Kına ve Bekarlığa Veda

Kına gecesi ve bekarlığa veda malzemeleri nereden alınır, organizasyonu yaparken nelere dikkat etmeli gibi soruların cevapları Düğün.com'da! Tüm kına ve bekarlığa veda mekanları, kına ve bekarlığa veda aksesuarları satan firmalar ve organizasyon şirketleri için tıkla! Hemen incele, fiyat teklifi al!

Şehrini Seç, Kına ve Bekarlığa Veda Firmalarını Gör


Kına ve Bekarlığa Veda İndirimleri

Kına ve Bekarlığa Veda Modelleri

Bunları Okumadan Evlenmeyin

Planlama Araçları

Düğününe hazırlanırken hayatını kolaylaştıracak araçlar burada!


Bu Kategoride Öne Çıkan Çift YorumlarıKına mı, Bekarlığa Veda Partisi mi, Gelin Hamamı mı?

Düğün hazırlıklarınız tüm hızıyla sürerken son bekar günlerinize veda etmeyi unutmayın! Yeni bir hayata adım atarken kına gecesi ve bekarlığa veda partinizde gerçekten eğlenmek istiyorsanız birkaç ufak detay ile bunu sağlayabilirsiniz.

Öncelikle klasik bir kına gecesi mi yoksa arkadaşlarınızla düzenleyeceğiniz çılgın bir bekarlığa veda partisi mi yapacaksınız buna karar vermelisiniz. Eğer ikisini bir arada yapayım diyorsanız bunu da yenilenen kına organizasyon temaları ile sağlayabilirsiniz. Klasik bir kına gecesine; modern dokunuşlarla düzenlenmiş kına malzemeleri kullanarak yeni bir soluk getirebilirsiniz. Kına gecesi aksesuarlarınıza; tüllerle süslenmiş bir fes yerine taşlı bir kına tacı, kına hediye setinize kına el gülü ile birlikte ‘darısı başıma’, ‘bride to be’ gibi yazılarla süslenmiş esprili rozetler, kına keseleri ile birlikte isim etiketli oje hediyeleri gibi alternatif kına aksesuarları ekleyebilirsiniz.

Kına eğlencenizde önem vermeniz gereken iki detay daha var. Bunlar kına kıyafetleriniz ve bu eğlenceye özel müzikler. Kına gecelerinde gece elbiselerinden çok geleneksel kına kıyafetleri kullanılır. Bu kına gecesi kıyafetleri; geleneksel bindallı ve kaftan modelleri arasından seçilir. Son yılların hipleri arasında olan Hürrem modeli bindallı, işlemeleri ve farklı kesimleri ile en çok tercih edilen modern tasarımlardan. Sizde işlemeleri ve tasarımları ile günümüze uyarlanmış bu kına kıyafetini kullanabilirsiniz. Kına eğlenceniz için kullanacağınız müzikleri ise hem geleneksel türkülerden hem de sevdiğiniz şarkılar arasından seçebilirsiniz. Kına gecesi müzikleri; bir kısmı dokunaklı ama çoğu eğlenceli şarkılardan seçilmelidir. Elinize kına yakılırken söylenen klasik türkünün haricinde bütün kına müziklerinizi dilediğiniz türde seçebilirsiniz.

Ayrıca düğün öncesi eğlenceleri arasında bir klasik olan gelin hamamını da seçeneklerinize ekleyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız ile gideceğiniz gelin hamamı eğlencesinde hem köpük masajı ve spa keyfi ile hem de kına ritüeli ile düğün öncesi ferahlayıp, stres atabilirsiniz. Üstelik gelin hamamı eğlencenizi kına ve bekarlığa veda indirimlerimizden yararlanarak uygun fiyatlara yaparak bütçenizi zorlamadan gerçekleştirebilir, geçmişten farklı olarak yapıldığından daha cezbedici bir aktivite olarak tercih edebilirsiniz.

Düğün öncesi stresinizi atıp, bekar günlerinize nasıl elveda diyeceğinizi seçin ve şehrinizin kına eğlenceleri düzenleyen mekanlarını bir araya getirdiğimiz sayfaları incelemeye başlayın. Örneğin; İstanbul’da yaşıyorsanız İstanbul kına gecesi mekanları sayfamızda aradığınız mekanı kolayca bulabilirsiniz.

Tüm Şehirler Kına Mekanları