Mersin Düğün Fotoğrafçıları

Mersin'de düğün fotoğrafçısı mı arıyorsun? Düğün hikayesi ve düğün günü fotoğraf çekimlerini yapabilecek Mersin düğün fotoğrafçıları Düğün.com'da! Fotoğrafçıları ve fotoğraflarını incele, beğendiklerinle iletişime geç!

65 firma

SM Prodüksiyon Ve Fotoğrafçılık

Yenişehir

SM Prodüksiyon Ve Fotoğrafçılık

Uzun yıllardır profesyonel olarak SM Prodüksiyon ve Fotoğrafçılık ismiyle Mersin’de yeni evlenecek çiftlere hizmet veriyoruz. Bugüne kadar pek çok çiftin mutluluğuna şahitlik ederek farklı tecrübeler.

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

32 4
İncele
Mahsum Gültekin Fotoğrafçılık

Akdeniz

Mahsum Gültekin Fotoğrafçılık

MASAL GİBİ BİR ÇEKİME VAR MISINIZ ? Farklı düşüncelere açık, o anı anlatan en özel kareleri yakalamaya odaklı çalışmaktayız. Mutluluğunuzu paylaşmaktan ve bu en özel anınızı olabildiğince kaliteli...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Hediye 86 12
İncele
Yavuz Şanaldı Photography

Yenişehir

Yavuz Şanaldı Photography

Hayatınızın en özel gününde işi asla şansa bırakmayın. 14 yıllık fotoğrafçılık tecrübesi ve yüzlerce gelin, damat ile çalışmanın sonucu olarak size bulunabileceğim tek tavsiyem budur. -Yavuz...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

98 2 11
İncele
Semra Toksoy Photography

Yenişehir

Semra Toksoy Photography

Zamanı dondurup yaşadığınız en özel ânları kaydediyor, yıllar geçse unutamayacağınız anılara dönüştürüyoruz. Bendeniz Semra Toksoy. Fotoğraf çekmeye olan tutkumla birlikte uzun yıllar boyunca özel...

4 yorum

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

38 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Düğün Fotoğraflarında Dış Çekim İçin En Uygun Saatler?

Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi dış çekim için en uygun saatler sabahın ilk ışıklarından öğle saatlerine kadar olan süredir. Akşam içinse en uygun çekim saati gün batımından bir kaç saat öncesidir. Yani iyi bir fotoğraf çekimi için en uygun saatler gün doğumu ve gün batımı saatleridir. Işığı doğru ve etkili kullanabilmek için mutlaka çekim planınızı bu saatlere uygun organize etmelisiniz. Özellikle gün batımı fotoğraflarını ters ışık çekimle çok daha romantik bir hale getirebilirsiniz.

En iyi fotoğrafçı ile çalışmak için nişan çekimlerinizi bir deneme çekimi gibi de kabul edebilirsiniz. Nişan dış çekimi ile düğün çekimlerinizin provasını yaptığınızı düşünün. Bu sürede hem fotoğrafçı sizi daha yakından tanıyacak ve isteklerinize doğru karşılık verecek, hem de siz daha önce çalıştığınız bir fotoğrafçı olduğu için daha rahat poz vereceksiniz.

Düğün Fotoğraf Çekiminde Doğal Poz Vermenin Sırları

Fotoğraf çekimi için doğal poz nasıl verilir? Öncelikle düğünün belli başlı özel anları olduğunu unutmayın! İlk çıkış, ilk dans ve pasta kesimi... Bu gibi düğünün en önemli anlarında konuşmak yerine etrafa gülücükler dağıtırsanız doğal ve harika fotoğraflar elde edebilirsiniz. Fotoğrafçı ile göz teması kurmanız ya da ona poz vermeniz gerekmiyor. Sadece o sırada birilerinin sizi çektiğinin farkında olmanız yeterli. Aynı durum düğün hikayesi çekimleri için de geçerli. Tamamen doğal ama özenle çekilmiş kareler, o günü anımsamak için izlediğinizde sizi kendinize hayran bırakacak.

Düğün albümü çekimleri için fotoğrafçınızla konsept belirlemeyi unutmayın. Örneğin, sahil çekimi için atları ya da köpekleri fotoğrafa dahil edebilirsiniz. Mersin’deki fotoğraf stüdyoları ya da Mersin’deki freelance fotoğrafçılar ile iletişime geçebilir ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.