Trend Kuaför

E-posta Gönder

 • Mut, Mersin.

Ekiple Tanışın

Trend Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Trend Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Trend Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Trend Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Trend Kuaför Hakkında

Gelin saçı ve makyajı müstakbel gelinlerin düğün günlerinde kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan ve ışıldayan güzelliklerini ortaya çıkaran en önemli unsurdur. Biz Trend Kuaför Mut olarak gelinlerin en özel günlerinde hayallerinin ötesinde bir güzelliğe ulaşmaları için profesyonel ve kaliteli gelin saçı ve makyajı hizmeti sunuyoruz. Şimdiye kadar birçok gelinin en mutlu günlerinde mutluluklarına ortak olup, onları salonumuzdan gülücükler saçarak uğurladık, şimdi de sizin düğün gününüzde mutlulukla ışıldamanız için sizi bekliyoruz.

Trend Kuaför olarak beş yılı aşkın süredir sektörde güvenilir ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Yedi kişilik ekibimizle size her zaman en iyi hizmetleri sunabilmek için eğitimler alıyor, sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ediyoruz. Özenle dizayn ettiğimiz, ferah salonumuzda sizinle beraber on yakınınıza kadar en iyi şekilde hizmet verebiliyoruz.

Gelin saçınızı düğün mekanınıza, gelinlik modelinize, tarzınıza ve yüz şeklinize uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Hazırlıklarınızda attığımız her adımda sizin görüşlerinizi ön planda tutarak, her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmayı hedefliyoruz. Saçlarınızda dilerseniz çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, gelin saçınıza ayrı bir ışıltı katabiliyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmasına engel olmak için de, saç modelinizi hazırladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde yüz hatlarınızı, gelinlik modelinizi ve gelin saçınızı dikkate alarak size en uygun makyaj uygulamasını yapıyoruz. Makyajınızda kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Düğün gününüzde fark yaratan hizmetlerimizi düğün mekanınızda veya otelinizde de verebiliyoruz. Bu sayede siz kuaföre gelmekle zaman kaybetmeden, sizi bulunduğunuz yerde kusursuz bir güzelliğe ulaştırabiliyoruz.

Siz de en mutlu gününüzde güzelliğinizi şansa bırakmayıp, Trend Kuaför ile muhteşem bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Trend Mersin kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.