Kuaför Gökçen

E-posta Gönder

 • Anamur, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Gökçen Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Gökçen Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Gökçen Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Gökçen Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Gökçen Hakkında

Mersin’de hizmet verdiğimiz Kuaför Gökçen’de düğün, kına gecesi ve nişan gibi hayatınızın en anlamlı günleriniz için hayalini kurduğunuz saç ve makyaj tasarımlarınızı yapıyoruz. Saç tasarım ve renklendirme hizmetlerimize ek olarak kalıcı makyaj, profesyonel makyaj, türban tasarımı ve kişisel bakım hizmeti veriyoruz.

Profesyonel, işinde uzman ekibimizle birlikte her zaman en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Hizmet hayatına başladığımız günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Hazırlık sürecinizin her anında sizin yanınıza oluyor ve kuaför salonumuzda keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde moda olan trendleri yakından takip ederek çalışmalarımız esnasında uyguluyoruz.

Her gelinimizle düğünden önce mutlaka görüşüyoruz. Bu görüşmeyi sağlamak için sizi güzellik salonumuza davet ederek nasıl bir hizmet almak istediğinizi, hayallerinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yaptığımız saç ve makyaj çalışmalardan örnekler göstererek zevkinize en yakın modelleri seçmenize yardımcı oluyoruz. Gelinliğiniz, düğün mekanınız ve yüz hatlarınız gibi bazı detayları da mutlaka göz önünde bulunduruyoruz. Görüşmelerimiz sonucunda size en çok yakışacak modele birlikte karar veriyoruz. Yol gösterme aşamasındaki tüm tecrübelerimizi uygulama esnasında da yansıtıyoruz.

İstediğiniz ve hatta fotoğrafını gösterdiğiniz tüm saç ve makyaj stillerini başarıyla uyguluyoruz. Maşa ile kıvırcık bukleler, fön yardımıyla düzleştirilen saçlar, örgü modellerle göz kamaştıran tarzlar ve taçlarınıza uyumlu olarak yatığımız birbirinden farklı saç tasarımlarıyla büyüleyici görünmenizi sağlıyoruz. Makyajınızda ise önceliğimiz yüz hatlarınız ve göz yapınız oluyor. Tek tip bir makyaj yapmak yerine kişiye özel şekilde çalışıyoruz. Ten renginizle uyumlu, güzelliğinizin ön plana çıktığı tonları tercih ediyoruz.

Siz de Mersin’de en iyi kuaförler arasında yer aldığımız Gökçen Kuaför’de hazırlıklarınızı yapmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Saray Mahallesi Akdeniz Caddesi Köşe Konak Apartmanı Altı 35/B Anamur/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.