Mersin Otel Düğünleri

Tercihin ister havuz başı olsun, ister balo salonu, düğün yapabileceğin Mersin otellerinin listesi Düğün.com'da! Otelleri incele, fotoğraflarına bak, beğendiklerinle hemen iletişime geçerek fiyat teklifi iste!

Sahil Martı Hotel

Akdeniz

Sahil Martı Hotel

Mersin’de aradan uzun yıllar geçse de katılan tüm konuklarınızın hatırasında yer edecek unutulmaz bir davet hayata geçirmek istiyorsanız sizi Sahil Martı Hotel’e davet ediyoruz! Yıllardan beri en...

50-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

51 19 4
İncele
Liva Hotel

Mezitli

Liva Hotel

Mersin’in en şık mekânlarından birinde unutulmaz bir gece sizi bekliyor! Düğününüzü unutulmaz hale getirmek için Liva Hotel’e davetlisiniz! Son derece modern dizayn edilmiş mekânımızda bugüne kadar.

50-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

50 5 4 2
İncele
Wonasis Resort & Aqua Tatil Köyü

Akdeniz

Wonasis Resort & Aqua Tatil Köyü

Düğünleriniz için 5 yıldızlı bir otel kalitesini hissetmek ve hayatınızda çok önemli olan bugünü kusursuz bir şekilde tamamlamak isterseniz Wonasis Resort & Aqua Hotel hizmetinizde! Türkiye ve...

50-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

50 3
İncele
Othello Otel

Merkez

Othello Otel

Özel günlerinizi Othello Hotel Mersin olarak unutulmaz kılıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne misafirperver hizmet anlayışımızla birçok organizasyonda faaliyet gösterdik. Denize yürüme...

50-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300

Yemekli Kapasite

18 2 2
İncele
Forum Suite Otel

Yenişehir

Forum Suite Otel

Kişiye özel hizmet anlayışımız ile düşlerinizdeki gibi bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Forum Otel Mersin olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Mersin’de şehir...

50-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200

Yemekli Kapasite

Hediye 50 6
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Otelde Düğünün Avantajları Nelerdir?

Otel düğünleri pek çok düğün mekanına göre çok daha fazla avantaj sağlar. Örneğin, otelleri hem açık havada hem de iç mekanda davet alanı olarak tercih edebilirsiniz. Açık alan bir düğünde ani gelişen olumsuz hava koşullarında, oteller size kapalı alan hizmeti de sağlayabilecek imkana sahiptir. Çoğu otellerin düğün salonları büyük düğün davetlerini kaldırabilecek kadar geniş ve ferahtır. Bu nedenle kalabalık bir düğün organizasyonu için otel düğünlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle yemekli düğün organizasyonları için tercih edilen oteller havuz başı düğün konsepti için de oldukça uygundur. Havuz başında yemekli veya kokteyl tipi bir organizasyon planlayabilirsiniz. Kapalı bir balo salonu tercih eden çiftler için de teras hizmeti sunan bir otelle anlaşma sağlanabilir. Böylece hava almak isteyen konuklarınız düğün alanından uzaklaşmak zorunda kalmayacaklardır.

Otel düğünlerinin en önemli avantajları arasında, gelin ve damat için tahsis edilen özel odalarının olması, konuklar için konaklama imkanı sunması ve de tecrübeli bir mutfak ile servis elemanlarına sahip olmasını sayabiliriz. Düğün için tüm hazırlığınızı otelden çıkmadan yapabileceğiniz bir süreç sizi rahatlatacaktır. Ayrıca düğününüze şehir dışından katılan konuklarınız için de yorucu olmayacak bu süreç gece daha çok eğlenmelerine imkan sağlayacak.

Düğün için otel arayışınızı bazı kriterleri göz önünde bulundurarak yapmayı unutmayın. Davetli sayınız, düğün konseptiniz, açık alan, kapalı alan hizmeti ve de menü seçeneği sizin için önemli olmalı. Mersin’deki otelleri araştırarak düğününüz için en uygun olanını seçebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi ihmal etmeyin!