Esin Kuaför & Gelinlik

E-posta Gönder

  • Akdeniz, Mersin.

Ekiple Tanışın

Esin Kuaför & Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Esin Kuaför & Gelinlik Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Esin Kuaför & Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Esin Kuaför & Gelinlik gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Esin Kuaför & Gelinlik gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Esin Kuaför & Gelinlik gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Esin Kuaför & Gelinlik gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Esin Kuaför & Gelinlik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Esin Kuaför & Gelinlik şehir dışında hizmet vermiyor.


Esin Kuaför & Gelinlik ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Esin Kuaför & Gelinlik ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Esin Kuaför & Gelinlik Hakkında

Hayatınızın en değerli anlarını güzelliğinizle taçlandırmak istiyorsanız, sizleri Mersin Akdeniz’de faaliyet gösteren Esin Kuaför & Gelinlik ailemizle tanıştırmak isteriz. Uzun yıllar bu sektörde olanın getirdiği tecrübemize, yeteneklerimize ve kalitemize güveniyor; gelin adaylarımızı salonumuzdan mutlu bir şekilde uğurlayacağımız konusunda kendimize güveniyoruz. Bir daha tekrarının olmayacağı özel günlerinizde odak noktamız siz olun istiyoruz. İşte bu yüzden de randevu sistemiyle çalışıyor, düğünden önce detaylı bir plan oluşturmak için sizin salonumuzda ağırlıyoruz. Süreci ön görüşme, tarzınıza uygun saç modeli ve makyaj stilini bulma ve prova aşamaları eşliğinde tamamlıyoruz.

Bahsettiğimiz bu ön görüşmede profesyonel ekibimizin tecrübelerinden yararlanabiliyorsunuz. Her biri kendi alanında uzman bu ekibimiz modern topuzlar, örgüler ve açık saçlar tasarlıyor. Hayal ettiğiniz saç modelini hayata geçirirken belli kriterleri göz önünde tutmayı da ihmal etmiyoruz. Mesela, düğün mekanınız, gelinliğiniz yaka modeli, saç yapınız, duvak şekli, kullanacağımız saç aksesuarları... Bir örnekle açıklamamız gerekirse; açık saç modellerini genellikle yaka kesimi V, straplez gibi açık olan gelinliklerle tercih ediyoruz. Topuz modeller ile örgüleri ise pek çok gelinlik modeline uygulayabiliyoruz. Son karar sizin, seçiminizi yapın ve gerisiniz profesyonel ekibimizin sihirli ellerine emanet edin. Bu arada seçim aşamasında prova talep edebileceğinizi unutmayın!

Bir kuaförden beklediğiniz hizmetlerin çok daha fazlasına sahip olan firmamız; gelinlik, nişanlık, bindallı, türban tasarım ve porselen makyaj desteği de sağlıyor. Böylece düğün hazırlık sürecinizde birçok ihtiyacınızı tek bir adresten karşılayarak zaman kaybını sıfıra indirebiliyorsunuz. O zaman hemen bizimle iletişime geçmek için ne bekliyorsunuz?

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Mersin gelin saçı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.