Konya Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Konya'daki davetiyecilerin tümü Düğün.com'da! Hemen tıkla, tüm Konya davetiye firmalarını ve modellerini incele! Düğününün tarzına en uygun davetiyeyi kolayca bul!

12 firma

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Dağıtılmalı?

Düğün davetiyeleri, evleneceğiniz güzel haberini sevdiklerinize verecek olan ve özel bir anlama sahip kartlardır. Peki düğün davetiye kartları ne zaman dağıtılmalı? Davetiye firmanızla, davetiyelerin en geç 2 ay öncesinden elinizde olacak şekilde anlaşmanızı öneririz. Davetiyeler sizin elinize ne kadar çabuk geçerse, size de onları stressiz bir şekilde ve kimseyi atlamadan dağıtmak için zaman kalır. Buna göre düğün davetiyelerinizi konuklarınıza düğüne 6 hafta kala dağıtmanız idealdır. Bu özellikle yaz düğünleri için önem arz eder. Çünkü davetlileriniz de bu şekilde, yaz tatili planlarını sizin düğününüze göre yapabilir. Kış ve bahar düğünleri için davetiyenizi düğüne 4 hafta kala dağıtmış olmanız yeterli olacaktır.

Düğün Davetiyesi Fiyatları Neye Göre Değişir

Davetiye fiyatlarını belirleyen pek çok etmen vardır. Düğün davetiyesi çeşitlerine göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Mesela, ilginç davetiyeleri araştırıyorsanız, şişe şeklindeki davetiye modelleri, sıradan bir davetiyeye göre daha maliyetli olacaktır. Düğün davetiyesi zarfı da fiyatı belirleyen bir başka faktördür. Eğer siz de 2018 davetiye trendleri ile uyumlu olarak içi desenli modelleri tercih ederseniz, bütçenizden davetiye için daha fazla pay ayırmalısınız. Davetiyenizi bastırdığınız kağıdın kalitesi de fiyatı belirleyen bir diğer unsurdur. Davetiye Fiyatını Belirleyen diğer faktörleri de öğrenmek isterseniz makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Şehrinizdeki davetiye firmalarını listelemek ve düğün davetiyesi fiyatları hakkında fikir edinebilmek için bulunduğunuz sayfadan yararlanabilir, beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.