Sosyal Tesisler

Sosyal tesislerde düğün organize etmekle ilgili bilmen gereken her şey Düğün.com'da! Düğün davetlerinde en çok tercih edilen sosyal tesisler, sosyal tesis düğün menüleri ve Düğün.com'a özel fırsatlar... Tek tıkla firmaları incele, beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste!

Düğün.com’da Düğününü Yapacağın Sosyal Tesisleri Nasıl Bulabilirsin?

Hem hesaplı hem rüya gibi bir düğün için şehrindeki sosyal tesisleri hemen araştırmaya başla!

Sosyal Tesisleri İncele!

Filtreleme alanından faydalanarak senin için listelenen mekanlara göz at.

Firmalardan Fiyat Teklifi Al!

Kriterlerine uyan sosyal tesislerden fiyat teklifleri iste.

Sana Uygun Mekanlarla Eşleş!

Yüzlerce seçenek arasından düğünün için en ideal mekanı bul!

Vitrindeki Sosyal Tesis Firmaları

Uygun fiyatlı ve kaliteli sosyal tesisler

Sosyal Tesis Düğünü İndirimleri

Sosyal tesislerde düğün fiyatlarında şimdi Düğün.com kullanıcılarına özel indirimler var! Tek tıkla indirimli sosyal tesisler listesini gör, indirimleri incele ve firmalarla iletişime geç!

Grand Haliç Restaurant
%18 İNDİRİM
24 1 7
Grand Haliç Restaurant

Yemekli Düğünlerinizde %18 İndirim Sizleri Bekliyor!...

Ve Boğaziçi İstanbul (Vilayetler Evi)
%10 İNDİRİM
123 3 12
Ve Boğaziçi İstanbul (Vilayetler Evi)

Düğün.com Çiftlerine Özel %10 Indirim !...

Bahçelievler Öğretmenevi Balo Salonu
HEDİYE
28 8
Bahçelievler Öğretmenevi Balo Salonu

Düğün.com Çiftlerine Özel Kına Anlaşmalarımıza Kına Paketimizi Hediye Ediy...

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri
%25 İNDİRİM
54 18
Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

2019 Yılı Düğün ve Davet Organizasyonlarınızda %25'e Varan İndirim Oranları...

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Düğününü Yapacağın Sosyal Tesisi Keşfet

Hayalindeki düğünü planlamak için ilham al!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Dr.NUR & Dr.YÜKSEL

Düğün Tarihi: 15/12/2018

kalender ordu evi

İstanbul

15 ARALIK 2018 tarihinde KALENDER ORDUEVİ BOĞAZTEPE TESİSİNDE KIZIMIZ Dr.NUR CANSU YILMAZ İLE OĞLUMUZ Dr YÜKSEL BALDANIN DÜĞÜNLERİNİ YAPTIK.EKSİKSİZ V...

DEVAMINI OKU

Gizem & Serkan

Düğün Tarihi: 15/09/2018

15 Eylül’de Teras 212’de gerçekleştirdiğimiz düğünümüz rüya gibiydi. Sadece manzara değil, an be an yanımızda olan personel, servis, lezzet, dekor, mü...

DEVAMINI OKU

Damla & Kerem

Düğün Tarihi: 14/10/2018

Kızımın düğünü için seçtiğimiz Mavi Salon salonda gerçekten çok yüksek kalitede düğünümüzü gerçekleştirdik. Gerek çalışanlar gerek Fatma Hanım gerçekt...

DEVAMINI OKU

Sosyal Tesislerde Düğün Alternatifi

Bütçenize uygun ve düşlediğiniz gibi bir düğün mekanı bulmakta zorlanıyor musunuz? Hem davetlilerinizi memnun etmek hem de düğün masraflarınızı minimum seviyede tutmak istiyorsanız size bir mekan önerimiz var; düğün yapan sosyal tesisler. Şehrinizin sosyal tesisleri; ekonomik ve düşündüğünüz düğün organizasyonunu eksiksiz gerçekleştirmenizi sağlayacak düğün mekanlarıdır. Ayrıca Düğün.com; çiftlerine indirimli sosyal tesisler düğün fiyatları ile ekstra yardımcı oluyor.

Sosyal tesislerin tercih edilme sebeplerinden biri konum itibariyle şehrin en güzel manzaralarına sahip oluşudur. İster deniz manzaralı bir düğün yapmak isteyin isterseniz doğanın meyveleri arasında yemyeşil bir bahçe düşleyin, sosyal tesisler düğün için bulundukları mevkiler ve bahçe düzenlemeleri ile alternatifler arasında en iyi düğün mekanlarındandır.

Sosyal tesis düğünü nasıl olur diyorsanız seçeneklerinizin kısıtlı olduğunu düşünmeyin. Öncelikle düğün tarihiniz hangi mevsimde olursa olsun kapalı ve açık alan seçeneklerinin oluşu tercih edilme avantajlarından biri. Ayrıca birçoğunun deniz manzarası, birçoğunun da havuzlu bahçelere sahip olması düğün konseptinizi hayal ettiğiniz gibi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Düğün yapan sosyal tesisler doğal bahçe düzenlemeleri, abartısız ve şık yemek salonları ile asil düğünler için de ideal mekanlar olmaya aday.

Düğün mekanı süslemelerinde seçeneklerinizi sadelikten yana kullanarak gösterişten uzak ve abartısız bir düğün töreni gerçekleştirebilir, misafirlerinizi zarafetinizle etkileyebilirsiniz. Mekan süslemeleri için uğraşmanıza gerek olmadığı gibi yine de bir düzenleme istiyorsanız sosyal tesislerde düğün için organizasyon firmalarımızdan destek alabilirsiniz. Eğer süsleme konusunda fikirleriniz varsa mekanın bu düğün süslemelerini kaldıramayacağını da düşünmenize gerek yok çünkü sosyal tesisler masa düzeni ile organizasyon süslemelerine de elverişli durumdadır.

Siz de hem istediğiniz güzel düğünü yapmak hem de düğün mekanı harcamanızı düşürüp düğün hazırlığında diğer kalemlere daha fazla alan oluşturmak istiyorsanız şehrinizin sosyal tesislerini bir araya getirdiğimiz sayfaları inceleyin. Boğaz manzaralı bir düğün mekanı mı istiyorsunuz; İstanbul sosyal tesisler düşlediğiniz manzara ile sizi bekliyor!


Tüm Kategoriler