Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

E-posta Gönder

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Genel Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Sipariş Adeti
50

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Özellikler

Özellikler
Şehir Dışı Gönderim

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Hakkında

Düğününüzü aynı zamanda güzel bir destekle taçlandırmak isterseniz, vakfımızın ürünlerini düşünebilirsiniz.

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı olarak Cerebral Palsy’li çocuk ve erişkinlere teşhis, tedavi, rehabilitasyon ve eğitim hizmeti sağlayarak onların meslek sahibi olmaları ve hayata kazandırılmaları için gerekli faaliyet ve gayretlerde bulunup insanlığın mutluluğuna çalışan bir vakıfız.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar 30.000’den fazla çocuğa hizmet veren bir kurum olmayı başardık. Türkiye’de Cerebral Palsy konusunda referans kurum olarak çalışmalarımıza Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri, Özel Metin Sabancı Özel Eğitim Okulları ve Aile Danışma Merkezi ile devam ediyoruz. Toplumda Cerebral Palsy farkındalığı yaratarak kamuoyunu bilinçlendiriyor, bilimsel çalışmalar yürüterek bu çalışmaların sürekliliğini sağlamayı amaçlıyoruz. Hizmetlerimizi sunarken eğitimciler ve uzman kişilerle birlikte çalışıyoruz. Sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi üzerine çabalıyor, özel ve kamu iş birlikleri yaparak Cerebral Palsy’li çocukların hayat standartlarını artıracak projeler üretiyor ve başarıyla uyguluyoruz.

Özel günleriniz için konuklarınıza sıradan bir davetiye basımından çok daha değerli bir hediye vermek istiyorsanız, buradayız. Sizin desteğinize ihtiyacı olan insanlara yardımcı olabileceğiniz manevi bir hediye düğününüze katılan misafirleriniz için de oldukça kıymetli olacaktır. İsim ve tarihlerin yazılı olduğu taş, ahşap, açacak işlevi bulunan magnetleri, davetiye, kitap ayracı, masa kartı ve zarf seçeneklerimiz içerisinden arzu ettiğinizi tercih edebildiğiniz gibi dilerseniz baskı sertifikalarımızı da düğününüz için değerlendirebilirsiniz. Böylelikle Cerebral Palsy’li çocuklarımızın özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerine ulaşmalarına destek olabilirsiniz. Düğününüz için tercih edeceğiniz hediyelikler aynı zamanda bağış olarak geçecek. Çocuklarımıza umut veren ürünleri görmek için sayfada bulunan görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

İstanbul düğün davetiyesi firmaları arasında yer alıyor olsak da Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Bize ulaşmak ve davetiyenizi oluşturmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Prof. Dr. Hıfzı Özcan Cad. No:8 Küçükbakkalköy, Ataşehir, İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.