Düğün Davetiyesi

Gaziantep Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?

Düğün davetiyesini düğün temanıza, fontun okunaklı olmasına, kullanılan materyale dikkat ederek seçmelisiniz. Davetiye, düğününüz hakkında misafirlerinize vereceğiniz ilk ipucudur. Bu yüzden davetiyenizin düğün temanıza ve mekanınıza dair detaylar barındırması hoş olabilir. Gösterişli bir otel düğünü yapacaksanız kaligrafi ve altın yaldızlar kullanılarak hazırlanan lüks düğün davetiyesi tercih edebilirsiniz. Kır düğünü mekanında bir düğün gerçekleştirecekseniz de çiçek motifleri olan pastel tonlarda düğün davetiyesi tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Organizasyonunuzu yansıtan düğün davetiyesi örneklerini görmek için düğün davetiyesi modelleri galerilerimize göz atmanızı öneririz. Davetiyenizde kullandığınız fontun okunaklı olması çok önemlidir. Unutmayın misafirleriniz; düğün yerinizin, saati gibi detayları buradan öğrenecek. Yazı fontunuzu seçerken bitişik el yazısından ve çok küçük puntolardan kaçınmalısınız. Davetiyenizin tasarımını zenginleştiren detaylardan biri de kullanılan materyaldir. Kağıdın türü, kalınlığı gibi faktörleri göz önüne alarak bir seçim yapmanız güzel olacaktır. Son yıllarda kağıt dışında pleksi, ahşap, metal gibi farklı materyallerin kullanıldığı ilginç davetiyeler de sıkça tercih ediliyor.

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Dağıtılmalı?

Düğün davetiyelerini düğüne 3 ay kala hazırlatmanızda fayda var. Bu şekilde rahatça istediğiniz modele karar verebilir ve basım için gerekli vakte sahip olabilirsiniz. Düğün davetiyelerinizi dağıtmaya ise 2 ay kala başlamanızda fayda var. Böylece misafirleriniz kendilerini düğün tarihinize göre ayarlayabilir. Özellikle yaz aylarında evlenecekseniz en az 6 hafta önce misafirlerinizin davetiyelerini aldığından emin olun. Bu şekilde düğün tarihinizde davetlilerinizin tatil programı yapmalarının önüne geçebilirsiniz.

Gaziantep’te Düğün Davetiyesi Nereden Alınır?

Gaziantep’te düğününüzü yansıtacak en güzel davetiyeler için bu sayfadaki davetiye firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün davetiyesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları