Ankara Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Düğününüzün ilk habercisi olacak düğün davetiyen için Ankara davetiye firmalarına göz at. Birbirinden güzel modelleri incele, beğendiklerin için fiyat teklifi iste!

Burak Kaligrafi Ve Davetiye Yazımı

Çankaya

Burak Kaligrafi Ve Davetiye Yazımı

En değerli günleriniz için seçtiğiniz davetiyelerinizi, Burak Kaligrafi ve Davetiye Yazımı farkıyla kaligrafi ve el sanatının büyüsüyle buluşturmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bolu’da yerleşik...

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

10
İncele
Boutique.D'lara

Yenimahalle

Boutique.D'lara

Hayırlı uğurlu olsun, evlenmeye karar verdiniz ve sırasıyla düğün salonu, gelinlik, damatlık derken sıra düğün davetiyenize geldi. Bizce Düğün Davetiyesi evlilik alışverişlerinin en titiz ayağı,...

42 yorum

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Hediye 43 42 3
İncele
Canset Form Matbaacılık & Davetiye

Altındağ

Canset Form Matbaacılık & Davetiye

Düğününüzü nasıl bir davetiyeyle duyurmak istediğinize karar veremediyseniz Canset Form Matbaacılık & Davetiye’deki farklı modelleri görmek işinize yarayacaktır! 20 yıllık tecrübesini çiftlerle...

20 yorum

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

243 20 4
İncele
Laura Lanz Davetiye

Çankaya

Laura Lanz Davetiye

Laura Lanz Davetiye olarak müşterilerimize kaliteli, sade ve zarif tasarımlar sunarak davetiye, nikah şekeri ve anı defteri taleplerine cevap verebilmek, kataloglarımız aracılığı ile başta Ankara...

3-5 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

16
İncele
1 Kutu Davetiye

Etimesgut

1 Kutu Davetiye

Yazan çizen, ölçüp biçen, tasarlayan, ören, basan ve her koşulda üreten beyinler olarak yeteneklerimizi yansıttığımız; inovatif ve bir o kadar da geleneksel bir iş yapmak amacıyla 1 kutu Davetiye’yi..

5 yorum

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

47 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Davetiye Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Düğün davetiyeleri de bütçenizi belirlerken hesaba katmanız gereken kalemlerden biridir. Uygun fiyatlı davetiye arayışına girmeden önce bilmelisiniz ki davetiyenizin fiyatını belirleyen pek çok etmen vardır. Bunların başında da özel tasarımlar gelir. Eğer ilişkinizi anlatan özel tasarım bir davetiyeniz olsun isterseniz, tasarımcınızın buna yönelik daha farklı bir fiyatlamaya gidebileceğini de göz önünde bulundurmalısınız. Özel tasarımın dışında düğün davetiyesi basımı yapılacak kağıdın kalitesi, baskı çeşidi, kaligrafi, davetiyeniz üzerinde aksesuar kullanıp kullanmayacağınız gibi faktörler de fiyatı etkileyecektir.

Davetiyenizi, belirlediğiniz düğününüzün konseptine uygun şekilde seçmelisiniz. Örneğin düğünde deniz temasını öne çıkarmayı düşünüyorsanız, deniz kabukları, minareler, denizyıldızları ile dolu mantar tıpalı bir şişe içerisinde sunulabilecek davetiye modelini tercih edebilirsiniz.

Mekana Göre Davetiye Nasıl Seçilmeli?

Düğün davetiyenizi mekana, düğününüzün konseptine, mevsime göre seçebilirsiniz. Mesela tarihi bir mekanda vintage tarzda bir düğün gerçekleştirecekseniz, eskitme kağıt kullanılan, üzeri hasır iplerle süslenmiş davetiye modellerini tercih edebilirsiniz. Sonbahar ya da kış mevsiminde rustik tarzda bir düğün yapmayı planlıyorsanız, hasır kumaşlara sarılmış, bohem davetiyeler tam size göre olabilir. Eğer düğününüz ilkbaharda gerçekleşecekse, üzeri çiçek ve ağaç motifleriyle süslü davetiyeleri seçebilirsiniz.

Bulunduğunuz sayfada yer alan Ankara’daki en iyi davetiye firmaları ile kolayca iletişime geçerek, ücretsiz fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Yüzlerce çeşit davetiye modeli arasından, sizi en çok yansıtanı bulabilmek için hemen şimdi göz atmaya başlayabilirsiniz.