Nikah Sonrası Yemeği

Nikah sonrası yemek ya da eğlence organize etmeyi düşünüyorsan aradığın tüm mekanlar ve daha fazlası Düğün.com'da! Son trendlere göz at, uzman tavsiyelerini oku, mekanları incele ve fiyat teklifi iste! İndirimli nikah sonrası yemeği fiyatlarından faydalanmak için kampanyalara göz atmayı unutma!

Vitrindeki Nikah Sonrası Yemeği Firmaları

Nikah sonrası kutlamaları için en uygun yemek mekanları

Nikah Sonrası Yemek İndirimleri

Nikah sonrası yemeği mi organize edeceksin? Düğün yemeği fiyatlarında özel indirimlerden faydalanmak için hemen Düğün.com'a gel!

Henna
Üyelere
Özel Fiyat
20
Henna

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Yemekli, Kişi Başı

300 TL Fiyat Al

İzoletta
Üyelere
Özel Fiyat
77 5 22
İzoletta

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

99.500 TL Fiyat Al

Kaddeh Fulya
Üyelere
Özel Fiyat
31 1 3
Kaddeh Fulya

Üyelere Özel

Hafta İçi, Yemekli, Kişi Başı

450 TL Fiyat Al

Moralı Bi Başka
Üyelere
Özel Fiyat
21
Moralı Bi Başka

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Kişi Başı

400 TL Fiyat Al

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Melisa & Beytullah

Düğün Tarihi: 27.06.2023

Burası beni benden aldı müthiş bir manzaraya sahip deniz bir yanda marina bir yanda yemyeşil alan b...

DEVAMI

Aycan & Vedat

Düğün Tarihi: 14.06.2023

fotoğrafları görüp bir göz atalım dedik ama resmen büyülendik daha mekana ilk girdiğimiz andan itiba...

DEVAMI

Seda & Emre

Düğün Tarihi: 04.05.2023

marina ve deniz manzarasının yanında harika bir doğallığın içerisinde eşi benzeri olmayan bir mekan ...

DEVAMI

Nikah Sonrası Yemeği - Sıkça Sorulan Sorular


Samimi Nikah Kutlamaları İçin Nikah Sonrası Yemek Alternatifi

Aileniz ve yakın dostlarınızla, samimi ve sıcak bir nikah kutlaması istiyorsanız nikah sonrası yemek organizasyonu ile düşündüğünüz eğlenceli kutlamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Sadelikten yana bir çiftseniz ve en uzak akrabaların bile dahil olduğu büyük bir salon düğünü istemiyorsanız bütçenizi yormayacak nikah sonrası bir kutlama yapabilirsiniz. Nikah sonrası dostlarınızla gideceğiniz küçük bir yemek organizasyonu bütçenizi çok zorlamayacak ve şık ama unutulmayacak küçük bir kutlama yapmanızı sağlar. Ekonomik bu seçeneği Düğün.com’un nikah sonrası yemek indirimleri ise sizin için daha da cazip hale getirecektir.

İkinci kez görmeyeceğiniz birçok davetliyi memnun etmek çabası ile tüm zamanınızı düğün hazırlıklarınıza harcamanız gerekmeden yakın dostlarınız ve ailenizle yapacağınız bu kutlama ile; düğün mekanı seçmek, mekan süslemeleri, catering firmasının yemek hizmeti gibi birçok ayrıntı ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Mekanların yemek konsepti, sade ve şık dekorasyonları ile istediğiniz kutlamayı gerçekleştireceğine ise emin olabilirsiniz. Üstelik sizi yemekler aynı anda mı gelecek yoksa düzensiz bir organizasyonla rezil mi olacağız sorularından kurtaracak nikah yemeği mekanlarına düğün mekanları sayfalarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca zarif bir gelin olmak ve gösterişten uzak bir kutlama istiyorsanız nikah yemeği sizin için en uygun seçenek olacaktır. Mütevazı çiftlerin vazgeçilmezi olan; sade damat takım elbiseleri ve düğün elbiseleri nikah sonrası yemek için en uygun seçenekler olacaktır. Zarafetle göz dolduracağınız o gün önemli olanın gösterişli değil içten olmak olduğunu düşünüyorsanız bu seçeneği mutlaka değerlendirmelisiniz.

Eğer kararınızı verdiyseniz ve aradığım mekanı nereden bulurum diyorsanız telaşlanmayın ve sizin için şehir şehir listelediğimiz yemek mekanlarını inceleyin. Boğaz manzarası eşliğinde bir yemek mi planlıyorsunuz ya da havuzlu bir bahçede mi kutlama yapmak istiyorsunuz, İstanbul nikah sonrası yemek mekanları arasından istediğiniz mekanı kolayca bulabilirsiniz.

Tüm Kategoriler


Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları