Düğün Davetiyesi İstanbul

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

 • Min. Fiyat
  10-15 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Hakkında

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, Şişli, İstanbul’da 15 Nisan 2003 tarihinde kurulmuştur. ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük eden bir kurum. Tohum Otizm Vakfı Eğitim Kurumları’nda değerlendirme, eğitimci yetiştirme programları, kütüphane hizmetleri bilimsel çalışmalar ve yaygınlaştırma çalışmaları yürütülüyor. Düğününüzü daha da anlamlı kılmak ve yardımsever bir adım atmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Deneyim
Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, 2003 yılında beri yürüttüğümüz çalışmalar otizmli bireylerin mutlu ve güzel günler geçirmesi amacıyla devam etmekte. Bu sürece sizi de dahil etmek adına verdiğimiz hizmetlerden biri de düğün davetiyesi baskısı. Düğününüz için tercih edebileceğiniz, özenle hazırlanmış ve bir amaca hizmet eden davetiyelerinizle değerli misafirlerinizi mutlu gününüze davet edebilirsiniz. İstanbul’da düğün davetiyesi nerede bastırılır diyorsanız, Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na göz atabilirsiniz.

Hizmetler
-Düğün ve nişan gibi özel davetleriniz için tercih edebileceğiniz ürünlerimiz bulunmakta. Bu ürünleri alarak otizmli bireylerin geleceklerine umut olabilirsiniz. Davetiyelerimiz 13,5 x 19,5 boyutlarında olup, arkalı önlü 320 gram tuval kağıda basılmakta.
-Davetiye zarflarımızı da iki farklı seçenek sunarak 230 gram Kraft 135 x 195 cm ve 230 gram Kraft 155 x 155 cm şeklinde hazırlıyoruz.

Ek Hizmetler
-Kare magnetlerimizi inceleyerek düğün, nişan ve daha birçok özel davetinizde misafirlerinize hediyeler verebilirsiniz. Magnetlerimiz doğal taş üzerine renkli baskı yapılmakta ve boyutları 4,5 x 6 cm olarak hazırlanmakta.
-Düğününüzde masa kartları kullanmak isterseniz bunun için de; 8 x 8 cm tuval kağıt üzerine tek yönlü renkli baskıyla hazırladığımız kartları tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da davetiye basan yerler içerisinde güzel bir amaçla birleşen Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’nı tercih ederek başkalarına yardım edebilirsiniz. Düğününüzle ilgili masa kartı, hediyelik, davetiye ve daha birçok seçenekten yararlanarak siz de bağış yapabilirsiniz. Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, Kar amacı gütmeyen, otizmli bireylerin yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Ekiple Tanışın

 • Kaynak
  Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon::

  0212 963 26 75

 • Adres::

  İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.