Oğuz Kuaför

E-posta Gönder

  • Merkez, Mersin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Oğuz Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Oğuz Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Oğuz Kuaför Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Oğuz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Oğuz Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Oğuz Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Oğuz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Oğuz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Oğuz Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Oğuz Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Oğuz Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Oğuz Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Oğuz Kuaför Hakkında

Düğününüze hazırlık sürecinizi bir şölene dönüştürüyoruz! Oğuz Kuaför ailesi olarak, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte sizi düğününüze, muhteşem bir şekilde hazırlıyoruz. Sıcak kanlı kadromuz sayesinde, kendi evinizde gibi rahat etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Heyecanınızı yatıştırmak ve sizi rahatlatmak için, bu sürecin kahkahalarla geçmesini sağlıyoruz.

Kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimize, profesyonel makyaj, ombre, sombre, renklendirme işlemleri, manikür, kalıcı oje, profesyonel kesim ve gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi alıyoruz. Kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, emin ellerdesiniz! Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında size detaylı bilgi verelim.

Düğün gününüz, kendinizi prensesler gibi hissetmeniz gereken bir gün. Biz de eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. İlk olarak, nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Sonrasında ise, düğününüz hakkında tüm detayları anlatmanızı istiyoruz. Düğün yapacağınız mekan, düğün konseptiniz ve gelinlik modelinize göre saçınızı belirliyoruz. Kısa, uzun, kıvırcık ve düz fark etmeksizin her saça uygun tarzda bir model oluşturabiliriz.

Saçınızı taradık, sıra geldi buna uygun bir makyaj yapamaya! Makyajınızı yaparken doğallığa ve sadeliğe dikkat ediyoruz. Güzelliğinizi tamamlayacak tarzda makyajlar yapıyoruz. Doğal tonları kullanarak, kusursuz bir ten makyajı oluşturduktan sonra, buğulu gözler yapıyoruz. Bu sayede derin bakışlara sahip oluyorsunuz. Son olarak, özel sabitleyici spreylerle makyajınızın düğün boyunca kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Güzellik ve bakıma dair pek çok şeyi bulabileceğiniz salonumuzda siz değerli gelinlerimizin heyecanına ortak olmayı çok isteriz. Mersin kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Mahallesi Nevin Kodallı Caddesi Kardeşler Apartmanı Yenişehir/Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.