Salon Ada

E-posta Gönder

 • Tarsus, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Ada Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Salon Ada Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Ada Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Ada Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salon Ada Hakkında

Hayallerinizin gelini olmaya hazır mısınız? Mersin’de hizmet verdiğimiz Salon Ada’da istediğiniz saç ve makyaj tasarımını yaparak sizi düğününüze hazırlıyoruz. Keyifli ortamımız, profesyonel çalışanlarımızla beklentilerinizin karşılandığı eğlenceli saatlere hazır olun.

Alanında uzman kişilerle birlikte çalıştığımız kuaför salonumuzda düğün, kına gecesi, nişan ve mezuniyet gibi hayatınızın önemli anlarında saç ve makyaj hazırlıklarınızı ustalıkla yapıyoruz. Bunların yanı sıra saç kesimi, renklendirme, örgü gibi farklı hizmetlerimizle de imaj değişikliğiniz konusunda sizi destekliyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda tarzınıza en yakın stillere karar veriyoruz. Tecrübelerimizle size yol göstererek içinize sinen modeli bulmanıza yardımcı oluyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek yapabileceklerimiz hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Düğün günü hazırlıklarınız esnasında sizi yakınlarınızla birlikte ağırlayarak sevdiklerinizin de saç ve makyaj uygulamalarını yapıyoruz. Bize verdiğiniz sayı doğrultusunda ekibimizi hazırlıyoruz.

İster kuaför salonumuzda bulunan katalog içerisinden isterseniz de internet üzerinde gördüğünüz bir görselle beğendiğiniz modelleri bize söyleyebilirsiniz. Yüz hatlarınız, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, organizasyon konseptiniz ve zevkleriniz doğrultusunda size en çok yakışacak tarza karar veriyoruz. Tecrübelerimizle yol göstererek doğru bir seçim yapmanızı sağlıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak hem cildinizi koruyor hem de uzun süre kalıcılığı süren bir makyaj yapıyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici spreyi her makyajın öncesinde ve sonrasında mutlaka kullanıyoruz. Cildinize uygun ürünler tercih ederek, renk tercihimizi de size yakışacak tonları göz önünde bulundurarak seçiyoruz.

Siz de Tarsus kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız yerimizde hayalini kurduğunuz gelin olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.