Saloon Bella

E-posta Gönder

  • Tarsus, Mersin.

Ekiple Tanışın

Saloon Bella Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Saloon Bella Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Saloon Bella Sık Sorulan Sorular

Saloon Bella gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Saloon Bella gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Saloon Bella gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Saloon Bella gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Saloon Bella şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Saloon Bella şehir dışında hizmet vermiyor.


Saloon Bella ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Saloon Bella ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Saloon Bella Hakkında

Sektörde edindiği bilgi tecrübeleri işine duyduğu tutkuyla birleştirip, kadınların eşsiz güzelliklerini ortaya çıkaran Saloon Bella, düğün gününüzde sunacağı kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmetlerle sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için hizmetinizde.

Sektöre adımımızı attığımız günden bu yana fark yaratan hizmetlerimizle güzelliği için en iyisini isteyen kadınların ilgisini çekmeyi başarıyoruz. Hatta reyting rekorları kıran dizilerde set çalışmalarında dahi yer aldık.

İşini tutkuyla ve özenle yapan bir ekibiz. Ekibimizdeki her bir arkadaşımız alanında eğitim almış, profesyonel kişilerden oluşuyor. Bu eğitimlerimizi ve işimize duyduğumuz özeni de çeşitli sertifikalarla destekleyerek size güvenilir hizmet sunuyoruz. Düğün gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle her detayıyla içinize sinen bir görüntüye ulaşmanız için isteklerinizi doğru bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyor, oldukça titiz bir çalışma yürüterek gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlıyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla salonumuzda kullandığımız her ürünün kalitesi ve güvenilirliği konusunda oldukça özenli davrandığımızı da belirtmek istiyoruz. Salonumuzda sadece en seçkin markaların en güvendiğimiz ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza ve cildinize uyguladığımız her türlü işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Salonumuzda profesyonel saç ve cilt bakım uygulamaları da yapıyoruz. Güzel bir makyajın sırrı iyi temizlenmiş bir cilttir. Düğün gününüzden önce yaptığımız cilt bakım uygulamaları ile cildinizi porlardan, ölü derilerden ve kirden arındırarak gelin makyajınızın da cildinizde kusursuz bir şekilde durmasını sağlıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız bakımlar sayesinde de saçlarınızı düğün gününüzde sağlıklı ve bakımlı bir ışıltıya kavuşturuyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi tecrübeli ellere teslim edip, göz kamaştıran bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Saloon Bella Mersin gelin başı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.