Kuaför Yasemin

E-posta Gönder

 • Akdeniz, Mersin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Kuaför Yasemin Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Yasemin Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Yasemin Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Yasemin Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Yasemin Hakkında

Düğün hazırlıkları yapan her gelin adayı, o muhteşem günde gerek makyajıyla gerekse saçıyla muhteşem görünmek ister. Bunun farkındayız ve 4 kişilik ekibimizle size profesyonel hizmetler vermek için buradayız! Şimdiye kadar bizi tercih etmiş birçok gelin adayı salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrıldı. Hayallerini gerçeğe dönüştürdüğümüz bir sonraki gelinimiz neden siz olmayasınız?

Hem profesyonel hizmetler veren hem de sizinle yakından ilgilenecek bir kuaför arıyorsanız doğru yerdesiniz çünkü tüm istekleri yerine getirebilecek tecrübeye sahip bir ekibimiz biz. Hatta hizmetlerimiz sadece salonumuzla sınırlı değil. Şehir dışında yaşayan gelin adaylarımıza da hizmet veriyor, onlar nereyi isterse tecrübeli ekibimizle orada oluyoruz. Makyözlerimiz işlerinde profesyonel kişiler olup kullandıkları tüm makyaj malzemelerini dünyaca ünlü markalardan seçmeyi tercih ediyor. Bu neden aklınızda bir soru işareti olmadan sağlığınızı bize emanet edebilirsiniz. Makyaj uygulamalarımızda abartıdan uzak, yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak işlemler yapıyoruz.

Saç tasarımınıza karar verirken de makyaj aşamasında olduğu gibi titiz bir çalışma yürütüyoruz. İlk olarak hayallerinizi bize anlatmanızı istiyoruz. Daha sonra gelinliğinizin yakasını, düğün mekanınızı ve saç uzunluğunuzu dikkate alarak en çok tercih edilen modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Hatta bu konuda daha da yardımcı olmak için önceden yaptığımız modellerin fotoğraflarını gösteriyoruz. Saç modelinize karar verdikten sonra eğlenceli sürecimiz başlıyor. Kuaför Yasemin ekibimizle bol kahkahalı uygulama aşamasından sonra saç aksesuarlarınızı da takıp son görünümü almanızı sağlıyoruz. Saç ve makyajınızın gün boyunca ilk zamanki görünümünü koruması için özel spreyler kullanmayı da ihmal etmiyoruz.

Eğer hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve Mersin’de en iyi kuaförlerden biri olan Yasemin Kuaför fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.