Catering

Düğün.com'a göz atmadan catering firmana karar verme! Şehrindeki en iyi catering firmaları, düğün menüleri hakkında öneriler ve düğün yemeği ile ilgili bilmen gerekenlerin tümü Düğün.com'da! Firmaları incele, beğendiğin firmalarla hızlıca iletişime geç, kolayca ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

282 Catering Hizmeti Firması arasından hayalindeki firmayı seç:

Bunları Okumadan Evlenmeyin

Tüm Yazılar
Çeyiz Nedir, Çeyizde Olması Gerekenler Nelerdir?

Çeyiz Hazırlığında Nelere İhtiyacın Olduğunu Tek Tek Açıkladık! Hemen Oku!

Oku
Gelin ve Damatları Rahatlatacak Tavsiyeler

Gelin ve Damatları Rahatlatacak 10 Düğün Tavsiyesi

Oku
Düğün Yemeğiniz Açık Büfe mi Olsun A la Carte mı?

Düğününüzün Mevsimi, Tarzı ve Mekanı Düğün Menünüzü Nasıl Etkiliyor? Mutlaka İnceleyin!

Oku
Düğünde Yiyecek & İçecek Servisi Alırken Dikkat Edilecekler

Catering Firmanızın Seçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler!

Oku

Tüm Catering Hizmeti İndirimleri

Ek Yemek & Organizasyon
Erken rezervasyonlarda kişi başı 70 TL yerine 50 TL'den başlayan fiyatlar!
Ekol Gıda Organizasyon
Düğün.com çiftlerine özel düğün organizasyonlarında %10 indirim!
Lins Cafe
Sevgililer Gününe Özel Hediye ve İndirimler

Tüm Catering Hizmeti
İndirimleri

8
İndirim

Düğünde Catering Firması ile Çalışmanın Avantajları

Düğün yemeğiniz kusursuz olsun istiyorsanız düğün için catering hizmetleri veren alanında uzman yemek şirketleri ile anlaşmalısınız. Yemek firmaları, çeşitli menüleri ve sınırsız ikram seçenekleri ile en mutlu gününüze ortak olmak için sizi bekliyor.

Peki, sorunsuz bir yemek için uzman ekibi nereden bulacağım diyorsanız şehrinize özel bir araya getirdiğimiz; örneğin İstanbul catering firmaları arasından seçiminizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

İkinci adımda yemek menünüzü oluşturmak var. Tam olarak nasıl bir menü oluşturmak istediğinize karar veremiyorsanız yemek menü çeşitleri önerilerimizden fikir alın. Özellikle farklı lezzetler için düğün yemeğinde kullanabileceğiniz dünya mutfakları alternatifleri sizi cezbedecek.

Davet yemekleri genellikle; ordövr tabağı, çorba, ana yemek ve tatlıdan oluşur. Tören şeklinize ve mekana göre bu tercihleri düzenleyebilirsiniz. Örneğin; tüm akşam sürecek bir düğün organizasyonu için dört servislik (course) bir yemek sunarken, kısa bir nikah töreni için kokteyl vermeyi düşünebilirsiniz. Genel olarak iki saate kadar bu ikram şekli önerildiğinden daha uzun bir nikah kutlaması içinse kokteyl prolonge alternatifini değerlendirip minik börekler, daha doyurucu minik atıştırmalıklarla ikramda bulunabilirsiniz.

Düğününüzü yapacağınız mevsimden de ilham alabilirsiniz. Düğün için toplu yemek hizmeti veren catering firmaları yaz düğünlerinde hafif alternatifler, meyve tabakları ve dondurma gibi ferah ikramları; sonbahar ve kış düğünlerinde daha ağır et ve tavuk yemeklerini öneriyor.

İncelediklerim
TÜMÜ