Catering Hizmetleri

Mersin Catering Firmaları

Akdeniz Arpar Catering

Limitsiz
100 TL'den az

Akdeniz Ece Yemekçilik

Limitsiz
100 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Catering Fiyatları Neye Göre Değişir?

Elbette her yeni evlenecek çift gibi siz de düğününüz A’dan Z’ye mükemmel olsun istiyorsunuz ve titizlikle düşünülmüş bir yemek menüsünün de kolay kolay akıllardan silinmediğini biliyorsunuz. Ancak midelere hitap ederken bütçenizi aşmamalı, daha sonraki olası düğün harcamalarınızı da hesaba katmalısınız. Düğününüzde değerlendirebileceğiniz, farklı yemek menüleri mevcuttur. Bu seçeneklerden cebinize uygun olanını tercih edebilirsiniz. Örneğin, fazla sayıda konuk ağırlamayacaksanız ve ekonomik bir seçenek düşünüyorsanız, bir-iki saat süren kokteyl davetler sizin için uygun olabilir. Konuklarınızı kokteyl masalarında ağırlayacağınız bu seçenekte, çerez, cips, havuç ve salatalık dilimleri, minik kanepeler gibi basit atıştırmalıkların yanı sıra alkollü veya alkolsüz içki servisinde bulunulur. Düğün maliyetlerinizi biraz daha düşürmek için, ithal alkol yerine, yerli alkol servisini değerlendirebilirsiniz. Eğer davet sürenizi biraz daha uzun tutmak isterseniz, kokteyl prolange şeklinde bir davet verebilirsiniz. Bu durumda catering şirketiniz mini pizza ve hamburgerler, küçük kurabiyeler, mini tatlı ikramları gibi daha doyurucu atıştırmalıklardan oluşan bir servis sunacaktır. Elbette bu durumda bütçenizi de ona göre ayarlamanız gerekecektir.

Misafir sayınız fazla olacaksa, açık büfe seçeneğini tercih etmenizi öneririz. Açık büfe, yemekli düğün kadar maliyetli bir seçenek olmamakla birlikte, sunulan yiyeceklerin çeşitliliği ile konuklarınızı tatmin etmeye yetecektir. Düğün davetlerinde menü çeşitlerine ilişkin daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz makalemize de göz atmanızı öneririz.

Mersin’de hazır yemek hizmeti alacağınız firmaları araştırıyorsanız, doğru adrestesiniz. Bulunduğunuz sayfada şehrinizdeki catering firmalarını listeleyebilir, beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları