Hair Erhan & Make Up Şebnem

E-posta Gönder

 • Tarsus, Mersin.

Ekiple Tanışın

Hair Erhan & Make Up Şebnem Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hair Erhan & Make Up Şebnem Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta

Hair Erhan & Make Up Şebnem Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair Erhan & Make Up Şebnem Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hair Erhan & Make Up Şebnem Hakkında

Hayatınızın aşkıyla dünyaevine girecekseniz bunu en güzel halinizle yapabilmek için kendinizi emin ellere emanet etmenizde fayda var. Uzun yılların tecrübesi ile Mersin Tarsus’da hizmet verdiğimiz salonumuz Kuaför Erhan Şebnem olarak sizi ağırlamayı çok isteriz.

Saç tasarımcımız Erhan Çelik, yıllardır kuaför olarak kendisini geliştirmiş bir uzman ve müşterilerinin isteklerini anlayıp en iyi şekilde uygulama konusunda da usta. Bu sayede gelinlerimizin arzu ettikleri modelleri kusursuz şekilde uygulayabiliyoruz. Eğer özel bir istekleri ve kesin bir kararları yoksa onlara kendi deneyimlerimiz ve tarzımızdan yararlanarak harika tasarımlar yapabiliyoruz. Bu aşamada; gelinin saç özellikleri, gelinliği, düğün mevsimi ve gerçekleşeceği mekanın türü gibi pek çok detaya da dikkat ediyor, görünümlerinin bir bütün halinde olmasına özen gösteriyoruz.

Makyaj artistimiz Şebnem Çelik, son derece tecrübeli ve uzman bir makyözdür. Bu sebeple tüm gelinlerimizin güzel yüzleri emin ellerde. Yılın modasına uygun şekilde ten rengine uygun doğru renkleri doğru tonlarla uygulayarak doğal bir görünüm elde edebiliyoruz. Yüz şekli ve hatlarına dikkat ederek gelinimizin kendi istediği renkleri de kullanabiliyoruz.

Salonumuzda randevu sistemi ile çalışıyoruz ve bu sayede tüm misafirlerimize aynı özeni ve ilgiyi gösterebiliyoruz. Acele edilip araya sıkıştırmış işlemlerin verimsiz olacağını düşünüyoruz. Özellikle de gelinlerimizin düğünden hemen önce gelmek yerine belli bir süre kala randevularını almaları çok önemli.

En mutlu gününüzde hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilmeniz için make up artist Şebnem Çelik ve kuaför Erhan Çelik Tarsus’ta sizi bekliyor. Daha detaylı bilgi almak, bizimle tanışmak ve sizinle neler yapabiliriz fikir edinmek isterseniz randevunuzu alarak salonumuzu ziyaret edebilirsiniz. Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa hemen harekete geçmenizde fayda var, sayfanın sağ tarafında bulunan formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.