Mersin Otel Düğünleri

Tercihin ister havuz başı olsun, ister balo salonu, düğün yapabileceğin Mersin otellerinin listesi Düğün.com'da! Otelleri incele, fotoğraflarına bak, beğendiklerinle hemen iletişime geçerek fiyat teklifi iste!

37 firma

Yenişehir

Forum Suite Otel

Kişiye özel hizmet anlayışımız ile düşlerinizdeki gibi bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Forum Otel Mersin olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Mersin’de şehir...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200

Yemekli Kapasite

%25 20 6

Akdeniz

Wonasis Resort & Aqua Tatil Köyü

Birçok tarihi ve kültürel eserlere ev sahipliği yapan Türkiye'nin ve Akdeniz in önemli bir sahil kenti olan Mersin ilinin Kargıpınarı kasabasında bulunan Wonasis Resort & Aqua her biri büyük bir...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%20 59

Toroslar

Ramada Mersin

Ramada Mersin

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300

Yemekli Kapasite

66

Mezitli

Liva Hotel

Hayallerinizi süsleyen düğün; Liva Hotel balo salonlarının eşsiz ihtişamının, konfor ve kaliteyle birleştiği, görkemli bir gecede sizleri bekliyor.

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

%30 58 1 4

Akdeniz

Sahil Martı Hotel

Sahil Martı Otel 10-200 kişilik çok amaçlı toplantı salonları, 600 kişilik Kır Restaurant, 200 kişilik Grand Restoran, 220 kişilik Roof Balo Salonu ve 500 kişilik Deniz Balo Salonu ile sizlere hizmet.

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

51 19

Akdeniz

Navona Otel

Eksiksiz ve kaliteli organizasyon tecrübemizle sizlere sadece, özel bir gün değil yıllarca sizi gülümsetecek güzel anılar vadediyoruz. Profesyonellik ve tecrübeyi akıllıca bir noktada...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

28 27

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Otelde Düğünün Avantajları Nelerdir?

Otel düğünleri pek çok düğün mekanına göre çok daha fazla avantaj sağlar. Örneğin, otelleri hem açık havada hem de iç mekanda davet alanı olarak tercih edebilirsiniz. Açık alan bir düğünde ani gelişen olumsuz hava koşullarında, oteller size kapalı alan hizmeti de sağlayabilecek imkana sahiptir. Çoğu otellerin düğün salonları büyük düğün davetlerini kaldırabilecek kadar geniş ve ferahtır. Bu nedenle kalabalık bir düğün organizasyonu için otel düğünlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle yemekli düğün organizasyonları için tercih edilen oteller havuz başı düğün konsepti için de oldukça uygundur. Havuz başında yemekli veya kokteyl tipi bir organizasyon planlayabilirsiniz. Kapalı bir balo salonu tercih eden çiftler için de teras hizmeti sunan bir otelle anlaşma sağlanabilir. Böylece hava almak isteyen konuklarınız düğün alanından uzaklaşmak zorunda kalmayacaklardır.

Otel düğünlerinin en önemli avantajları arasında, gelin ve damat için tahsis edilen özel odalarının olması, konuklar için konaklama imkanı sunması ve de tecrübeli bir mutfak ile servis elemanlarına sahip olmasını sayabiliriz. Düğün için tüm hazırlığınızı otelden çıkmadan yapabileceğiniz bir süreç sizi rahatlatacaktır. Ayrıca düğününüze şehir dışından katılan konuklarınız için de yorucu olmayacak bu süreç gece daha çok eğlenmelerine imkan sağlayacak.

Düğün için otel arayışınızı bazı kriterleri göz önünde bulundurarak yapmayı unutmayın. Davetli sayınız, düğün konseptiniz, açık alan, kapalı alan hizmeti ve de menü seçeneği sizin için önemli olmalı. Mersin’deki otelleri araştırarak düğününüz için en uygun olanını seçebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi ihmal etmeyin!