Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Gelin ayakkabıları ve aksesuarlarında son trendler, bakmaya doyamayacağınız gelin ayakkabısı galerileri, özel tasarım gelin ayakkabısı modelleri, en tercih edilen gelin ayakkabısı firmaları, Düğün.com kullanıcıları için indirimli gelin ayakkabısı fiyatları burada! Firmaları incele, fiyat teklif al!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak gelin ayakkabı ve aksesuarlarına göz at, beğendiklerinin fiyatını öğren.

Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Gelin Aksesuarı

Gelin ayakkabıları ve gelin duvağı, broşu, kuşağı, bolerosu gibi gelinliğini tamamlayacak tüm gelin aksesuarları modelleri burada!

AYAKKABI VE AKSESUAR MODELLERİ

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuar İçerikleri

Hayalindeki düğünü planlamak için ilham al!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Halime & Yücel

Düğün Tarihi: 04.02.2022

Muhteşem ürünleriniz fiyatlarda çok iyi çalışanlar güler yüzlü ilgili hersey için teşekkür ederim❤...

DEVAM

Esra & Celal

Düğün Tarihi: 03.10.2021

Ilginiz için çok çok tesekkur ederim. Sayenizde bütün gozler üzerimdeydi....

DEVAM

Merve & Ahmet

Düğün Tarihi: 11.01.2022

En güzel en kaliteli ürünler davranış çok kibar tavsiye ederim herkese teşekkür...

DEVAM


Hangi Aksesuarları Kullanmalı, Gelin Ayakkabısını Nasıl Seçmeli

Ufak detaylar gibi görünse de hem gelinin hem damadın şıklığını tamamlayan ayrıntılar düğün aksesuarlarıdır. Gelin takıları, saç aksesuarları, kına taçları, damat kol düğmeleri ve daha neler var bir düşünün. Kusursuz bir gelin ve damat olmak için bu düğün aksesuarları nasıl kullanılır diyorsanız galerilerimiz ve uzman görüşlerimizle yanınızdayız!

Gelin aksesuarları kına tepsisinden saç aksesuarlarına, gelin buketinden ayakkabısına kadar uzanan, düğünden önce tamamlanması gereken ilk ve seçimi zor aksesuarlardır.

İlk olarak düğün öncesi kına gecelerinin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan kına tepsisi alınmalıdır. Ertesi gün yepyeni bir hayata merhaba demeden önce ellerinize yakacağınız kına için kullanılan bu tepsinin; kına süslemeleri ve eşliğinde söylenen türküler ile gelini ağlatma klasiğini yaşatacak olduğunu unutmayın.

İkinci olarak gelin saç aksesuarları gelinlikten sonra en önemli gelin aksesuarlarıdır. Gelinlik modelinize uygun olarak karar vereceğiniz saç aksesuarınız gelin tacı veya duvak modelleri arasından hep düşlediğiniz bir duvak olabilir. Gelin taçları hem yılın modası hem de modern gelinlik modelleri ile rahat kullanıldığından daha çok tercih edilmektedir. Gelin duvağı ise hem bir klasik hem de ilk gençlik hayallerini süsleyen modeller arasında olduğundan vazgeçilmezlerden.

Üçüncü olarak kusursuz görünmenizi sağlayacak gelinlik aksesuarları; gelin ayakkabınız ve gelin el buketinizin uyumlu olması gerekir. Renkleri ile birbirini tamamlayan bir ayakkabı ve el buketi misafirlerinize göz dolduran bir güzellik sergilemenizi sağlayacaktır. Uygun buketi nasıl bulurum, gelin ayakkabısı nereden alınır diyorsanız; düğün aksesuar firmalarını bir araya getirdiğimiz örneğin; İstanbul için İstanbul düğün aksesuarları sayfamızı inceleyip beğendiğiniz modeller için fiyat teklifi isteyebilirsiniz!

Tüm Kategoriler


Tüm Şehirler Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları