Elegans Kuaför

E-posta Gönder

 • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Elegans Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Elegans Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elegans Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elegans Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür

Elegans Kuaför Hakkında

2011 yılından beri Elegans Kuaför Mersin’de başarılı bir şekilde güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Hem iş hem de hayat arkadaşı olarak sürdürdüğümüz çalışma yaşantımızda size mesleğimizin tüm derinliği ile kaliteli hizmet veriyoruz.

Bizi tercih eden gelinlerimizle yakından ilgilenerek, bir kuaför salonundan almak isteyeceğiniz en yüksek verimi size veriyoruz. Düzenli müşterilerimizi iyi en az kendimiz kadar iyi tanıyıp yakın ilişkiler kurarak her daim ağırlıyoruz. Eğer daha önce tanışmadığımız biriyseniz de sizinle tanışarak hem kendimizi tanıtıyor hem de sizi tanıyoruz.

Kuaförlük mesleğinin gerektirdiği temel yeterliliklerin yanı sıra, hiçbir yerde olmayan özel teknikleri de sizlere ilk defa biz sunmaya gayret ediyoruz. Moda olan trendleri yakından takip ediyoruz. Adeta mesleğimizde devrim yaratan yenilikleri ortaya çıkarıyoruz. Salonumuzda, başta kadın kuaförü hizmetleri olmak üzere, kalıcı ve geçici makyaj uygulamaları da yapmaktayız. Türkiye’de ilk defa piksel saç boyama tekniğini kullanan ve hali hazırda bu tekniği yapabilen tek merkez olmamızın yanı sıra, sizlere üç boyutlu microblading kıl tekniğiyle kaş uygulamalarını da Mersin’de sunan az sayıda salondan birisiyiz.

Rafine iş yaparak, sizlere en iyi hizmeti vermek üzere dizayn ettiğimiz şirin salonumuzda, sahip olduğumuz bilgi, deneyim ve yeteneklerimizi her daim faydaya dönüştürmek üzere hizmet veriyoruz. Tüm kozmetik ihtiyaçlarınızda bizden bilgi alabilir ve hatta deneme uygulamaları yapmak üzere başvurabilirsiniz.

Düğün günü size ve yakınlarınıza hizmet veriyoruz. Kaç kişilik bir ekiple hizmet almak istediğinizi ise kesin sayı ile önceden belirtmeniz gerekiyor. Sadece düğünlere özel olarak ister salonumuzda isterseniz de farklı mekanda saç ve makyaj uygulamalarınızı yapabiliyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri arasında isminden başarıyla söz ettiren salonumuzda hizmet almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Güvenevler Mah. 1905 Sk. Birlik Apt. altı No:21/2 Yenişehir/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.