Nazlı Kuaför Anamur

E-posta Gönder

 • Anamur, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Nazlı Kuaför Anamur Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Nazlı Kuaför Anamur Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nazlı Kuaför Anamur Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nazlı Kuaför Anamur Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Nazlı Kuaför Anamur Hakkında

Doğum günleri, nişan törenleri, kına geceleri ve düğünler gibi önemli günlerinizde sizi, adeta bir prensese dönüştürüyoruz! Nazlı Kuaför Anamur ailesi olarak, siz değerli misafirlerimize kusursuz hizmetler veriyoruz. Uzun yıllardır sektörde bulunmamız dolayısıyla, tecrübe sahibi olduk. Bu sayede de beklentilerinizi eksiksiz olarak karılamaya devam ediyoruz.

Güzellik ve bakıma dair pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz kuaför salonumuzda, profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Saçlarınız; kısa veya uzun, kıvırcık ya da düz olması fark etmeksizin, büyük bir ustalıkla şekillendiriyoruz. Salonumuzda hijyene de fazlasıyla önem veriyoruz! Kaliteli malzemelerle yaptığımız uygulamaların ardından, ekipmanlarımızı sterilize ediyor ve tekrar kullanıma hazır hale getiriyoruz. Böylece, saçlarınızın ve cildinizin de sağlığını düşünmüş oluyoruz.

Hayatınızın en değerli günü olan düğününüzde, hazırlık sürecinizi kuaförümüzde tamamlamak isterseniz öncelikle; sizinle kahve eşliğinde sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğün yapacağınız mekanın özelliklerini, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi de anlattıktan sonra, yüz şeklinize ve saydığımız unsurlara en uygun saç modeli ve makyajı belirliyoruz. Tesettürlü gelinlerimiz için de ayrı bir türban tasarımı hizmetimiz bulunuyor.

Saç modelinizi uyguladıktan sonra makyajınıza geçiyoruz. Makyaj için genellikle, yüz hatlarınızı belirgin hale getirecek ve doğal güzelliğinize gölge düşürmeyecek renk tonlarını kullanıyoruz. Böylece, hem fotoğraflarda çok iyi görünüyorsunuz, hem de yıllar sonra bu anılara dönüp baktığınızda, bizi gülümseyerek hatırlıyorsunuz!

Anamur kuaför salonları arasında, kişiye özel ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla birlikte, siz değerli misafirlerimize kusursuz hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Siz de bu imkanlarımızdan yararlanmak ve düğün gününüzde kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.