Düğün Davetiyesi

Konya Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Meram Detay Davetiye

10-15 TL

Meram Fon Davetiye

10-15 TL

Akşehir Nasreddin Matbaası

5 TL'den az

Ahırlı Yücel Ofset

5-10 TL

Selçuklu Konya Yıldız Matbaa

5 TL'den az

Ahırlı Davetiyehome

5 TL'den az

Meram Express Davetiye

5-10 TL

Akşehir Köroğlu Matbaası

5 TL'den az

Ahırlı Konya Ofset

5-10 TL

Meram Erganlar Davetiye

5 TL'den az

Ahırlı Sur Ofset

5-10 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Konya Düğün Davetiyesi Firmalarının Hizmetleri

Düğün tarihinizin habercisi düğün davetiyenizi seçebileceğiniz birçok Konya düğün davetiyesi firması bulunuyor. Konya davetiye firmaları yalnızca düğün davetiyesi hazırlamakla kalmıyor, kına geceniz, nişan töreniniz ve bekarlığa veda partiniz için de davetiye tasarımları hazırlıyor.

Konya davetiye firmalarında birbirinden şık davetiye modellerini bulabilirsiniz. Firmaların hazır davetiye modelleri arasından seçiminizi yapabileceğiniz gibi aklınızdaki davetiye modelini de özel tasarım yapan davetiyecilerde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Konya düğün davetiyesi alanında hizmet veren birçok firmayı bulabileceğiniz bir il. Bu firmalarda davetiye tasarımı ve baskısı yaptırabilirsiniz. Bu hizmetlerin yanı sıra düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz, masa kartları ve menüler için kaligrafi çalışmasını da Konya davetiye firmalarında yaptırabilirsiniz.

Bazı davetiye firmalarında sipariş kotası da olabiliyor. Örneğin; 100 adetin altında sipariş kabul etmeyen davetiye firmaları da bulunuyor. Bu yüzden firmalar ile görüşürken öncelikle sipariş kotalarının bulunup bulunmadığını öğrenmeli, kota varsa sizin davetli sayınızı aşıp aşmadığına da dikkat etmelisiniz.

Eğer davetiye bastırmak istemiyorsanız ya da basılı davetiyelerinizi ulaştırmanın zor olduğu davetlileriniz varsa Konya davetiyecilerinin online davetiye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Konya’daki davetiye firmaları, online davetiye hizmetleri kapsamında seçtiğiniz modeli, dijital formatta, online olarak davetlilerinize iletebileceğiniz haliyle size teslim ediyor.

Konya’daki davetiye firmalara sipariş verdiğinizde genellikle 2-3 hafta içinde teslim alabiliyorsunuz. Bazı firmalarda bu süre 1 haftaya düşebiliyor. Davetiyelerinizi düğünden 1,5 - 2 ay önce davetlilerin elinde olacak şekilde dağıtmanız gerektiğini düşünerek firmalarla iletişime geçeceğiniz tarihi buna göre belirleyebilirsiniz.

Peki Konya’da davetiye alışverişi için rotanıza eklemeniz gereken bölgeleri biliyor musunuz? Şehirdeki birçok ilçede davetiye firmalarına ulaşabilirsiniz. Ancak özellikle Konya Selçuklu, davetiye firmaları açısından oldukça zengin bir ilçe diyebiliriz. İlçedeki Demiryolu Caddesi üzerinde ve çevresinde birçok firma bulunuyor.

Ayrıca şehrin diğer iki merkez ilçesi Meram ve Karatay’da da davetiye firmalarının sıklıkla bulunduğunu söyleyebiliriz. Ahırlı ilçesi de bu ilçelere göre daha az nüfuslu olmasına rağmen birçok düğün davetiyesi firmasına sahip bir ilçe olmasıyla öne çıkıyor.

Düğün Davetiyesi Konya’da Nasıl Seçilir?

Konya’da davetiye siparişi vermeden önce düğün davetiyesi seçiminde dikkat etmeniz gereken konuları da bilmenizde fayda var.

Davetiyenizin üzerine yazılacak sözlere de karar vermeniz gerekir. Davetiye sözlerinizin okunaklı bir fontla yazılmasına ve çok da uzun olmamasına dikkat etmenizi öneriyoruz. Davetlilerinizi bu özel gününüze hangi cümlelerle çağıracağınıza karar veremediyseniz en güzel davetiye sözleri arasından sizi en iyi anlattığını düşündüğünüz bir metni kullanabilirsiniz.

Konya Düğün Davetiyesi Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Konya davetiye fiyatlarına etki eden bazı kriterler bulunuyor. Davetiyenin basılacağı kağıdın türü, özel tasarım ya da hazır modellerden olması, zarf modeli ve kaligrafi hizmeti, davetiye fiyatlarına etki eden faktörlerden bazıları. Bu kriterlere kısaca göz atalım:

Davetiyenizin basılacağı kağıdın türü fiyatları etkiler. Kağıt türleri arasından davetiye için en uygun olan dokulu, düz, transparan gibi kağıt seçenekleri vardır. Bu noktada bilmeniz gereken, davetiyenizin basılacağı kağıdın kalınlığıdır. Kağıt kalınlığı arttığı ölçüde fiyat da yükselecektir.

Davetiye seçiminizi firmaların hazır modelleri arasından yapabileceğiniz gibi, özel tasarım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Ancak özel tasarım davetiye seçeneklerinin, hazır modellere kıyasla daha yüksek fiyatlı olduğunu bilmelisiniz.

Bastırdığınız davetiyelerinizi süslemek için zarf ve aksesuar gibi ek malzemelere de ihtiyaç duyabilirsiniz. Zarfın kalınlığı ve zarf için kullanılan kağıdın kalitesi ve süslemede kullanılan aksesuarların türünün fiyatta farklılığa neden olacağını da söyleyelim.

Zarf kullanacaksanız ve davetlilerinizin ismini, zarfın üzerine tükenmez kalemle, elle yazmak istemiyorsanız Konya davetiye firmalarının kaligrafi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet için ekstra ücret talep edilebildiğini de bilmenizde fayda var.

Konya’da düğün davetiyesi siparişi vermeden önce bilmenizde fayda gördüğümüz konulara yer verdik. Sırada size uygun davetiye firmasını bulmak var. Bulunduğunuz sayda üzerinde Konya düğün davetiyesi firmalarını, size uygun kriterlere göre sıralayabilirsiniz. Listelediğiniz firmaların profillerini ziyaret ederek, hazırladıkları modellere ve hizmet seçeneklerine göz atabilirsiniz. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçebileceğinizi ve fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları