Düğün Pastası

Düğün pastası mı arıyorsun? İlham veren düğün pastası modellerine bak, pasta seçerken dikkat etmen gerekenleri öğren, butik pasta firmaları dahil şehrindeki tüm düğün pastası ve nişan pastası yapan firmaları incele ve özel indirimlerden faydalan!

703 Düğün Pastası Firması arasından hayalindeki Pastayı seç:

Bunları Okumadan Evlenmeyin

Tüm Yazılar
Çeyiz Nedir, Çeyizde Olması Gerekenler Nelerdir?

Çeyiz Hazırlığında Nelere İhtiyacın Olduğunu Tek Tek Açıkladık! Hemen Oku!

Oku
Nişan Pastası Yaptırabileceğiniz Butik Pastacılar

İstanbul'da Kişiye Özel Nişan Pastası Siparişi Verebileceğiniz 7 Butik Pastacı!

Oku
Düğün Pastasında Son Trendler

"Düğün Pastası Modası mı Olur Muymuş Hiç!” Demeden Önce Bilmeniz Gereken Trendler...

Oku
Düğün Pastasını Seçerken En Çok Yapılan Hatalar Nelerdir?

Düğün Pastası Seçerken Hata Yapmayın, Onların Tecrübelerinden Yararlanın!

Oku

Tüm Düğün Pastası İndirimleri

Tüm Düğün Pastası İndirimleri
La Reine
Paris'te 3 gün misafirimiz olun!
Sema Bozoklar Butik Pasta
Düğün.com'a Özel Dilim Ücreti 10TL!
Elif'in Pasta Evi
20 Adet Popcake Hediye!
Buket Bakkal Sugar Artist
Mayıs Sonuna Kadar Olan Siparişlerinizde %20 İndirim!

Düğün Pastaları ve Butik Pastacılardan Özel Tasarımlar

Söz, nişan pastası derken sıra geldi düğün pastasını seçmeye. Düğün hazırlıkları sırasında hem eğleneceğiniz hem de ağzınızın tatlanacağı en keyifli seçimi yapmaya hazır mısınız? Düğün pastanızı seçmek; düğün gününe yaklaşırken eşinizle leziz vakitler geçirmenizi sağlayacak aktivitelerin başında gelir.

Pasta seçimi konusunda fikriniz yoksa önerilerimizi dinleyin ve kolayca düğün pastanıza karar verin. Düğün pastası galerilerimizde gezip rahatça seçiminizi yapabilir, firmalarımızın indirimli fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

İlk olarak düğün mekanı ve düğün temanızdan yola çıkabilirsiniz. Düğün konseptini tamamlamak için mekan süslemelerini kullanarak yaptırdığınız düğün pastası misafirlerinizi hayran bırakacak bir bütünlük sağlayacaktır.

İkinci olarak ise 2013 yılının en hip düğün pasta trendi olan gelinlikle uyumlu düğün pastası fikrini düşünebilirsiniz. Gelinliğinizin dantel işlemeleri ile bir örnek yaptıracağınız pasta süslemeleri ilgi çekici ve etkileyici olacaktır.

Kat kat düğün pastası modelleri arasından seçim yapmak istemeyen çiftler ise ilginç düğün pastaları ile davetlilerinin ağızlarını tatlandırabilirler. Pasta alternatifleri olarak kişiye özel servis edilen cupcake düğün pastaları ilk akla gelen. Badem ezmesi ve kremanın muhteşem birlikteliği ile tadı dillere destan makaronlardan bir düğün pastası hazırlatabileceğinizi de aklınızdan çıkartmayın.

Hala karar veremediyseniz düğün pastaları hakkında son trendlere ulaşabileceğiniz makalelerimiz ve sizin için derlediğimiz galerilerimizde inceleyeceğiniz pasta modelleri ilham kaynağınız olabilir.

Bütün bu önerileri aklınızdan çıkarmadan, şehrinizin uzman şeflerine sahip kurumsal veya butik pasta firmalarımız arasından gönül rahatlığıyla seçim yapabilirsiniz.

İster hazır bir pasta modelini almaya karar verin ister özel siparişle hayallerinizin pastası hazırlatın, Düğün.com çiftlerine özel indirimler sunan firmalarımızın düğün pastası fiyatları bütçenizi rahatlatacaktır.

İncelediklerim
TÜMÜ