Düğün Davetiyesi

Trabzon Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Trabzon Düğün Davetiyesi Firmalarının Hizmetleri

Trabzon düğün davetiyesi firmaları, yeni evlenecek çiftlere birçok model ve hizmet seçeneği sunuyor. Şehirdeki davetiye firmalarında hem birbirinden şık düğün davetiyesi modellerini bulabiliyorsunuz hem de nişan, kına ve bekarlığa veda gibi organizasyonlarınız için de tasarım ve baskı hizmeti alabiliyorsunuz.

Şehirdeki davetiye firmaları, hazır modellerin yanı sıra özel tasarım ve baskı hizmeti de veriyor. Firmaları ziyaret ettiğinizde katalogdaki hazır modelleri inceleyebilir, onlarca model arasından size en uygun tasarımı seçebilirsiniz. Ancak seçeneklerinizin hazır modellerle de sınırlı olmadığını da bilmelisiniz. Aklınızdaki model için de firmalar hem tasarım hem de baskı işlemlerini gerçekleştirerek hayalinizdeki davetiyeyi gerçeğe dönüştürebiliyor.

Trabzon davetiye firmalarında düğün davetiyelerinizi bastırabileceğiniz gibi düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz masa ve menü kartları için kaligrafi çalışması hizmeti alabilirsiniz. Trabzon’da hizmet veren firmalarının “online davetiye” hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde, uzaktaki misafirlerinize davetiyenizi dijital formatta iletebilirsiniz.

Düğün davetiyesi siparişinizi verdikten sonra firmalar size ne zaman teslim edeceklerini belirtiyorlar. Düğün davetiyenizi düğünden 1,5 - 2 ay önce davetlilerin elinde olacak şekilde dağıtmanız gerekir. Bu nedenle firmalarla görüşürken teslim tarihlerini de öğrenmenizde fayda var. Trabzon’daki çoğu davetiyeci 2 ile 4 hafta içerisinde ürünleri çiftlere ulaştırabiliyor.

Bazı davetiye firmaları, çiftlere minimum sipariş adedi kotası koyabiliyor. Mesela 250 adetten az baskı yapmadıklarını belirtebiliyorlar. Böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Peki Trabzon’da düğün davetiyesi firmaları genel olarak nerelerde bulunur diye merak ediyorsanız size firmaların lokasyonlarından da bahsedelim. Trabzon Merkez ve Akçaabat ilçeleri davetiye firmalarının sıklıkla bulunduğu bölgeler diyebiliriz. Trabzon’daki en güzel davetiyeler için bu sayfadaki firmaları inceleyebilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Trabzon’da Nasıl Seçilir?

Düğün davetiyesi seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken konulardan da bahsedelim. Çünkü davetiyeler, düğününüz hakkında ilk ipuçlarını verir. Bu yüzden temanızı ve mekanınızı yansıtmanız hoş olabilir. Örneğin sahil düğünü yapmayı düşünüyorsanız davetiyenizde deniz kabukları, denizyıldızları, balıkçı ağları gibi motifler tercih edebilirsiniz. Farklı materyallerin kullanıldığı ilginç davetiyeler hoşunuza gidiyorsa özel tasarım davetiye yaptırarak gerçek ağlar ve denizyıldızlarıyla süslenmiş davetiyelere sahip olabilirsiniz. Vintage temalı bir düğün yapıyorsanız, davetiyeniz de bu temayla uyum içinde olmalı. Vintage düğün davetiyesi modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Davetiye modelinize karar verirken düğün mekanınıza göre de seçim yapabilirsiniz. Tarihi mekan ve otel gibi gösterişli alanlarda yapılacak düğünlerde gümüş ya da altın yaldızlı, göz alıcı tasarımlara yönelebilirsiniz. Otel düğününe uygun davetiye modelleri sizin için ilham verici olabilir.

Davetiye modelinizi seçtiğiniz gibi davetiyenizin üzerine yazacağınız sözlere de karar vermelisiniz. Bu yazıların okunaklı bir fontla yazılmasına ve çok da uzun olmamasına dikkat etmenizi öneriyoruz. en güzel davetiye sözleri arasından müstakbel eşinizi ve sizi en iyi anlatan bir metin seçebilirsiniz.

Trabzon Düğün Davetiyelerinin Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Düğün davetiyesi fiyatları Ankara’da kağıt türü, baskı çeşidi, zarf ve kaligrafi gibi kriterlere göre değişiklik gösteriyor. Dilerseniz davetiye fiyatlarına etki eden faktörlere de yakından bakalım:

Kağıt türleri arasından davetiye için en uygun olan dokulu, düz, transparan, gömme davetiye modellerini bütçenize göre inceleyebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken kağıdın kalınlığıdır. Çünkü kalınlık arttıkça fiyat artacaktır.

Davetiyelerinizi hazır modeller arasından seçebilir ya da özel olarak tasarlatabilirsiniz. Ancak özel tasarımların hazır davetiye modellerine göre biraz daha maliyetli olacağını bilmelisiniz.

Davetiye modelinize uygun olarak seçeceğiniz zarf da, davetiyenizin kalitesini gösterir. Zarfın kalınlığı ve zarf için kullanılan kağıdın kalitesi fiyatta farklılığa neden olur. Ayrıca zarfın üzerine tükenmez kalemle isim yazmak istemiyorsanız, kaligrafi seçeneğini düşünebilirsiniz. Bunun için Trabzon davetiye firmalarının ekstra ücret talep edebileceğini de belirtelim.

Davetiyenizi süslemek için kullanılacak aksesuarlar da fiyata etki eder. Davetiyenizin taşlı, boncuklu, çiçekli ya da kurdeleli olması, fiyatını artıracağı için seçimi, bütçenizi de hesaba katarak yapmalısınız.

Trabzon’da düğün davetiyesi alışverişine çıkmadan önce bilmeniz gerekenlere değindik. Sırada size uygun davetiyeyi bulmak var. Bulunduğunuz sayfada Trabzon düğün davetiyesi firmalarını, size uygun kriterlere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. Firmaların profillerini inceleyerek ilginizi çeken modeller için firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları