Abiye ve Nişanlık

Son moda nişan kıyafetleri Düğün.com'da! Onlarca abiye markasını ve yüzlerce nişanlık modelini kolayca inceleyip, beğendiğin modeller için ücretsiz randevu alabilir, nişan bütçeni sarsmamak için özel abiye fiyatları ve indirimlerinden faydalanabilirsin.

139 Abiye ve Nişanlık Firması arasından hayalindeki firmayı seç:

Bunları Okumadan Evlenmeyin

Tüm Yazılar
Çeyiz Nedir, Çeyizde Olması Gerekenler Nelerdir?

Çeyiz Hazırlığında Nelere İhtiyacın Olduğunu Tek Tek Açıkladık! Hemen Oku!

Oku
2016 Altın Küre Elbiseleri

Nişanlık Seçiminizi Yapmadan Önce 2016 Altın Küre Kırmızı Halı Geçidinden İlham Almak için Tıklayın!

Oku
2015 Oscar Töreni Elbiseleri

Bu Yıl Nişanlık Seçimi Yapacak Gelin Adayları için 2015 Oscar Töreni Elbiseleri! İlham Alabileceğiniz Muhteşem Önerilere Kulak Verin!

Oku
2015 Altın Küre Elbiseleri

Nişanlık Modelin için İlham Almak İstersen 2015 Altın Küre Kırmızı Halı Kıyafetleri İnceleyebilirsin!

Oku

Tüm Abiye ve Nişanlık İndirimleri

Tüm Abiye ve Nişanlık İndirimleri
Esin Arıcan Haute Couture
Düğün.com çiftlerine özel hazır abiyelerde %25 indirim!

Nişanlık Seçimi Nasıl Yapılır?

Nişanlığını nasıl seçeceğine karar vermene yardım etmek için Düğün.com yine yanında. "Evet" dediğin an başladığın düğün hazırlıklarının ilk adımı nişanın olacak. Nişanlık olarak seçeceğin abiye modelini de herhangi bir davet veya kutlama gecesinden daha özel kılmak istiyorsan ufak birkaç detaya dikkat etmen yeterli.

Nişan elbisesi seçerken temel olarak dört ayrıntı çok önemli; nişanını yapacağın mevsim, mekanın özellikleri ve konsept, nişanlığının kumaşı ve dikim şekli. Şimdi tek tek düşünelim. Nişanını yapacağın mevsim ve mekan nasıl bir kıyafet seçeceğin ve diğer detayları da etkileyen ilk konu. Eğer yaz mevsiminde ve açık bir mekanda kutlama yapacaksan oldukça ince kumaşlar, hatta mevsime çok yakışan şifon veya tüllerle tasarlanmış kısa abiye modellerini düşünebilirsin. Ama kış mevsiminde bir kutlama düşünüyorsan daha kalın kumaşlar ve uzun elbise modellerini tercih etmen daha doğru olacaktır.

Mevsim ve mekan özellikleri ile birlikte belirlenen kutlama konseptine uygun olarak da nişanlığının kumaş cinsine ve rengine karar vermelisin. Yaz günlerinde ve açık bir mekan kutlamasında uzun ve koyu renklerin hakim olduğu bir elbise modelini tercih etmen hem konsepte çok zıt olduğundan hem de rahatlık sağlamayacağından tercih etmemen gereken modellerden. Kısa model istemiyorsan bile ince kumaşlar seçmelisin ve sıcak renklerle aran çok iyi değilse; açık tonlarda ve soft renkleri tercih ederek doğru modeli kullanabilirsin.

Şimdi moda ve trendlere hakim olup istediğin nişan kıyafetinin doğru seçim olmasını sağlayacak önerilerimize kulak ver; ünlü markalar ve sana özel seçtiğimiz modelleri incele, beğendiklerin için ücretsiz teklif alarak nişanlığına sahip ol! Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel abiye ve nişanlık indirimlerinden faydalanmayı da unutma.

İncelediklerim
TÜMÜ