Zeliş Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Toroslar, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Yıldıray ve Oktay
15

Akdeniz

Yıldıray ve Oktay

Star Kuaför
15

Akdeniz

Star Kuaför

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Oğuz Kuaför
15

Merkez

Oğuz Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Kendini seven ve dış görünüşüne dikkatle önem veren kadınlar için hizmet ediyoruz. Uzun yıllardır güzellik sektörünün içerisindeyiz ve bu süre zarfında gerek yaptığımız pratikle gerekse şahit olduklarımızla çok şey öğrendik ve bilgi birikimimizi arttırdık. Kişisel bakım ihtiyaçlarını karşıladığımız kadınlar için elimizden geleni yapıyor ve onlara iyi bir hizmet sunmak için çabalıyoruz. Peki, biz kim miyiz? Buyurun anlatalım.

Hatırı sayılır bir süre önce büyük bir hevesle açtığımız salonumuz Kuaför Zeliş Mersin’in Toroslar ilçesi, Akbelen semtinde bulunuyor. Bulunduğumuz konum ve verdiğimiz hizmetin kalitesi sebebiyle semtimiz başta olmak üzere ilçenin pek çok yerinden de konuklarımızı ağırlıyoruz. Burada işini severek yapan, misafirlerimize samimiyet ve güler yüzlülükle yaklaşan butik bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Zeliş Kuaför ailesi olarak bir salondan beklenebilecek hemen her hizmeti bünyemizde bulunduruyor, bunları kaliteli şekilde sunmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Hepsini saymasak da örnek verecek olursak; kesim, saç tasarımı, renklendirme, tüm ve dip boya, ombre ve sombre, balyaj ve röfle, keratin bakım, saç botoksu, porselen ve günlük makyaj, ağda, manikür ve pedikür gibi çok sayıda işlemi sunuyoruz. Uygulamalarımızı daha iyileştirmek için ürün, malzeme ve ekipman kullanımında kaliteye önem veriyoruz. Güvenilir markaların sevilen ürünlerini kullanıyor, salonumuzun hijyen ve temizliğine de dikkat ediyoruz.

Özel gün ve geceler için hazırlık yapmak isteyen gelinler başta olmak üzere 7’den 70’e herkese salonumuzda hizmet veriyoruz. Hayatlarının en özel günü için saç ve makyajlarını yaptığımız gelinlerimizi düğün, nikah töreni, kına gecesi, söz ve nişan merasimi gibi sebeplerden dolayı en iyi şekilde ağırlayıp özel ilgi gösteriyoruz.

Mersin Toroslar kuaförleri arasında en iyi hizmet için Zeliş Kuaför olarak bizi tercih ediyorsanız yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Zeliha Gür

  • Adres: Osmaniye Mh Kuva-i milliye cd. sıdalı Apt No 229/C Toroslar MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!