallerin kullanıldığı ilginç davetiyeler dikkatinizi çekiyorsa şeffaf pleksiden kar tanesi şeklinde bir davetiye hazırlatabilirsiniz. Böyle bir davetiyeyi misafirleriniz asla unutamaz. Görkemli bir otel düğünü yapacaksanız kadife kaplı, altın rengi püskül detayları olan lüks düğün davetiyesi tercih edebilirsiniz. Bu şekildeki bir davetiye düğününüzü yansıtacaktır. Temalı düğünler için davetiye fikirleri için Temalı Düğün Davetiyeleri başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Tasarım dışında düğün davetiyenizin okunaklı olması için yazı boyutu, tipi ve rengi gibi konulara da önem vermenizi öneririz. Fazla küçük puntoya sahip bir davetiyeniz olursa misafirleriniz düğün yeri ve düğün saati gibi önemli detayları okumakta güçlük çekebilirler. Yazı tipinizi seçerken karışık el yazısı şeklindeki fontları tercih etmemenizi tavsiye ederiz. Bu fontlar yerine daha okunaklı sade bir yazı tipi seçmeniz daha iyi olabilir. Yazı renginizi seçerken davetiyenizle kontrast oluşturacak tonlardan yana seçiminizi yapın. Böylece davetiyeniz daha okunaklı ve şık olacaktır.

Düğün Davetiyesine Ne Yazılır?

Düğün davetiyelerinin üzerine genellikle çiftin istediği bir söz, çift ile ailelerin isimleri ve düğün detayları yazılır. Kimi çift sadece “Evleniyoruz!” yazdırırken bazı çiftler düğün davetiyesi mesajları kullanmayı tercih ediyor. Düğün davetiyesi mesajları konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, “En Güzel Davetiye Sözleri” başlıklı makalemizi inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Manisa’da Düğün Davetiyesi Nereden Alınır?

Manisa’daki en güzel davetiyeler için bu sayfadaki firmaları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün davetiyesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Davetiyenize karar vermeden önce farklı alternatiflere göz atmanızı öneririz.