Alyans Ve Takı

En güzel tek taş yüzükler, alyans modelleri ve düğün takıları Düğün.com'da! "Düğün takıları ve alyans fiyatları nedir?"gibi tüm sorularının cevabı, modelleri inceleyebileceğin galeriler, şehrindeki tüm firmalar ve Düğün.com kullanıcılarına özel indirimler burada! Firmaları incele ve teklif al!

825 Alyans ve Takı Firması arasından hayalindeki firmayı seç:

Bunları Okumadan Evlenmeyin

Tüm Yazılar
Çeyiz Nedir, Çeyizde Olması Gerekenler Nelerdir?

Çeyiz Hazırlığında Nelere İhtiyacın Olduğunu Tek Tek Açıkladık! Hemen Oku!

Oku
Alyans Modelleri

Alyans Modelinizi Seçmeden Önce Bilmeniz Gereken 5 Model!

Oku
Gelin Setiniz Hangisi Olsun?

Pırlantanın Işıltısı, Elmasın Ağırlığı, İncinin Asaleti... Sizin Gelin Setiniz Hangisi Olsun?

Oku
Pırlanta Seçmeden Bu 5 Şeyi Öğrenin!

Pırlantanıza Kavuşmadan Önce Hakkında Öğrenmeniz Gereken 5 Şey...

Oku

Tüm Alyans ve Takı İndirimleri

Tüm Alyans ve Takı İndirimleri
HMbySemraAscioglu
Düğün.com çiftlerine özel %15 indirim!
Arya Pırlanta
Beştaş Yüzükte Büyük İndirim

Alyans ve Tek Taş Seçimi

Evlilik kararının hemen ardından sıra; söz yüzükleri , tektaşlar ve alyans modelleri arasından seçim yapmaya gelir. Alyans firmalarını tek tek dolaşmadan modeller hakkında kolayca fikir sahibi olmak için Düğün.com ’un şehrine özel sayfalarını gezebilirsin. Örneğin İstanbul alyans firmalarını inceleyerek beğendiğin nişan yüzük modellerini seçebilir, fiyat teklifi alabilirsin.

Alyans seçimini sade bir modelden yana yapabileceğin gibi, alyans çeşitleri arasından zevkine göre tamtur, taşlı alyans, beştaş veya özel tasarım alyans modellerini de tercih edebilirsin. Unutma ki; birlikteliğinizin somut simgesi olan bu yüzükleri bir ömür boyu parmağında taşıyacaksın. Bu yüzden alyans modelleri arasından; tarzına uygun ve en rahat olanını tercih etmelisin.

Kullanım rahatlığı için yüzük modelinin hafifliğine ve kesim özelliklerine dikkat edin. Yüzükler parmağımızın nefes almasını engellediğinden, artık modeller hafif bombeli olarak üretiliyor. Yüzük tercihini bombeli alyans modellerden yana kullan. İkinci olarak tektaş yüzük modelin ile uyumlu bir alyans seçmeye özen göster. Yan yana renk ve desenleri ile birbirlerini tamamlayarak hoş bir görünüm sergilemeliler.

Ayrıca alışverişe çıkmadan önce yüzük parmak ölçünü almalısın. Alyans ölçüsü nasıl alınır öğrenmeden yola çıkmayın! Kuyumcu dolaşmak yorucu gelmese bile parmaklarınız şişebilir. Kullandığın bir yüzüğü ölçü için yanında bulundurabilirsin.

Seçim yapmayı kolaylaştırmak için alyans ve takı bütçeni belirleyerek işe başla. Özel tasarım bir alyans istiyorsan diğer takılardan daha fazla masraf yapman gerekebilir. Bütçeni aşmamak için Düğün.com kampanyalar sayfasından indirimli alyans fiyatları hakkında fikir edinebilirsin.

İncelediklerim
TÜMÜ