Düğün Davetiyesi

Ankara Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Altıncıoğlu Matbaası
5,0
(13 Yorum)
Çankaya
1 saatte cevap verir

Altıncıoğlu Matbaası Ankara’da 1960 yılından beri sektörde faaliyet gösteren köklü bir marka. Kızılay’da yer alan matbaamızda onlarca seçkin davetiye markasını bir araya getiriyoruz. Bunun yanında...

500
450 TL
İncele

Mekanınızı belirleyip tarihinizi aldınız ve düğününüz yaklaşıyorsa küçük gibi görünen ancak en önemli detaylardan biri olan davetiyenizi de seçmenin vakti gelmiş demektir. Firmamız Bestenin...

30 TL'den fazla
İncele
Tanzey
4 Yorum
Çankaya

Tanzey 2003 yılından itibaren Ankara düğün davetiyesi sektöründe yerini aldı. Butik davetiye konseptini benimseyen Tanzey’de dilerseniz envai çeşit davetiyenin bulunduğu kataloğumuzdan...

10-15 TL
İncele

Diğer Firmalar

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara Düğün Davetiyesi Firmalarının Hizmetleri

Düğün tarihinizden davetlilerinizi haberdar etmenin en şık yolu olan düğün davetiyesi modelleri için firmaların sunduğu birçok hizmet seçeneği bulunuyor. Üstelik Ankara davetiye firmaları yalnızca düğün davetiyesi değil, nişan, kına ve bekarlığa veda gibi organizasyonlarınız için de davetiye hazırlıyor.

Ankara düğün davetiyesi basan yerler açısından oldukça zengin bir il. Şehirdeki davetiye firmalarında da birbirinden şık hazır davetiye modellerini bulabilmeniz mümkün. Firmaları ziyaret ettiğinizde katalogdaki hazır modelleri inceleyebilir, birbirinden şık onlarca model arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ankara düğün davetiyesi firmalarının sunduğu seçenekler hazır modellerle de sınırlı değil. Eğer aklınızda bir davetiye modeli varsa, özel tasarım hizmeti veren firmalara bu modeli anlatmanız yeterli. Bu firmalar sizin için hem tasarım hem de baskı işlemlerini gerçekleştirerek hayalinizdeki davetiyeyi gerçeğe dönüştürebiliyor.

Davetiye tasarımı ve basımı gibi işlemler gerçekleştiren bu firmalardan, düğün davetiyesinin yanı sıra düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz masa ve menü kartları için kaligrafi çalışması hizmetini de alabilirsiniz.

Ayrıca, eğer basılı davetiyelerinizi ulaştıramayacağınızı düşündüğünüz davetlileriniz varsa, Ankara düğün davetiyesi firmalarının “online davetiye” hizmetini de düşünebilirsiniz. Bu hizmet kapsamında şeçtiğiniz hazır model ya da özel tasarım, düğün bilgilerinize göre hazırlanıyor. Online olarak davetlilerinize iletebileceğiniz şekilde size teslim ediliyor.

Ankara düğün davetiyesi firmalarıyla görüşürken, sipariş kotası olabileceğini de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Örneğin; birçok davetiye firması en az 100 adet basılacak şekilde sipariş alıyor. Daha düşük sayıda davetiye siparişi kabul etmiyor. Bu durumun firmadan firmaya değişiklik gösterdiğini de belirtelim. Bu nedenle görüştüğünüz firmaya minimum sipariş kotasının olup olmadığını da sormayı unutmayın.

Düğün davetiyenizi düğünden 1,5 - 2 ay önce davetlilerin elinde olacak şekilde dağıtmanız gerekir. Bu nedenle firmalarla görüşürken teslim tarihlerini de öğrenmenizde fayda var.

Peki Ankara’da düğün davetiyesi firmaları genel olarak nerelerde bulunur diye merak ediyorsanız size firmaların lokasyonlarından da bahsedelim. Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan Ulus semtinde birçok davetiye firmasını bulabilirsiniz. Semtte, Kazım Karabekir Caddesi, düğün davetiyesi firmalarının sıklıkta bulunduğu bölgelerden. Davetiye alışverişi için, Ankara Davetiyeciler Çarşısı’nın da adını duymuşsunuzdur. Peki Ankara Davetiyeciler Çarşısı nerede derseniz, cevabın yine Ulus olduğunu belirtelim. Ayrıca düğün alışverişi için birçok çiftin adresi olan, Ankara Kızılay davetiye için de uğrayabileceğiniz bir yer. Çankaya ilçesine bağlı Kızılay Meydanı’nda birçok davetiye firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Ankara’da Nasıl Seçilir?

Düğün davetiyesi seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken konulardan da bahsedelim.

Gelelim davetiyenizin tasarımına... Düğün davetiyenizin tasarımına karar verirken öncelikle sizin ve müstakbel eşinizin zevkine uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Sadece moda ya da firmanız önerdi diye size uygun olmayan modelleri tercih etmemenizde fayda var.

Düğün temanız da davetiye modelinizi belirlerken size yardımcı olabilir. Örneğin; vintage temalı bir düğün yapıyorsanız, davetiyeniz de bu temayla uyum içinde olmalı. Vintage düğün davetiyesi modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Davetiye modelinize karar verirken düğün mekanınıza göre de seçim yapabilirsiniz. Tarihi mekan ve otel gibi gösterişli alanlarda yapılacak düğünlerde gümüş ya da altın yaldızlı, göz alıcı tasarımlara yönelebilirsiniz. Otel düğününe uygun davetiye modelleri sizin için ilham verici olabilir.

Tarzınızı da göz önünde bulundurmanızda fayda var. Klasik tasarımlar ilginizi çekmiyorsa modern düğün davetiyesi modellerine yönelebilirsiniz.

Davetiye modelinizi seçtiğiniz gibi davetiyenizin üzerine yazacağınız sözlere de karar vermelisiniz. Davetlilerinizi bu özel gününüze hangi cümlelerle çağırmak istersiniz? en güzel davetiye sözleri arasından müstakbel eşinizi ve sizi en iyi anlatan bir metin seçebilirsiniz. Yazınızın okunaklı bir fontla yazılmasına ve çok da uzun olmamasına dikkat etmenizi öneriyoruz.

Ankara Davetiye Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Düğün davetiyesi fiyatları Ankara’da kağıt türü, baskı çeşidi, zarf ve kaligrafi gibi kriterlere göre değişiklik gösteriyor. Dilerseniz davetiye fiyatlarına etki eden faktörlere de yakından bakalım:

Ankara’da düğün davetiyesi alışverişine çıkmadan önce bilmeniz gerekenlere değindik. Sırada size uygun davetiyeyi bulmak var. Bulunduğunuz sayfada Ankara düğün davetiyesi firmalarını, size uygun kriterlere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. Firmaların profillerini inceleyerek hizmetleri ve modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz. İlginizi çeken modeller için firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları