Düğün Davetiyesi

Manisa Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Ahmetli Sedef Davetiye

5 TL'den az

Akhisar Burak Ofset

5-10 TL

Akhisar Bayraktar Ofset Matbaacılık

30 TL'den fazla

Merkez Aşk ve Bebek

5-10 TL

Turgutlu Akın Fotoğrafçılık

30 TL'den fazla

Merkez Davetiye Manisa

5 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Davetiyesi Seçmenin Püf Noktaları

Düğün davetiyesi seçerken bazı püf noktalarına dikkat ederseniz düğününüzü yansıtan çok şık bir davetiyeniz olabilir. Bu püf noktalarının başında düğün mekanınıza ve temanıza uygun bir model seçmek geliyor. Kış temalı bir düğün yapmayı düşünüyorsanız tasarımınızda simli, kabartmalı kar tanesi motifleri kullanabilirsiniz. Faklı materyallerin kullanıldığı ilginç davetiyeler dikkatinizi çekiyorsa şeffaf pleksiden kar tanesi şeklinde bir davetiye hazırlatabilirsiniz. Böyle bir davetiyeyi misafirleriniz asla unutamaz. Görkemli bir otel düğünü yapacaksanız kadife kaplı, altın rengi püskül detayları olan lüks düğün davetiyesi tercih edebilirsiniz. Bu şekildeki bir davetiye düğününüzü yansıtacaktır. Temalı düğünler için davetiye fikirleri için Temalı Düğün Davetiyeleri başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Tasarım dışında düğün davetiyenizin okunaklı olması için yazı boyutu, tipi ve rengi gibi konulara da önem vermenizi öneririz. Fazla küçük puntoya sahip bir davetiyeniz olursa misafirleriniz düğün yeri ve düğün saati gibi önemli detayları okumakta güçlük çekebilirler. Yazı tipinizi seçerken karışık el yazısı şeklindeki fontları tercih etmemenizi tavsiye ederiz. Bu fontlar yerine daha okunaklı sade bir yazı tipi seçmeniz daha iyi olabilir. Yazı renginizi seçerken davetiyenizle kontrast oluşturacak tonlardan yana seçiminizi yapın. Böylece davetiyeniz daha okunaklı ve şık olacaktır.

Düğün Davetiyesine Ne Yazılır?

Düğün davetiyelerinin üzerine genellikle çiftin istediği bir söz, çift ile ailelerin isimleri ve düğün detayları yazılır. Kimi çift sadece “Evleniyoruz!” yazdırırken bazı çiftler düğün davetiyesi mesajları kullanmayı tercih ediyor. Düğün davetiyesi mesajları konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, “En Güzel Davetiye Sözleri” başlıklı makalemizi inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Manisa’da Düğün Davetiyesi Nereden Alınır?

Manisa’daki en güzel davetiyeler için bu sayfadaki firmaları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün davetiyesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Davetiyenize karar vermeden önce farklı alternatiflere göz atmanızı öneririz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları