Merkez Mut Öğretmenevi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Merkez Gülnar Belediyesi Kır Düğünü

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Erdemli Erdemli Öğretmenevi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Akdeniz Tüccarlar Kulübü

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Silifke Kapızlı Sosyal Tesisleri

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Anamur Anamur Öğretmenevi

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Bozyazı Bozyazı Öğretmenevi

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Yenişehir Suphi Öner Öğretmenevi

100 - 450 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Mekanı Seçimi Ne Zaman Yapılmalı?

Kız isteme ve nişan organizasyonlarından sonra belirlenecek düğün tarihiyle beraber çiftler mekan arayışlarına başlamalıdır. Pek çok mekan sahibi ve organizasyon şirketleri çiftlere 1 sene öncesinden ya da en az 6 ay öncesinden mekan seçimini yapmalarını tavsiye ediyorlar. Tabii düğün mekanını düğün tarihine yakın bir zamanda seçemezsiniz gibi bir kural yok. Ama unutmayın ki tarih yaklaştıkça mekan arayışlarınız sınırlanabilir ve de ayırdığınız bütçenin üzerine çıkabilir. Özellikle sosyal tesislerde yapılacak düğünler için kesinlikle erken mekan arayışına girilmesi gerektiğini önemle vurguluyoruz. Bu tarz düğün mekanlarında erken rezervasyon yaptırmazsanız, düğün tarihinizde boş bir yer bulmakta zorlanabilirsiniz.

Son yıllarda bütçeye olan uygunluğu ve kampanyaları sayesinde öğretmenevi, düğün mekanı olarak sıkça tercih edilmeye başlandı. Eğer siz de düğününüzü öğretmenevinde yapmak istiyorsanız erken rezervasyon yaptırmanız önemli. Düğün mekanınızı seçerken davetli sayınız, düğün konseptiniz ve de mevsim koşullarına göre mekan tercihinde bulunacağınız için erken mekan seçimlerinde iyi bir planlama yapmış olmanız gerekli. Davetli sayınızı netleştirmeye çalışın ve mevsim koşullarına göre açık ya da kapalı mekan seçeneklerini değerlendirin. Bunun için hava durumu tahmin aracını kullanabilirsiniz.

Sosyal tesislerde yapacağınız bir düğün için mutlaka aylar öncesinden hatta 1 sene öncesinden rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Mersin’de indirimli düğün mekanları için de mutlaka kampanyalara göz atın ve bütçenize dost bir düğün planlayın.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler