Mersin Otel Düğünleri

Tercihin ister havuz başı olsun, ister balo salonu, düğün yapabileceğin Mersin otellerinin listesi Düğün.com'da! Otelleri incele, fotoğraflarına bak, beğendiklerinle hemen iletişime geçerek fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Doramar Resort & Aqua Tatil Köyü

Akdeniz

Doramar Resort & Aqua Tatil Köyü

Düğünleriniz için 5 yıldızlı bir otel kalitesini hissetmek ve hayatınızda çok önemli olan bugünü kusursuz bir şekilde tamamlamak isterseniz Doramar Resort & Aqua Hotel hizmetinizde! Türkiye ve...

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

77
4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Tüm Şehirler Otel Düğünleri


Mersin Oteller Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Akdeniz 290 43 TL 12.470 TL
Erdemli 314 50 TL 15.700 TL
Silifke 420 62 TL 26.040 TL
Anamur 400 50 TL 20.000 TL
Tarsus 250 30 TL 7.500 TL
Yenişehir 250 75 TL 18.750 TL

Otelde Düğünün Avantajları Nelerdir?

Otel düğünleri pek çok düğün mekanına göre çok daha fazla avantaj sağlar. Örneğin, otelleri hem açık havada hem de iç mekanda davet alanı olarak tercih edebilirsiniz. Açık alan bir düğünde ani gelişen olumsuz hava koşullarında, oteller size kapalı alan hizmeti de sağlayabilecek imkana sahiptir. Çoğu otellerin düğün salonları büyük düğün davetlerini kaldırabilecek kadar geniş ve ferahtır. Bu nedenle kalabalık bir düğün organizasyonu için otel düğünlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle yemekli düğün organizasyonları için tercih edilen oteller havuz başı düğün konsepti için de oldukça uygundur. Havuz başında yemekli veya kokteyl tipi bir organizasyon planlayabilirsiniz. Kapalı bir balo salonu tercih eden çiftler için de teras hizmeti sunan bir otelle anlaşma sağlanabilir. Böylece hava almak isteyen konuklarınız düğün alanından uzaklaşmak zorunda kalmayacaklardır.

Otel düğünlerinin en önemli avantajları arasında, gelin ve damat için tahsis edilen özel odalarının olması, konuklar için konaklama imkanı sunması ve de tecrübeli bir mutfak ile servis elemanlarına sahip olmasını sayabiliriz. Düğün için tüm hazırlığınızı otelden çıkmadan yapabileceğiniz bir süreç sizi rahatlatacaktır. Ayrıca düğününüze şehir dışından katılan konuklarınız için de yorucu olmayacak bu süreç gece daha çok eğlenmelerine imkan sağlayacak.

Düğün için otel arayışınızı bazı kriterleri göz önünde bulundurarak yapmayı unutmayın. Davetli sayınız, düğün konseptiniz, açık alan, kapalı alan hizmeti ve de menü seçeneği sizin için önemli olmalı. Mersin’deki otelleri araştırarak düğününüz için en uygun olanını seçebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi ihmal etmeyin!