Evlilik Teklifi

Evlilik teklifine dair aradığın her şey bu sayfalarda! Evlilik teklifi organizasyonuna yardımcı olacak firmaları, en orijinal fikirleri ve mekanları hemen keşfetmeye başla!

Düğün.com’da Evlilik Teklifi Firmanı Nasıl Bulabilirsin?

Sen kusursuz bir organizasyon hayal et, evlilik teklifi firmaları senin yerine halletsin.

Evlilik Teklifi Fikirlerini İncele

Senin için hazırladığımız içeriklere bakarak, ilham al.

Şehrindeki Firmaları Listele

Hizmet alabileceğin firmaları filtreleyip, detaylı şekilde incele.

Beğendiklerinden Fiyat Teklifleri Al

En beğendiğin firmalardan fiyat teklifleri al.

Vitrindeki Evlilik Teklifi Firmaları

Evlilik Teklifi Paketleri, Kampanyalar, İndirimler

Evlilik teklifi firmalarının Düğün.com'lulara özel indirim ve kampanyalarını kaçırma, hemen fiyat teklifi almaya başla!

Cem Yat Kiralama
%20 indirim
34 3 4
Cem Yat Kiralama

Düğün.com'a Özel Full Paket Evlilik Teklifi Organizasyonları %20 İndirimle 950 TL!

Evora Yat Kiralama ve Organizasyon
%17 indirim
11 1 6
Evora Yat Kiralama ve Organizasyon

Boğaz' Da Sürpriz Evlilik Teklifi %17 İndirimle Sizleri Bekliyor!

Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi
%15 indirim
4 18 7
Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi

Düğün.com Çiftlerine Özel Yat Paketimiz %15 İndirimle 1.500 TL!

Parus Yachting
%21 indirim
12 3 4
Parus Yachting

Lüks Evlilik Teklifi Konseptimiz %21 İndirimle Sizleri Bekliyor!

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Evlilik Teklifi Fikirleri

Hayalindeki düğünü planlamak için ilham al!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Fatma & Kerem

Düğün Tarihi: 02/09/2021

Organizasyon görüşmesinden bitimine kadar gösterilen ilgi ve alakaya, ekip çalışanlarının profesyone...

DEVAMI

Vasviye & Sinan

Düğün Tarihi: 24/07/2022

Tüm ekibe teşekkür ederiz.Herşey inanılmaz derecede cok güzeldi.Ömür boyu unutamayacağımız bir anımı...

DEVAMI

Alkın & Mustafa

Düğün Tarihi: 27/07/2020

Sürpriz teklif için bogazda organizasyon firması karşıma çıktı , tüm isteklerimi gerçekleştirdiler ,...

DEVAMI

Evlenme Teklifi Organizasyonları Hazırlayan Firmalar ve Hizmetleri

Hayatınızdaki insanla bir ömrü birlikte geçirmeye hazırsanız sırada evlilik teklifi etmek var. İlişkinizde yeni bir döneme geçmek için unutulmaz evlilik teklifi organizasyonu hazırlamak istiyor olabilirsiniz. Organizasyon yeteneğinize güveniyorsanız, hayalinizdeki teklifi kendiniz tasarlayıp planlayabilirsiniz. Ancak bu konuda desteğe ihtiyaç duyarsanız, hayalinizdeki hatta hayal gücünüzü zorlayan nitelikteki teklif planları için alanında uzman evlilik teklifi organizasyonu firmalarıyla çalışabilirsiniz.

Evlilik teklifi organizasyon firmaları, hayalini kurduğunuz organizasyonu sizin için A’dan Z’ye planlayabiliyor. Rezervasyon, ulaşım, süsleme, fotoğraf, teklif senaryosu, görsel şovlar, müzikler… Aklınıza gelen her detayla sizin için ilgileniyorlar. Size ve sevgilinize de bu özel anın tadını çıkarmak kalıyor.

Eğer hayalinizde bir teklif senaryosu yoksa bu noktada sevgilinizin zevklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Nelerden hoşlanır? En sevdiği yer neresi? Sakin mi, heyecanlı mı? Bu soruların yanıtına göre bir organizasyon yapabilirsiniz. İsterseniz Evlenme teklifi organizasyon firmalarına partneriniz ve ilişkiniz hakkında bu tarz detaylar verebilirsiniz. Böylece firmanın yaratıcı ekibi size en uygun konseptleri listeler.

En Güzel Evlilik Teklifleri

Evlilik teklif etme kararı aldığınızda hemen en güzel evlenme teklifi fikirlerini araştırmaya koyulabilirsiniz. Ancak bu noktada genel bir yargıya varmanın doğru olmadığını söylemeliyiz. En güzel evlenme teklifleri, teklif edilen kişiyi en çok etkileyecek, ona en uygun organizasyonlardır. Size fikir vermesi için en popüler evlilik teklifi organizasyonlarından da bahsedelim.

