Düğün Davetiyesi

Edirne Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilmeli?

Düğün davetiyeleri “Evet!” diyeceğiniz o büyük gün hakkında misafirlerinize verdiğiniz ilk ipucudur. Bu yüzden davetiyenizi, temanızı ve düğün mekanınızı yansıtacak şeklide seçmelisiniz. Düğününüzü kır bahçesinde ayçiçeği temalı yapacaksanız davetiyelerinizde ayçiçeği motifleri olan suluboya detaylı bir model tercih edebilirsiniz. Görkemli bir düğün planlıyorsanız kadife, taş işlemeli ve altın püsküllü lüks düğün davetiyesi organizasyonunuzu yansıtmak için hoş bir seçim olabilir. Düğün davetiyesi örneklerini incelemek için düğün davetiyesi modelleri galerilerimize göz atmanızı öneririz.

Düğün davetiyesi tasarımı oldukça önemlidir. Ancak kullanılan yazıların da bir o kadar mühim olduğunu unutmamalısınız. Düğününüz hakkında verdiğiniz detayların anlaşılması için seçtiğiniz yazı tipi, boyutu ve rengine dikkat etmenizi öneririz. Küçük puntolu, karışık el yazısı şeklinde, küçük fontu olan bir seçim yaparsanız davetiyeniz okunaklı olmayabilir. Onların yerine normal punto ve sade yazı tiplerini seçmeniz daha iyi olacaktır. Yazı rengi olarak fon ile kontrast oluşturacak bir tercih yapmanızı tavsiye ederiz. Koyu renk üzerine açık, açık renk üzerine koyu yazıların tercih edildiği davetiyeler daha okunaklı olur.

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Dağıtılmalı?

Davetiyelerinizi düğünden 3 ay önceye kadar seçmenizde fayda var. Bu şekilde işleriniz son dakikaya kalmamış olur ve davetiyelerinizi rahatça dağıtabilirsiniz. Düğün davetiyelerinizi dağıtmaya 2 ay önce başlamanızı öneririz. Böylece konuklarınız ajandalarında sizin bu özel gününüzü not düşer ve o tarih için başka bir plan yapmaz.

Edirne’de Düğün Davetiyesi Nereden Alınır?

Edirne’deki en güzel davetiyeler için bu sayfadaki firmaları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün davetiyesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları