Trabzon Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

En iyi Trabzon davetiyecileri Düğün.com'da! Firmaları ve düğün davetiyesi modellerini incele, tek tıkla fiyatlarını öğren, seçimini yap!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilmeli?

Düğün davetiyenizi seçerken bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Çünkü davetiyeler, düğününüz hakkında ilk ipuçlarını verir. Bu yüzden temanızı ve mekanınızı yansıtmanız hoş olabilir. Örneğin sahil düğünü yapmayı düşünüyorsanız davetiyenizde deniz kabukları, denizyıldızları, balıkçı ağları gibi motifler tercih edebilirsiniz. Farklı materyallerin kullanıldığı ilginç davetiyeler hoşunuza gidiyorsa özel tasarım davetiye yaptırarak gerçek ağlar ve denizyıldızlarıyla süslenmiş davetiyelere sahip olabilirsiniz. Düğün Davetiyesi Modelleri galerilerimizden düğün davetiyesi örneklerini inceleyerek kendi davetiye tasarımınız için ilham alabilirsiniz.

Tasarım dışında davetiyenizi seçerken yazıların puntosuna, fontuna ve rengine dikkat etmelisiniz. Yazı tipinizi seçerken karışık el yazıları yerine sade ama şık fontlar kullanmanızı öneririz. Punto olarak ise herkesin okuyabileceği bir boyut seçmeniz daha doğru olacaktır. Eğer fazla küçük bir boyut seçerseniz düğün yeri, saati gibi önemli bilgileri verdiğiniz bölüm gözden kaçabilir. Yazı renginizi belirlerken fon ile kontrast oluşturacak bir ton seçmeniz davetiyenizin okunaklı olmasını sağlayacaktır. Genellikle açık renk fonda koyu, koyu renk fonda ise açık tonda yazılar tercih edilir. Siyah bir davetiye kullanmayı düşünüyorsanız yazılarınızda altın rengi tercih ederek son yılların trendlerinden olan metalik detayları yakalayabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Dağıtılmalı?

Düğün davetiyenizi düğüne 2 ay kala dağıtmaya başlamanızı öneririz. Böylece misafirlerinize aylar önceden düğününüzü bildirdiğiniz için o güne plan yapılması durumunu ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer yazın düğün yapacaksanız konuklarınıza davetiyelerini düğünden 6 hafta önce vermeniz iyi olacaktır. Bu şekilde kimse o gün için bir tatil rezervasyonu yapmaz.

Trabzon’da Düğün Davetiyesi Nereden Alınır?

Trabzon’daki en güzel davetiyeler için bu sayfadaki firmaları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün davetiyesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Davetiyenize karar vermeden önce farklı alternatiflere göz atmanızı öneririz.