Kırklareli Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Düğün konseptini tamamlayacak ve istediğin özel davetiyeye sahip olmanı sağlayacak Kırklareli düğün davetiye firması burada! Hemen tüm firmaları ve modellerini kolayca incelemeye başla!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğün Davetiyesi Fiyatları Neye Göre Değişir?

Düğün davetiyesi çeşitlerine göre fiyatlar farklılık gösterir. Genel olarak fiyatı belirleyen 6 faktör vardır. Davetiyenizin özel tasarım olup olmadığı, davetiyede kullanılan kağıdın kalitesi, baskı çeşidi, kullanılan aksesuarlar, kaligrafi kullanılıp kullanılmadığı, baskı adedi, davetiye fiyatını etkileyen faktörlerdir. Davetiyenizde aksesuar kullanımı ve bu aksesuarların hangi malzemeden hazırlandığı fiyatı etkiler. Örneğin vintage görünümlü bir davetiyede aksesuar olarak hasır ip kullanılacakken, deniz temalı bir davetiyede denizyıldızı figürü kullanılabilir. Hasır ip kullanılan davetiye, denizyıldızı figürü kullanılan davetiyeye göre daha düşük maliyetli olacaktır. Davetiyede maliyeti arttıran bir diğer unsur kaligrafi kullanımıdır. Kaligrafi, yoğun el emeği ve ustalık gerektirdiğinden, davetiyenizin maliyetini yukarılara çıkaracaktır. Eğer davetiye için düşük bir bütçe ayırdıysanız, bütçe dostu düğün davetiyesi çeşitleri size uygun olabilir. Davetiye fiyatını belirleyen faktörler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, makalemize de göz atabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Dağıtılmalı?

Düğün davetiyenizi zamanında bütün davetlilerinize dağıtırsanız, düğün hazırlıkları sürecinde stres yaşamazsınız. Bunun için davetiye firmanız ile düğününüzden 2 ay önce davetiyeleri size teslim etmesi konusunda anlaşmanızı öneririz. Sizin de davetiyeleri yaklaşık 2 hafta gibi bir süre içerisinde dağıtacağınızı hesaplarsak, davetlilerinize plan yapmak için zaman tanımış olursunuz. Özellikle yaz düğünü yapacak çiftlerin, düğünden 1,5 ay öncesinde davetiyelerini dağıtmalarını öneriyoruz. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için makalemizi de okuyabilirsiniz. En uygun davetiye modellerine ulaşmak için bulunduğunuz sayfadan faydalanabilirsiniz. Hem en uygun hem en güzel davetiyeler belki de çok yakınızdadır. Şehrinizde faaliyet gösteren firmaları kolayca oturduğunuz yerden listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları