3m Hair Saloon & Beauty

E-posta Gönder

 • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

3m Hair Saloon & Beauty Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

3m Hair Saloon & Beauty Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

3m Hair Saloon & Beauty Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

3m Hair Saloon & Beauty Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  6

3m Hair Saloon & Beauty Hakkında

Hayatınızın en mutlu gününde, sevdiğiniz kişiye ve misafirlerinize en iyi halinizle görünmek için, muhteşem bir kuaföre ihtiyacınız var. Biz de, 3m Hair Salon Beauty ailesi olarak, bunu gerçekleştirmek için yıllardır çalışıyoruz. En güzel gününüze sizi, en iyi ve en özenli şekilde hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Mersin Yenişehir’de bulunan kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimizi yıllardır ağırlıyoruz. Sizin beklentilerinizi ve isteklerinizi ön plana alarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bembeyaz gelinliğinize uyumlu olarak ve günün taşıdığı önemle birlikte sizi hazırlıyoruz.

Düğününüzden önce, sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme sırasında, hayalinizdeki saç modelini ve makyaj tarzını öğreniyoruz. Düğün gününüz geldiğinde ise, en iyi halinize bürünmenize yardımcı oluyoruz.

Mersin’in en güzel ilçelerinden birinde; kumsal düğünü düzenlediyseniz, bohem tarzda gelinliğinizin üzerine dalgalı ve açık bırakılmış bir saç modeli öneriyoruz. Modelin üzerine saçlarınıza takacağınız minik çiçekli saç aksesuarları da, düğününüze farklı bir hava katabilir. Eğer, kır düğünü organize ettiyseniz; yine açık bırakılmış fakat daha özenli taranmış saçları öneriyoruz. Salon düğünlerinde ise, özellikle duvak kullanacaksanız, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tercih ediyoruz. Bu saç modeliyle, gelin tacının çok yakıştığını da belirtmek isteriz.

Makyajınızı tamamen sizin tercihinize bırakıyoruz. Dilerseniz; doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak tarzda toprak tonlarını kullanarak harikalar yaratabiliriz. Dilerseniz de, renkli göz ve dudak kullanarak farklılık katabiliriz. Makyajınızın sonunda ise, özel sabitleyici spreyler sıkıyoruz ve gece boyu kalıcı olmasını sağlıyoruz.

En özel gününüzde kendinizi bize emanet etmek isterseniz, hazır bir şekilde sizi bekliyoruz. Mersin gelin saçı ve makyajı fiyat bilgisi ve hizmet detaylarımızı öğrenmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.