Salon Vizyon İstanbul

E-posta Gönder

 • Tarsus, Mersin.

Ekiple Tanışın


Salon Vizyon İstanbul Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Salon Vizyon İstanbul Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Vizyon İstanbul Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Vizyon İstanbul Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salon Vizyon İstanbul Hakkında

Kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, kişiye özel renklendirme, profesyonel saç bakımı ve makyaj, mikro kaynak, gelin saçı ve makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Mersin kuaför salonları arasında, kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte, yerimizi korumaya devam ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizin bu salondan mutlu ayrılması bizim için çok önemli. Bunun için de profesyonel ve alanında oldukça deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Özel günlerinizde ya da kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde kuaför salonumuza geldiğinizde, sizi eşsiz bir hizmetin karşılayacağını belirtmek isteriz. Gelin saçı ve makyajınız için bizi tercih ettiğinizde öncelikle, hayalinizdeki gelin modelini öğreniyoruz. Ardından, tarzınızı yansıtacak ve size en çok yakışacak saç modelini belirliyoruz.

Saç modelinizi oluştururken, dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var: Düğün konsepti, düğün mekanı ve gelinliğinizin detayları. Bu unsurları ve sizin düşlerinizi göz önünde bulundurarak saçlarınızı kusursuz bir şekilde tarıyoruz. Salon ve otel düğünleri için, topuz yapılmış saçları tercih ediyoruz. Kır düğünleri için ise, açık bırakılmış dalgalı veya dağınık bir şekilde örülmüş saçları tavsiye edebiliriz.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak renk tonlarını kullanmayı çok seviyoruz. Kusursuz bir ten makyajı sonrasında, gözlerinizin rengine göre bir göz makyajı yapıyoruz. Böylece, etkileyici ve buğulu bakışlara sahip oluyorsunuz. Ardından, yüz hatlarınızı belirgin hale getirmek için kontür uygulaması yapıyoruz. Son olarak da makyajınızın tümüne uyacak renkte bir rujla güzelliğinize güzellik katıyoruz.

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde kendinizi bizim yetenekli ellerimize emanet etmek isterseniz, heyecanınızı paylaşmaktan mutluluk duyarız. Gelin saçı makyajı fiyat ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.