Düğün Davetiyesi İstanbul

Videolu Dijital Davetiyem

 • Min. Fiyat
  5-10 TL

Videolu Dijital Davetiyem Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Videolu Dijital Davetiyem Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Ücretsiz Teslimat Dijital Davetiye

Videolu Dijital Davetiyem Hakkında

Videolu Dijital Davetiyem, tekrarı yaşanmayacak biricik anlarınızı her daim unutulmaz kılmak için dijital çağın getirdiği yenilikçi bir yaklaşımla düğün davetiyeleri tasarlayan bir marka. Geleneksel davetiye anlayışını modern teknolojiyle birleştirerek müşterilerimize etkileyici ve interaktif davetiyeler sunmayı amaçlıyoruz. Hızlı ve kolay paylaşımı, çevre dostu oluşu, anında yanıt alabilme seçeneği, maliyet tasarrufu bakımından avantajlı olan davetiyelerimiz modernizmi ayağınıza getiriyor.

Deneyim

Teknolojiye olan tutkumuzla sürekli olarak yenilikçi, estetik ve kullanıcı dostu çözümler geliştirmeye odaklanıyoruz. Müşteri memnuniyetini ve kalite standartlarını ön planda tutarak her adımda mükemmeli arayan bir ekibiz. Dijital düğün davetiyelerini tasarlayan ekip arkadaşlarımız, düzenleme ve video oluşturma alanında en etkin, bilgisayar tabanlı , çevrimiçi tasarım programlarını ve platformlarını kullanma yetisine sahip.

Hizmetler

Dijital düğün davetiyesi, sünnet, söz ve nişan, kına gecesi, doğum günü partileri, iş etkinlikleri, baby shower ve birçok etkinlikte videolu dijital davetiye tasarımı gerçekleştiriyoruz. Her bir davetiyemiz çiftimizin benzersiz hikayesini yansıtan özelleştirilmiş bir tasarım olarak hayata geçiriliyor. Video formatındaki davetiyelerimiz duygusal bağınızı vurguluyor, davetlilerinizi teknolojiyi ve modernizmi kullanarak etkiliyor, sıra dışılığınızı ortaya koyuyor.

Davetiyelerimizde taslak olarak geliştirdiğimiz birçok davetiye hazır halde bulunuyor. Hazır video modellerini tercih etmeyen çiftlerimizin ne istediğini anlamaya çalışıyor, onlar için yeni tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Tasarımlarımızı yaratırken grafik tasarım yazılımlarını, video düzenleme yazılımlarını, çevrimiçi araçları aktif olarak kullanıyoruz ve en iyisini ortaya koyuyoruz. Sizler davetiyelerinizi sosyal medya platformları, e-posta, mesajlaşma uygulamaları üzerinden yollayabilirsiniz.

Videolu Dijital Davetiyem olarak sizin için özel olan her anı dijital dünyada da unutulmaz kılmak için buradayız. Bize güvenin ve özel gününüzün tasarımını bizlere bırakın. Dijital davetiye fiyatları kapsamında Videolu Dijital Davetiyem’in verdiği teklifi öğrenmek isterseniz iletişim numaramız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İrfan Köklü

İletişim

 • Telefon:

  0212 963 02 19

 • Adres:

  İstanbul, Beşiktaş

 • Haritadaki Konumu

  Videolu Dijital Davetiyem Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.