Abiye ve Nişanlık

Son moda nişan kıyafetleri Düğün.com'da! Onlarca abiye markasını ve yüzlerce nişanlık modelini kolayca inceleyip, beğendiğin modeller için ücretsiz randevu alabilir, nişan bütçeni sarsmamak için özel abiye fiyatları ve indirimlerinden faydalanabilirsin.

Şehrini Seç, Abiye ve Nişanlık Firmalarını Gör


Abiye ve Nişanlık Modelleri

Bunları Okumadan Evlenmeyin

Planlama Araçları

Düğününe hazırlanırken hayatını kolaylaştıracak araçlar burada!


Bu Kategoride Öne Çıkan Çift YorumlarıNişanlık Seçimi Nasıl Yapılır?

Nişanlığını nasıl seçeceğine karar vermene yardım etmek için Düğün.com yine yanında. "Evet" dediğin an başladığın düğün hazırlıklarının ilk adımı nişanın olacak. Nişanlık olarak seçeceğin abiye modelini de herhangi bir davet veya kutlama gecesinden daha özel kılmak istiyorsan ufak birkaç detaya dikkat etmen yeterli.

Nişan elbisesi seçerken temel olarak beş ayrıntı çok önemli; vücut tipin, nişanını yapacağın mevsim, mekanın özellikleri ve konsept, nişanlığının kumaşı ve dikim şekli. Şimdi tek tek düşünelim.

Vücut tipinize uygun nişanlık seçmek yapman gereken en temel şey. Bunun için öncelikle vücut tipini bilmeli, elbiseni ondan sonra seçmelisin. Örneğin armut vücut tipine sahip bir gelin adayıysan, kum saati elbise modellerinden kaçınmalı, A kesim abiyelere yönelmelisin. Bu konuda daha fazla detay istersen şu yazımıza da mutlaka bakmanı öneriyoruz: Vücudunuza En Uygun Nişanlık

Nişanını yapacağın mevsim ve mekan nasıl bir kıyafet seçeceğin ve diğer detayları da etkileyen ilk konu. Eğer yaz mevsiminde ve açık bir mekanda kutlama yapacaksan oldukça ince kumaşlar, hatta mevsime çok yakışan şifon veya tüllerle tasarlanmış kısa abiye modellerini düşünebilirsin. Ama kış mevsiminde bir kutlama düşünüyorsan daha kalın kumaşlar ve uzun elbise modellerini tercih etmen daha doğru olacaktır.

Mevsim ve mekan özellikleri ile birlikte belirlenen kutlama konseptine uygun olarak da nişanlığının kumaş cinsine ve rengine karar vermelisin. Yaz günlerinde ve açık bir mekan kutlamasında uzun ve koyu renklerin hakim olduğu bir elbise modelini tercih etmen hem konsepte çok zıt olduğundan hem de rahatlık sağlamayacağından tercih etmemen gereken modellerden. Kısa model istemiyorsan bile ince kumaşlar seçmelisin ve sıcak renklerle aran çok iyi değilse; açık tonlarda ve soft renkleri tercih ederek doğru modeli kullanabilirsin.

Daha fazla nişanlık elbise modeli fikrine ihtiyaç duyarsan, galerimizi de incelemende fayda var.

Nişan elbiseni seçerken 2019 abiye trendlerine de göz atarak, zamana ayak uydurabilirsin. Bu yılın abiye modasında altın ve limon tonlarını, kelebek etkisini, puantiye ve püskülleri fazlasıyla göreceksin.

Trendlere uygun daha fazla 2019 abiye elbise modelleri için seni böyle alalım.

Şimdi moda ve trendlere hakim olup istediğin nişan kıyafetinin doğru seçim olmasını sağlayacak önerilerimize kulak ver; ünlü markalar ve sana özel seçtiğimiz modelleri incele, beğendiklerin için ücretsiz teklif alarak nişanlığına sahip ol! Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel abiye ve nişanlık indirimlerinden faydalanmayı da unutma.

Şehrinde Abiye İstanbul firmalarına ulaşmak için doğru adrestesin. Aynı şekilde Abiye Ankara firmaları da burada seni bekliyor.

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları