Düğün Davetiyesi

Tekirdağ Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Çorlu Butik Style

5-10 TL

Çerkezköy Hedef Ofset

Çerkezköy Fulya Ofset&Reklam

5 TL'den az

Çerkezköy Işık Ofset

5 TL'den az

Çerkezköy Kısmetim Ofset

5 TL'den az

Çerkezköy Gökhan Ofset

5 TL'den az

Çerkezköy Koza Davetiye

5 TL'den az

Çerkezköy Yatkın Davetiye

5 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilmeli?

Düğün davetiyesi seçerken bazı durumları göz önünde bulundurmanızda fayda var. Bunlar düğün konseptiniz, düğün mekanınız ve bütçenizin yanı sıra nasıl bir davetiye modeli istediğinizdir. Eğer yemekli düğün organizasyonu veriyorsanız. Gösterişli ve lüks düğün davetiyesi seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Davetiyeyi kaligrafi şeklinde yazdırırsanız çok daha dikkat çekici olacağını da unutmayın. Düğün mekanınızı yansıtacak bir düğün davetiyesi seçmeye de özen gösterebilirsiniz. Örneğin, tarihi mekanda gerçekleşecek bir düğün için vintage düğün davetiyeleri seçeneğini değerlendirebileceğiniz gibi kumsal düğünü için de temalı davetiye modellerine göz atabilirsiniz. Davetiye seçimindeki en önemli etken bütçedir. Bütçenize en uygun davetiye modeli için düğününüzden aylar önce arayışa girmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca indirimli davetiyeler için de sayfayı sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

Düğün Davetiyesine Ne Yazılır?

Davetiye modeline karar verdiyseniz sıra üzerine yazmanız gereken yazıların oluşturulması aşamasına geldi demektir. Davetiyenin en üstünde dikkat çekmesi için kalın punto ile yazılmış gelin ve damat adı bulunur. Hemen altında ise çiftin misafirlerini düğünlerine nasıl konuk ettiklerini gösteren yazı yer alır. Bu kısmı dilediğiniz şekilde doldurabileceğiniz gibi “En Güzel Davetiye Sözleri” makalemizden de yardım alarak oluşturabilirsiniz. Gelinin ailesinin adı gelinin adının yazıldığı tarafın altında yer alırken, damadın ailesinin adı da damadın adının yazıldığı alanın alt kısmında yer alır. En alt kısımda ise düğünün tarihi, saati ve düğün salonunun adı ile adres bilgileri yer almaktadır.

Tekirdağ’da düğün davetiyesi çeşitleri ararken düğününüze en uygun davetiye modelini seçmeye özen göstermelisiniz. Araştırdığınız firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları