Düğün Davetiyesi

Kıbrıs Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilmeli?

Düğün davetiyenizi seçerken düğün temanızı ve mekanınızı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Davetiyeler, düğününüz hakkında misafirlerinize verdiğiniz ilk ipuçları olduğu için temanıza ve mekanınıza gönderme yapmak hoş olacaktır. Örneğin deniz kenarında marina temalı bir düğün yapacaksanız davetiyenizde mavi, kırmızı ve beyaz tonlarını kullanıp, çapa ve can simidi gibi detaylara yer verebilirsiniz. Görkemli bir otel düğünü yapacaksanız ise kadife ya da deri gibi farklı materyallerin kullanıldığı lüks düğün davetiyesi tercih edebilirsiniz. İlham alabileceğiniz düğün davetiyesi örnekleri için Düğün Davetiyesi Modelleri galerilerimize göz atmanızı öneririz.

Düğün davetiyenizi seçerken kullanılan yazı tipine, boyutuna ve rengine dikkat etmelisiniz. Çünkü bu özellikler davetiyenizin okunaklı olması için oldukça önemlidir. Eğer küçük, karışık ve silik renkte bir yazı kullanırsanız misafirleriniz ihtiyaçları olan bilgileri almakta güçlük çekebilir. Tavsiyemiz okunaklı bir yazı fontu ve puntosu seçmenizden yana. Renk olarak ise davetiyenin fonuyla kontrast oluşturacak bir ton seçmelisiniz. Açık renkli fonlar için koyu, koyu renkli fonlar için ise açık renk tercih edebilirsiniz.

Düğün Davetiyesine Ne Yazılır?

Düğün davetiyelerinin üzerine çift ile ailelerin ismi, düğün detayları ve çiftin istediği bir söz yazılır. Davetiyelerde genelde maniler, romantik sözler, esprili cümleler ya da kısaca “Evleniyoruz!” şeklinde yazılar tercih ediliyor. Düğün davetiyesi mesajları konusunda kafanızda soru işaretleri varsa “En Güzel Davetiye Sözleri” başlıklı makalemizi inceleyerek size uygun bir mesaj bulabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Düğün Davetiyesi Nereden Alınır?

Kıbrıs’taki en güzel davetiyeler için bu sayfadaki firmaları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün davetiyesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Davetiyenize karar vermeden önce farklı alternatiflere göz atmanızı öneririz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları