Bekarlığa Veda Partisi ve Kına Gecesi Aksesuarları

Bekarlığa veda partisi için aksesuarlara veya kına gecesi için kına malzemeleri arıyorsan; şehirini seç ve hizmet alabileceğin firmalara kolayca ulaş!

Şehrini Seç, Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Firmalarını Gör


Planlama Araçları

Düğününe hazırlanırken hayatını kolaylaştıracak araçlar burada!


Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları


Kına Gecesi Aksesuarları Nelerdir?

Kına geceleri günümüzde geleneksel ve modern kına gecesi eğlencesi olarak artık ikiye ayrılıyor. Geleneksel kınalarda geçmişten günümüze devam eden klasikleşmiş kına geceleri yapılırken, modern kına gecelerinde artık bekarlığa veda partisi organize ediliyor. Eğer geleneksel kına gecesi eğlencesini tercih ederseniz, Osmanlı konseptli bir kına gecesi tercih edebilirsiniz. Bunun için temin etmeniz gereken aksesuarlar içerisinde tül peçe, taç, bindallı, kaftan ve Osmanlı kültürünü yansıtan geleneksel kıyafetler yer alıyor. Daha eğlenceli bir kına konsepti için tüllü ve pullu fesler, tefler, konuşma balonları ve kına el mumlarını misafirlerinize verebilirsiniz. Ayrıca misafirlerinize hediye etmek için de küçük kına keseleri veya kutuları da yaptırabilirsiniz.

Bekarlığa Veda Partisi Aksesuarları

Kına gecesi eğlencesi için birçok gelin adayı artık bekarlığa veda partisi eğlencesi tercih ediyor. Eğer siz de modern bir parti daveti vermek istiyorsanız farklı bir konsept yaratabilirsiniz. Eğlenceli ilginç bir pasta, taçlar, yazılı, tüylü ya da ilginç gözlükler, konuşma balonları, şapkalar, maskeler, bıyık, dudak ve farklı tasarımda fotoğraf çektirme çubukları, gelin kuşağı ve duvak gibi aksesuarlarla bekarlığa veda partinizi hareketlendirebilirsiniz. Anlaşacağınız mekana göre oyunlar ve eğlenceler düzenlemenizde mümkün. Örneğin, gelinin jüriliğini yapacağı bir dans yarışması düzenlenebilir. Konuklarınıza hediye etmek için ojeler, küçük krem kutuları, rujlar, anahtarlıklar, mumlar, minik duvaklar, minik parfüm şişeleri ya da süslü aynalar seçeneklerinizden yalnızca bazıları.

Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi eğlenceleri için ilk yapmanız gereken şey konseptinizi belirlemek ve konseptinize uygun aksesuarları temin ederek mekan arayışına girmek olmalı.

Tüm Şehirler Kına Aksesuarları