Mersin Düğün Organizasyon Firmaları

Düğününü planlamak için Mersin organizasyon şirketlerinin tümünü Düğün.com'da inceleyebilir, düğün süslemesinden gelin yoluna, masa şamdanlarına kadar düzenledikleri organizasyonların resimlerine göz atabilir, beğendiklerinden tek tıkla fiyat teklifi alabilirsin!

19 Firma Listeleniyor

Yenişehir

Marehan Convention Center (Merada)

Marehan Convention Center şık ambiyansı ile en mutlu ânınıza tanıklık edecek…Akdeniz ve Deniz feneri nostaljisinin ayrı bir renk kattığı düğünleri, Marehan Convention Center ın şık ve zarif...

30-40 TL

Min. Paket Fiyatı

Çiçek

Verilen Hizmetler

6

Mezitli

Carnaval Ecs Organizasyon

Mutluluğa giden yolda her şey istediğiniz gibi olmalı ve bu özel gününüzde hataya yer olmamalı. Bu mutlu gününüzde davetlilerinize unutulmaz bir anı yaşatmak istiyorsanız TEK adres: carnaval eçs...

5-10 TL

Min. Paket Fiyatı

Balayı

Verilen Hizmetler

54 3

Akdeniz

Events Wedding Mersin

EVENTS WEDDİNG MERSİN'' En Mutlu Anlarınızda '' Müşterilerimizin isteği doğrultusunda belirlediğimiz organizasyonun özelliklerine göre ilk önce renk ve konsept oluşturmakla işe başlıyoruz. Mekanın...

40-50 TL

Min. Paket Fiyatı

Süsleme

Verilen Hizmetler

43 1

Merkez

Petek Organizasyon ve Animasyon

Petek Organizasyon ve AnimasyonDoğum günleriniz, düğünleriniz, açılışlarınız ve tüm özel günlerinizde süsleme, organizasyon, catering, hostes, servis elemanı ve animasyon hizmetleri...

10-20 TL

Min. Paket Fiyatı

Catering

Verilen Hizmetler

43 20

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon İçeriğinde Neler Olmalı?

Düğün organizasyon firmaları çiftlere çeşitli organizasyon paketleri sunar. Bu paketler genellikle masa süsleme, sandalye giydirme, dekor temini gibi dekorasyon hizmetlerini içerir. Paket içeriklerini ihtiyaçlarınıza göre şekillendirme imkanına sahipsiniz. İsteğinize göre düğün paketinize hostes, LCV hizmeti, DJ, düğün orkestrası, havai fişek, özel masalar, led ekran ve barkovizyon gibi hizmetler de ekletebilirsiniz. Bu ek hizmetlerin paket fiyatınızda değişikliğe sebep olabileceğini de göz önünde bulundurmalısınız. Bütçe aracından düğün masraflarınızı kontrol ederek harcamalarınızı ayarlayabilirsiniz.

Organizasyon firmaları deneyimli ekipleri sayesinde hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirmek konusunda size büyük kolaylık sağlayacaktır. Düğününüzde istediğiniz temadaki dekorasyon malzemelerini nereden temin edeceğiniz konusunda siz zorlanabilecekken, organizasyon firmaları anlaşmalı olduğu yerler aracılığıyla kolaylıkla ve daha uygun fiyata o malzemelere ulaşabilir. Bu sebeple bir organizasyon firması ile anlaşmak, kendi organizasyonunuzu yapmanızdan çok daha uygun fiyata gelecektir. Konsept bir düğün yapmayı planlıyorsanız organizasyon ekibinize nasıl bir tema istediğinizi anlatmalısınız. Dekorasyon konusunda uzman ekipler yardımıyla sizin hayal ettiğinizden çok daha güzel konsept bir düğüne sahip olabilirsiniz.

Düğününüzü organize edecek firmayla anlaşmadan önce bir portfolyo istemenizi öneriyoruz. Firmanın eski işlerini inceleyerek sizin düğününüzü en iyi şekilde yapıp yapamayacaklarından emin olabilirsiniz.

Organizasyon konusunda profesyonelleşen Mersin’deki düğün organizasyon firmaları ile bu sayfa üzerinden iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.