Aynur Gelinlik ve Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Tarsus, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Yıldıray ve Oktay
15

Akdeniz

Yıldıray ve Oktay

Star Kuaför
15

Akdeniz

Star Kuaför

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Kuaför Ali Örgün
15

Tarsus

Kuaför Ali Örgün

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Bir yer düşünün ki tüm ihtiyaç ve istekleriniz siz farkına bile varmadan giderilsin. Sizi anlayan, dinleyen, içerisinde bulunduğunuz duruma aşina ve ruh halinizi de bilen bir ekiple çalışıp her şeyin sorunsuz şekilde ilerlemesini ister misiniz? Cevabınız evet ise en doğru yerdesiniz. Zira biz Aynur Gelinlik ve Kuaför olarak size tüm bu saydıklarımızı kolayca sağlayabiliriz.

Mersin Tarsus kuaförleri ve gelinlikçileri arasında uzun yıllardır yer alıyoruz. Özel günlerde ihtiyaç duyulan bu iki sektöre aynı anda hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Mağazamızda çalışan ve her biri kendi alanlarında uzman büyük bir ekibe sahibiz. Burada hem gelinlik ve özel gün kostümü üretimi yapıyor hem de bu günlere katılacak hanımefendiler için saç ve makyaj gibi hazırlık aşamalarını üstleniyoruz.

Kuaförlük bölümümüzde saç için ayrı makyaj için ayrı olacak şekilde güler yüzlü be yetenekli uzmanlarımız bulunuyor. Gelinliğini bizden alan veya almayan tüm gelin adaylarına hizmet edebiliyoruz. Kostümlerine, düğün konseptlerine, kişisel beğenilerine ve mevsime göre saç ve makyajlarını uyumlu şekilde yapıyoruz.

Saç veya türban tasarımı konusunda gelinimizin istediği bir model varsa onu aynı şekilde uygulayabiliyor, fikirler de verebiliyoruz. Profesyonel makyajda ise en kaliteli markaların ürünleri ile güncel teknikleri kullanıyoruz. Kalıcı, doğal görünümlü ve pürüzsüz bir makyajla gelinlerimizin güzelliğini ortaya çıkarıyor, yüz hatlarını vurguluyoruz.

Aynur Gelinlik ve Kuaför olarak hizmetlerimizden faydalanmak ve Tarsus gelin başı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Bulunduğunuz sayfanın sağ tarafında göreceğiniz formu mümkün olduğunca eksiksiz şekilde doldurun ve alttaki butona tıklayın. Bu sayede bizimle kolayca iletişime geçebilir ve sorularını sorup dilerseniz randevunuzu alabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için Tarsus Eskiömerli mevkiindeki mağazamıza bekliyoruz, şimdiden mutluluklar.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kızılmurat Mah.Antik Yol Tarsus/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!