Düğün Davetiyesi

Mersin Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kına Gecesi ve Düğün İçin Aynı Davetiye Kullanılabilir Mi?

Kına geceleri, düğün ve nikah töreninden bağımsız ayrı bir organizasyon olarak planladığı ve bu gecenin konukları sadece gelinin yakın arkadaş ve akrabalarından oluştuğu için kına gecesi davetiyesi de kendine has bir şekilde ayrıca hazırlanabilir. Ancak bu konuda herhangi bir kural yoktur. İsterseniz fazla masraf olmaması ve kağıt israfının önüne geçmek için kına gecesi ile düğün veya nikah için aynı davetiyeyi de kullanabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?

Düğün ya da nikah davetiyesi seçerken öncelikle, evlenecek çiftin ortak beğenisine hitap eden modellere yoğunlaşılmalıdır. Bunun yanı sıra düğün temanıza uygun bir davetiye tercihinde bulunmak, düğününüzün bütünlüğü açısından önemlidir. Çünkü iyi bir düğün organize edebilmek, detayları atlamamaktan geçer. Mesela son yılların trendleri arasında yer alan mermer temasını düğün mekanı dekorasyonundan, pastanıza kadar düğününüze yansıtabilirsiniz. Bunu yaparken elbette davetiyenizi de aynı şekilde mermer desenli seçmek hoş bir tercih olacaktır.

Eğer düğününüz için net bir tema belirlemediyseniz davetiyeyi, düğününüzün gerçekleşeceği mevsime göre de seçebilirsiniz. Eğer bir yaz düğünü gerçekleştirecekseniz, gökkuşağı renklerinin yer aldığı ya da çiçeklerle süslenmiş bir davetiye modeli tercih edebilirsiniz.

Davetiye seçerken tasarımın yanında, metne de dikkat etmelisiniz. Öncelikle, metinde okunaklı bir yazı tipi seçilmeli, yazı fontunun da yeterince büyük olmasına özen gösterilmelidir.

Mersin davetiye firmaları hangileri diye merak ediyor, nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız, bulunduğunuz sayfa aracılığıyla kolayca şehrinizdeki firmaları listeleyebilirsiniz. Dilerseniz çalışmalarından memnun kaldığınız davetiye firmalarından, ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları