Alper Köklü Saç Tasarım

E-posta Gönder

  • Erdemli, Mersin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Alper Köklü Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Alper Köklü Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Alper Köklü Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

Alper Köklü Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Alper Köklü Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Alper Köklü Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Alper Köklü Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Alper Köklü Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Alper Köklü Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor.


Alper Köklü Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Alper Köklü Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Alper Köklü Saç Tasarım Hakkında

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirdiğiniz o özel günde, başta eşinizin sonrada sevdiklerinizin karşısına harika bir görünümle çıkmak istemez misiniz? Her gelin adayıdır, kusursuz yapılmış saç modeline ve makyaj stiline sahip olmak. Biz de bunun farkındayız ve hizmetlerimizi sizin için seferber etmeye hazırız! Gelin bu keyifli süreçte size yol arkadaşlığı yapalım; birlikte saç modelinize karar verelim ve profesyonel bir şekilde makyajınızı uygulayalım.

Alper Köklü Saç Tasarım ekibi olarak, kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz salonumuzda ağırlıyoruz sizi. İsteklerinizle yakından ilgileniyor, salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmanız için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Hazırlıklara başlamadan önce ilk yaptığımız şey aklınızdaki saç modelini öğrenmek. Beğendiniz bir tasarım varsa ve bu tasarım saç yapınıza uygunsa hemen uygulama aşamasına geçiyoruz. Eğer aklınızda herhangi bir model yoksa daha önce yaptığımız saç tasarımlarından örnekler göstererek fikir sahibi olmanızı sağlamak da bizim işimiz. Düğününüzde göz kamaştırmanız için özverili şekilde çalışıyor, sihirli dokunuşlarımızla kendinizi prensesler gibi hissetmenizi sağlıyoruz.

Saçlarınız istediğiniz görünümü almaya başladı peki ya makyajınız? Bu işte bu aşamada tecrübeli makyözümüz saç modelinizi ve özel isteklerinizi dikkate alarak makyajınızı yapmaya başlıyor. Bu süreçte sağlığınızı gereken önemi verdiğimiz için kaliteli kozmetik ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Makyajınızı tamamladıktan sonra saçlarınızı da son görünümüne kavuşturuyoruz ve hazırsınız! Saç ve makyajınızın düğününüz boyunca kalıcı olması ve bozulmaması için özel krem ve spreyler kullanmayı da ihmal etmediğimizi bilmenizi isteriz.

Birçok gelin adayı tarafından Mersin’de gelin saçı için en iyi kuaför olarak görülen salonumuz, en özel gününüzde mutluluğunuza ortak olmak çok istiyor. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.