Tarihi Mekanlar

Nostalji kokan tarihi düğün mekanları hakkında her şey Düğün.com'da. Tarihi bir mekanda düğün organize etmenin püf noktaları, şehrindeki tüm tarihi düğün mekanlarının listesi, tek tıkla mekanlarla iletişime geçme imkanı ve özel indirimli tarihi mekan düğün fiyatları Düğün.com'da!

Vitrindeki Tarihi Mekanlar Firmaları

Görkemli bir düğün için tercih edebileceğin tüm tarihi mekanlar

Tarihi Mekanlarda Düğün İndirimleri

Tarihi bir yalı, köşk veya sarnıçta mı evlenmeyi planlıyorsun? Öyleyse, tarihi düğün mekanı fiyatlarında özel indirimler seni bekliyor. Hemen fiyat teklifi iste, fırsatları kaçırma!

Armada Otel İstanbul
Üyelere
Özel Fiyat
58 1 42
Armada Otel İstanbul

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Yemekli, Kişi Başı

40 USD Fiyat Al

Gümüş Yalı
Üyelere
Özel Fiyat
30
Gümüş Yalı

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Kişi Başı

1.600 TL Fiyat Al

Liya
Üyelere
Özel Fiyat
127 15 20
Liya

Üyelere Özel

Hafta İçi, Yemekli, Kişi Başı

2.950 TL Fiyat Al

Fuat Paşa Yalısı
Üyelere
Özel Fiyat
98 11 107
Fuat Paşa Yalısı

Üyelere Özel

Hafta İçi, Yemekli, Kişi Başı

2.500 TL Fiyat Al

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Özlem & Emre

Düğün Tarihi: 14.06.2022

Liya

İstanbul

Mekan seçiminden başlayıp, düğün bitimi ile adadan ayrılışınıza kadar her şeyle harika bir şekilde i...

DEVAMI

Buse & Alperen

Düğün Tarihi: 04.10.2022

Liya

İstanbul

Düğünümüz son derece güzel geçti. Yemekler, mekan, müzik ve organizasyon tüm misafirlerimiz ve bizim...

DEVAMI

Demet & António

Düğün Tarihi: 11.09.2022

We had our wedding on the 11th of September at Armada Terrace. We have been to several weddings so f...

DEVAMI

Tarihi Mekanlar - Sıkça Sorulan Sorular


Tarihi Düğün Mekanları ve İhtişamlı Konseptleri

Tarihe ev sahipliği yapmış bir mekan düğün töreninize şahitlik etsin istiyorsanız doğru yerdesiniz. Düğün.com tarihi mekan düğünleri için düğün teması ve mekan önerileriyle yanınızda!

Öncelikle tarihi bir mekan seçerken dikkat etmeniz gereken; mekan konseptlerinden hangisini çok beğendiğiniz ve düğününüzü yapacağınız mevsim olmalı. Örneğin; büyük bir bahçesi olan ve masa düzeninin boğaz manzarası önünde bahçede olmasını istiyorsanız yalıda düğün yapabilirsiniz. Sıcacık bir aile düğünü için daha az davetli ile gerçekleştirildiğinden en iyi seçenek yalıda düğün yapmak olacaktır.

Düşündüğünüz asil ve büyük bir balo salonu ise listelerimizdeki tarihi düğün mekanlarından düğün yapabileceğiniz saraylara kolayca ulaşabilirsiniz. Sarayların tarih boyunca büyük davetlere ev sahipliği yapan balo salonları düşündüğünüz düğün töreni için ideal olacaktır. Sarayda düğün seçeneği kapalı mekanlarda düğün yapmak için uygun olduğundan kış düğünleri için tercih edilecek mekanlar arasında birinci sırada gelmektedir. Kasır düğünü seçeneği de şehrin içinde ve gösterişli bir mekan tercih etmek isteyenler için en doğru mekan seçimidir.

Bütçenize daha uygun olsun istiyorsanız küçük köşklerde düğün yapmayı tercih edebilirsiniz. Köşk düğünü de diğer seçenekler gibi gösterişli ve zarif, bu özelliklerle birlikte daha az masraflı olacaktır. Düğün.com’un mekan indirimleri ile düşündüğünüz köşk düğünü alternatifinin daha da ekonomik olacağını da unutmayın!

Şehir şehir derlediğimiz tarihi düğün mekanları arasından kolayca mekanları inceleyip beğendiğiniz mekan ile anlaşabilirsiniz. Yapmanız gereken örneğin İstanbul için; İstanbul tarihi düğün mekanları arasından en beğendiklerinizden fiyat teklifi istemek! Tarihi mekanlarda düğün yapmak biraz daha masraflı olur diye düşünüyorsanız Düğün.com’un bu konuda size özel; tarihi düğün mekanı fiyatları olduğunu ve mekan indirimlerimizden yararlanabileceğinizi unutmayın.

Tüm Kategoriler


Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları