Salon Ada

E-posta Gönder

  • Tarsus, Mersin.

Ekiple Tanışın

Salon Ada Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Salon Ada Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Salon Ada Sık Sorulan Sorular

Salon Ada gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Ada gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Salon Ada gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Ada gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Salon Ada şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Salon Ada şehir dışında hizmet vermiyor.


Salon Ada ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Ada ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Ada Hakkında

Hayallerinizin gelini olmaya hazır mısınız? Mersin’de hizmet verdiğimiz Salon Ada’da istediğiniz saç ve makyaj tasarımını yaparak sizi düğününüze hazırlıyoruz. Keyifli ortamımız, profesyonel çalışanlarımızla beklentilerinizin karşılandığı eğlenceli saatlere hazır olun.

Alanında uzman kişilerle birlikte çalıştığımız kuaför salonumuzda düğün, kına gecesi, nişan ve mezuniyet gibi hayatınızın önemli anlarında saç ve makyaj hazırlıklarınızı ustalıkla yapıyoruz. Bunların yanı sıra saç kesimi, renklendirme, örgü gibi farklı hizmetlerimizle de imaj değişikliğiniz konusunda sizi destekliyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda tarzınıza en yakın stillere karar veriyoruz. Tecrübelerimizle size yol göstererek içinize sinen modeli bulmanıza yardımcı oluyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek yapabileceklerimiz hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Düğün günü hazırlıklarınız esnasında sizi yakınlarınızla birlikte ağırlayarak sevdiklerinizin de saç ve makyaj uygulamalarını yapıyoruz. Bize verdiğiniz sayı doğrultusunda ekibimizi hazırlıyoruz.

İster kuaför salonumuzda bulunan katalog içerisinden isterseniz de internet üzerinde gördüğünüz bir görselle beğendiğiniz modelleri bize söyleyebilirsiniz. Yüz hatlarınız, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, organizasyon konseptiniz ve zevkleriniz doğrultusunda size en çok yakışacak tarza karar veriyoruz. Tecrübelerimizle yol göstererek doğru bir seçim yapmanızı sağlıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak hem cildinizi koruyor hem de uzun süre kalıcılığı süren bir makyaj yapıyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici spreyi her makyajın öncesinde ve sonrasında mutlaka kullanıyoruz. Cildinize uygun ürünler tercih ederek, renk tercihimizi de size yakışacak tonları göz önünde bulundurarak seçiyoruz.

Siz de Tarsus kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız yerimizde hayalini kurduğunuz gelin olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.