Zeki Özbek Kuaför

E-posta Gönder

 • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Zeki Özbek Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Zeki Özbek Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Zeki Özbek Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Zeki Özbek Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Zeki Özbek Kuaför Hakkında

2019 Ağustos ayında faaliyete geçen salonumuz Zeki Özbek Hair Stylist ile tanışmak ister misiniz? Eğer hâlâ yolunuz bir şekilde bu taraf düşmediyse ve bizimle tanışıp çalışma şansına sahip olmadıysanız o halde seve seve hizmetlerimizden bahsederek sizi bilgilendiririz. Öncelikle büyük bir çalışma, planlama, çaba ve hevesle birlikte her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek salonumuzu kurduk ve Mersin kuaförleri arasında farkımızı ortaya koymak vizyonuyla yola koyulduk. Burada her biri alanında uzman, tecrübeli, eğitimli ve güler yüzlü tam tamına 22 kişilik bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Sürekli olarak kendimizi geliştirmek için dünya trendlerini takip ediyor ve müşterilerimizin isteklerini yerine getiriyoruz.

Bir kuaförden bekleyebileceklerinizin de fazlasını size sunabiliyoruz çünkü eksiksiz hizmet sunabilmek için donanımlı bir salon tasarladık. 2 katlı kuaför salonumuzun her işlem için özel farklı alanları ve bölümleri var. 10’dan fazla masası ile saç ve makyaj yapılabiliyorken, yıkama ve tırnak bakım bölümleri, epilasyon ve kişisel bakım bölümleri de ayrı. Üstelik uzun saatler vakit geçirilebilecek ve bu esnada da çok rahat olunabilecek bekleme alanımız da mevcut. Tek isteğimiz konuklarımızın evlerindeki konforunu sağlamak ve titiz bir ortamda güvenle bakımlarını yakmak.

Bir kuaför olarak; saç tasarımdan boyama, kesim ve renklendirmeye; profesyonel makyajdan günlük ve uzun dönemli makyaj uygulamalarına, kişisel bakım, tırnak ve cilt işlemlerine kadar her hizmeti bizden alabilirsiniz. Ancak çok özel bir konu daha var ki o da düğün, nişan merasimi ve kına gecesi gibi önemli gün ve organizasyonlar için gelinlerimizi hazırlamak. Onları tam da hayal ettikleri görünüme kavuşturmak için istedikleri hizmetin en iyisiyle buluşturuyor, özel ilgi ve muamele gösteriyoruz. Düğün konseptine göre yaptığımız saç ve makyaj tasarımları ile tüm gün aynı güzelliğe sahip olabiliyorlar.

Mersin en iyi kuaförleri arasında yer alan salonumuz Zeki Özbek Hair Stylist ekibi ile çalışmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  50. Yıl, Nar Plus Apartmanı, İsmet İnönü Blv. 189/B Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.