Mersin Sosyal Tesislerde Düğün

Onlarca mekanı tek tek gezme! Mersin'de düğün yapabileceğin tüm sosyal tesisleri senin için Düğün.com'da listeledik! Firmaları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste, düğününü kolayca planla!

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler


Mersin Sosyal Tesisler Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Merkez 300 10 TL 3.000 TL
Akdeniz 350 30 TL 10.500 TL
Anamur 400 10 TL 4.000 TL
Silifke 300 50 TL 15.000 TL
Bozyazı 500 10 TL 5.000 TL
Erdemli 200 10 TL 2.000 TL

Düğün Mekanı Seçimi Ne Zaman Yapılmalı?

Kız isteme ve nişan organizasyonlarından sonra belirlenecek düğün tarihiyle beraber çiftler mekan arayışlarına başlamalıdır. Pek çok mekan sahibi ve organizasyon şirketleri çiftlere 1 sene öncesinden ya da en az 6 ay öncesinden mekan seçimini yapmalarını tavsiye ediyorlar. Tabii düğün mekanını düğün tarihine yakın bir zamanda seçemezsiniz gibi bir kural yok. Ama unutmayın ki tarih yaklaştıkça mekan arayışlarınız sınırlanabilir ve de ayırdığınız bütçenin üzerine çıkabilir. Özellikle sosyal tesislerde yapılacak düğünler için kesinlikle erken mekan arayışına girilmesi gerektiğini önemle vurguluyoruz. Bu tarz düğün mekanlarında erken rezervasyon yaptırmazsanız, düğün tarihinizde boş bir yer bulmakta zorlanabilirsiniz.

Son yıllarda bütçeye olan uygunluğu ve kampanyaları sayesinde öğretmenevi, düğün mekanı olarak sıkça tercih edilmeye başlandı. Eğer siz de düğününüzü öğretmenevinde yapmak istiyorsanız erken rezervasyon yaptırmanız önemli. Düğün mekanınızı seçerken davetli sayınız, düğün konseptiniz ve de mevsim koşullarına göre mekan tercihinde bulunacağınız için erken mekan seçimlerinde iyi bir planlama yapmış olmanız gerekli. Davetli sayınızı netleştirmeye çalışın ve mevsim koşullarına göre açık ya da kapalı mekan seçeneklerini değerlendirin. Bunun için hava durumu tahmin aracını kullanabilirsiniz.

Sosyal tesislerde yapacağınız bir düğün için mutlaka aylar öncesinden hatta 1 sene öncesinden rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Mersin’de indirimli düğün mekanları için de mutlaka kampanyalara göz atın ve bütçenize dost bir düğün planlayın.