Romantik Evlilik Teklifleri

Eğer romantik evlilik teklifi hayal ediyorsan sizin için anlamı olan ya da etkileyici ambiyansı olan lokasyonları tercih edebilirsin. Evde, ormanda ya da sahilde evlenme teklifi organizasyonları arasından tarzına göre seçim yapabilirsin!

Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

Abartıdan uzak, minimal zevkleri olan bir partneriniz varsa evlilik teklifi planları yaparken, sevgilinizin bu özelliğini göz önünde bulundurmalısınız. İşte en sade organizasyon fikirleri:

İlginç Evlilik Teklifleri

Eğer farklı evlilik teklifi organizasyonlarını araştırıyorsanız şu önerilerimiz de size ilham kaynağı olabilir:

Yaratıcı evlilik teklifleri arasında son dönemlerde popüler olan odadan kaçış oyunları dikkat çekiyor. Siz de arkadaşlarınızı organize edip, sevgilinize birlikte böyle bir oyuna katılacağınızı söyleyebilirsiniz. O odadan kaçmak için gizemleri çözerken onu bekleyen sürprizle karşılaşınca şok olacak!

Ekstrem sporlarla ilgilenen çiftler için değişik evlenme teklifleri planlamak hiç de zor değil. İlginç evlenme teklifleri arasında önerebileceğimiz tüplü dalış sırasında evlilik teklifi! Dalış yaptıktan sonra üzerinde evlenme teklifinizin yazdığı bir afiş çıkarıp, yüzüğü uzatabilirsiniz! Bunun için dalış üzerine hizmet veren firmalardan destek alabilirsiniz.

Etkileyici evlenme tekliflerinden birine geldi sıra! Sevimli bir çizimle hem farklı hem de komik evlilik teklifine imza atabilirsiniz. Karikatür çizen bir sokak sanatçısının bulunduğu lokasyonları araştırıp, burada sevgilinizle bir yürüyüş yapabilirsiniz. Bulamazsanız, bir karikatüristle anlaşabilirsiniz. Sanatçıyı gördüğünüzde birlikte olduğunuz bir çizim yaptırmak istediğinizi söyleyip onu ikna edin. . Tabii öncesinde karikatüristle anlaşmış olmalısınız. Sevgiliniz, ona tektaş uzattığınız bir çizimle karşılaştığında şaşırırken, siz de teklifinizi yapabilirsiniz.

Heyecanlı ve ilginç evlilik teklifleri arasında helikopterle evlilik teklifi de yer alıyor. Eğer yükseklik korkunuz yoksa helikopterde evlilik teklifini tercih edebilirsiniz. Havadan keyifli bir şehir turu atıp, birlikte manzaranın tadını çıkarırken, romantik evlilik teklifi sözleri eşliğinde teklifinizi yapabilirsiniz. Bu programı için evlilik teklifi organizasyonu firmalarının paket seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Evlenme Teklifi Organizasyonları Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Bu özel günü, kendi başınıza organize etmek isteseniz, rezervasyondan mekan seçimine, fotoğraf seçiminden yiyecek içecek ikramlarına kadar her bir kalem için ayrı ayrı ödeme yapmak zorunda kalırsınız. Evlilik teklifi organizasyon firmaları ile çalışarak tüm detaylar için daha makul bir ücret ödeyebilirsiniz.

Evlenme teklifi organizasyonları fiyatlarını araştırırken ise farklı ücretlere denk gelebilirsiniz. Çünkü firmaların organize ettiği evlilik teklifi fiyatlarını bazı etkenlere göre etkileyen bazı faktörler bulunuyor:

Evlilik teklifi konsepti, fiyatları etkileyen faktörlerin başında geliyor. Evde yapacağınız teklife kıyasla helikopter kiralayarak yapacağınız teklif ücreti daha yüksek olabiliyor.

Evlilik teklifi organizasyon firmaları, hizmetlerini farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış paket fiyatları ile sunuyor. Bu nedenle firmaların evlenme teklifi organizasyonları fiyatları seçeceğiniz paketin içeriğine göre değişiklik gösteriyor. En kapsamlı evlilik teklif paketi, standart hizmetleri içeren pakete göre daha yüksek fiyatlı oluyor.

Ayrıca paketlerde yapacağınız değişiklikler de fiyatları etkiliyor. Pakette bulunan yerine talep ettiğiniz ürün ya da hizmetin daha maliyetli olması halinde ödemeniz gereken ücret de artıyor. Örneğin; pakette evlilik teklifi çiçekleri papatya, karanfil gibi türlerdense ancak siz orkide ya da şoklanmış gül talep ediyorsanız daha yüksek bir ücret ödemeniz gerekebiliyor.

Evlilik teklifi organizasyonunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz detaylardan bahsettik. Sırada, hayalinizdeki teklif için profesyonel destek sağlayacak organizasyon firmasını bulmak var! Bulunduğunuz sayfada yer alan evlilik teklifi organizasyon firmalarını, size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilginizi çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz!


Tüm Kategoriler

Tüm Şehirler Evlilik Teklifi Firmaları