Tekirdağ Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Tekirdağ davetiye firmalarının listesi Düğün.com'da! Düğün davetiyesi çeşitleri ve düğün davetiyesi fiyatları hakkında bilgi almak için hemen firmaları ve modelleri incele; fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilmeli?

Düğün davetiyesi seçerken bazı durumları göz önünde bulundurmanızda fayda var. Bunlar düğün konseptiniz, düğün mekanınız ve bütçenizin yanı sıra nasıl bir davetiye modeli istediğinizdir. Eğer yemekli düğün organizasyonu veriyorsanız. Gösterişli ve lüks düğün davetiyesi seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Davetiyeyi kaligrafi şeklinde yazdırırsanız çok daha dikkat çekici olacağını da unutmayın. Düğün mekanınızı yansıtacak bir düğün davetiyesi seçmeye de özen gösterebilirsiniz. Örneğin, tarihi mekanda gerçekleşecek bir düğün için vintage düğün davetiyeleri seçeneğini değerlendirebileceğiniz gibi kumsal düğünü için de temalı davetiye modellerine göz atabilirsiniz. Davetiye seçimindeki en önemli etken bütçedir. Bütçenize en uygun davetiye modeli için düğününüzden aylar önce arayışa girmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca indirimli davetiyeler için de sayfayı sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

Düğün Davetiyesine Ne Yazılır?

Davetiye modeline karar verdiyseniz sıra üzerine yazmanız gereken yazıların oluşturulması aşamasına geldi demektir. Davetiyenin en üstünde dikkat çekmesi için kalın punto ile yazılmış gelin ve damat adı bulunur. Hemen altında ise çiftin misafirlerini düğünlerine nasıl konuk ettiklerini gösteren yazı yer alır. Bu kısmı dilediğiniz şekilde doldurabileceğiniz gibi “En Güzel Davetiye Sözleri” makalemizden de yardım alarak oluşturabilirsiniz. Gelinin ailesinin adı gelinin adının yazıldığı tarafın altında yer alırken, damadın ailesinin adı da damadın adının yazıldığı alanın alt kısmında yer alır. En alt kısımda ise düğünün tarihi, saati ve düğün salonunun adı ile adres bilgileri yer almaktadır.

Tekirdağ’da düğün davetiyesi çeşitleri ararken düğününüze en uygun davetiye modelini seçmeye özen göstermelisiniz. Araştırdığınız firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları