Zeliş Kuaför

E-posta Gönder

  • Toroslar, Mersin.

Ekiple Tanışın

Zeliş Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Zeliş Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Zeliş Kuaför Sık Sorulan Sorular

Zeliş Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Zeliş Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Zeliş Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Zeliş Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Zeliş Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Zeliş Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Zeliş Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zeliş Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Zeliş Kuaför Hakkında

Kendini seven ve dış görünüşüne dikkatle önem veren kadınlar için hizmet ediyoruz. Uzun yıllardır güzellik sektörünün içerisindeyiz ve bu süre zarfında gerek yaptığımız pratikle gerekse şahit olduklarımızla çok şey öğrendik ve bilgi birikimimizi arttırdık. Kişisel bakım ihtiyaçlarını karşıladığımız kadınlar için elimizden geleni yapıyor ve onlara iyi bir hizmet sunmak için çabalıyoruz. Peki, biz kim miyiz? Buyurun anlatalım.

Hatırı sayılır bir süre önce büyük bir hevesle açtığımız salonumuz Kuaför Zeliş Mersin’in Toroslar ilçesi, Akbelen semtinde bulunuyor. Bulunduğumuz konum ve verdiğimiz hizmetin kalitesi sebebiyle semtimiz başta olmak üzere ilçenin pek çok yerinden de konuklarımızı ağırlıyoruz. Burada işini severek yapan, misafirlerimize samimiyet ve güler yüzlülükle yaklaşan butik bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Zeliş Kuaför ailesi olarak bir salondan beklenebilecek hemen her hizmeti bünyemizde bulunduruyor, bunları kaliteli şekilde sunmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Hepsini saymasak da örnek verecek olursak; kesim, saç tasarımı, renklendirme, tüm ve dip boya, ombre ve sombre, balyaj ve röfle, keratin bakım, saç botoksu, porselen ve günlük makyaj, ağda, manikür ve pedikür gibi çok sayıda işlemi sunuyoruz. Uygulamalarımızı daha iyileştirmek için ürün, malzeme ve ekipman kullanımında kaliteye önem veriyoruz. Güvenilir markaların sevilen ürünlerini kullanıyor, salonumuzun hijyen ve temizliğine de dikkat ediyoruz.

Özel gün ve geceler için hazırlık yapmak isteyen gelinler başta olmak üzere 7’den 70’e herkese salonumuzda hizmet veriyoruz. Hayatlarının en özel günü için saç ve makyajlarını yaptığımız gelinlerimizi düğün, nikah töreni, kına gecesi, söz ve nişan merasimi gibi sebeplerden dolayı en iyi şekilde ağırlayıp özel ilgi gösteriyoruz.

Mersin Toroslar kuaförleri arasında en iyi hizmet için Zeliş Kuaför olarak bizi tercih ediyorsanız yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Osmaniye Mh Kuva-i milliye cd. sıdalı Apt No 229/C Toroslar Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.